Skocz do zawartości

Recyklery


KANAH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysl - zreszta nie jako pierwszy chyba - czy nie mozna by bylo zwiekszyc pojemnosc recyklerow? Po prostu przy takich ilosciach zlomu trzeba robic niebosiezne ich ilosci. Na zwyklych ugamelach recykler zbiera 20K a wydobycie jest 100 razy wolniejsze. Tak samo floty tu sa XX razy wieksze. Ostatnio aby zebrac zlom musialem zbudowac 4KKK. Zaraz potem je sprzedalem bo nie sa potrzebne caly czas a poza tym taka ilosc reckow jakbym chcial puscic na dluzszego fsa to pozera olbrzymie ilosci deuteru. Wiec wnosze o zwiekszenie ich pojemnosci. Wydaje mi sie ze gracze zgodza sie ze mna ze one za malo zbieraja. Ale to juz zostawie im niech sie sami wypowiedza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojemnosc recka wynosi 61.500 uwazam ze wystarczajaco. Moglyby zostac zachowane oryginalne proporcje z ogama ale tak tez jest dobrze.

 

ps. dla niektorych najlepiej by bylo gdyby kazda ilosc debrisu mozna zebrac jednym reckiem.

 

Koles ile reckow wybudowales grajac? Nie zebrales wiecej debrisu niz to co ja zostawiam z prob ksiezycowych. Wiec nie udzielaj sie za duzo. Tobie wystarczy 20K reckow do zbiorki resztek po graczach ktorzy lataja. Ja do zebrania zlomu potrzebuje niejednokrotnie po 4KKK reckow. Masz tyle surowcow by to wybudowac? Watpie. Wiec jak umiescisz swoje pierwsze ST gdzie bedzie 200KKKK do zebrania to wtedy z toba pogadam i uwzglednie twoje zdanie.

 

I to jest to o czym pisalem ekowcy nie potrzebuja reckow wiec pisza takie teksty jak kolega wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale bylo tak ze 1 rec = debris z jednego ow

tutaj jeden rec zbiera debris z okolo 2 ow ?

 

Wiec co Ci w ich ladownosci nie pasuje ?

 

A TO JAKA TY MASZ FLOTe NIE MA zADNEGO ZNACZENIA BO CHODZI O PROPORCJE KToRE SA DOBRE.

 

Ps. to ze mam mniej czasu na gre i prawdopodobnie mniejsza flote nie znaczy ze nie mam racji. Bo PROPORCJE SA TAKIE SAME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megaleser, blad.. Ty robisz proporcje typu predkosc do pojemnosci, a co predkosc i pojemnosc maja wspolnego?

Tutaj mamy wiecej surki, wieksza flote i zarazem wiecej reckow wiec pojemnosc jest automatycznie proporcjonalna, z tym, ze juz jest 3x wieksza niz na ogame, jednak tam recki sa potrzebne caly czas, a tutaj przewaznie tylko okazyjnie robi sie ich wieksza ilosc.

 

 

 

mateuszek, prawie.. :]

zlom z 1 OW = 18k, a pojemnosc recka = 20k :D

Chrzanic proporcje.. dalem juz pomysl w zadaniach i na 100% rozwiaze on problem pojemnosci :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem za zwiekszeniem pojemnosci reckow do 100-150k 1 recykler moim zdaniem powinien miec taka ladownosci.

 

Gram na u4 od czerwca z przerwami gra szybko sie rozwija. teraz majac swoja ilosc reckow po pierwsze sam fs kosztuje krocie.

Czasami trzeba obrocic nawet z 2-3 razy nimi aby zebrac zlom na marny % a jak wiadomo sepow duzo.

 

Deusx dobry temat dla ankiety moze niech bedzoe wola ludu:D?? (dobrze byloby aby ta ankieta powstala a linki zostal rozeslane w grze do tej ankiety).

 

 

kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus juz przeciez zabral glos w tym temacie ...

Skoro opowiedzial sie po takiej stronie to nie ma raczej sensu dalej tego ciagnac.

 

Witam, celowo jest zastosowanych pare 'utrudnien' w grze.

 

Recyklery sa jednym z nich, dlugi czas badan czy ciezka rozbudowa ksiezyca.

 

 

Pozostaje liczyc na to, ze szybko wejda zadania i przyjmie sie pomysl Neriela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.