Skocz do zawartości

Baza planetarna


Skuzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobilem jak na razie pierwsza wersje beta programu.

"Baza planetarna Ogam uniwersum 3"

Narazie program jest gowniany pisany w niecale 10 minut i jest nie dopracowany ale postaram sie to naprawic w późniejszym czasie.

Baza dotyczy narazie tylko 1 galaktyki niektorych graczy (aktywnych z top200). Ale postaram sie to tez puzniej zaktualizowac narazie daje to tylko jako zwiastun.

Co prawda kazdy moze zrobic to samo ale na inny sposob.

Nie jestem dobry w opisywaniu i niewiem jak to opisac to na tym skoncze zamieszczam link:

http://www.przeklej....ar-001bc92ki2mv waga 175kb. Program testowalem tylko na Viscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie bedzie burzyl bo planety nigdzie nie sa ukryte. Kazdy moze zobaczyc w podgladzie galaktyki to co tu tylko musi poswiecic znacznie wiecej czasu. Ekowcy maja ulatwienia w postaci geologow i bankow a flociarze w postaci spisu planet. Mam cos takiego tylko w formie pisanej odrecznie i nie wszystkich tylko tych co mnie interesuja. Mam ze 30 graczy spisane planety. A teraz bedzie szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sporzadzilem drobne poprawki programowe. Znow nie chce mi sie opisywac ale teraz w wspolrzednych mozna wpisywac same liczby a i tak bedzie czytelne. Jest podzial na galaktyki, nie dzialaja jeszcze wszystkie na raz ale to kiedys zrobie. Noi najwazniejsze dodana 2 gala.

http://www.przeklej.pl/plik/baza-ogam-rar-001bd075i7tb Teraz sie troche ustosunkuje do wypowiedzi.

Co do przerobki kalkulatora to tez nie mam excela i nie wiem co tam jest.

sosna666, Kazdy moze sobie cos takiego zrobic a to ze, kazdy ma swoj sposob to inna sprawa :D

A gdzie ankieta czy tego w ogole chcemy.

To nie jest propozycja do gry to po co ankieta ? Udostepniam jedynie programik 100% wlasnej roboty, wiec po co ankieta czy tego chcemy ? Program pisalem glownie pod siebie, teraz floty nie mam to udostepnilem. Cieszy mnie ze, sie to podoba wielu osobom :]

 

A tutaj dodaje jeszcze 3 gale.

http://www.przeklej.pl/plik/3-gala-rar-001bd40m2agh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bedzie to przeszkadzac. Na uni 3 jestem ekowcem i tylko ekowcem bez obrony... taki flociaz bedzie chcial pofarmic i bedzie mnie jechal jak tylko moze ze wszystkich stron na kazdej planecie. Mi sie ten pomysl nie podoba

 

Jak grasz na u3, to za 20min bede mial wszystkie twoje planety, bez uzywania tego progarmu...

 

[ Dodano: Sob 31 Lip, 2010 ]

Ekowiec bez obrony to za***isty z Ciebie ekowiec.... pewnie planetaki rozbudowane po 50/45/40...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosna z programem czy bez mam baze planet ktore mnie interesuja. A program pozwoli mi pozbyc sie kartek na rzecz elektronicznego zestawienia. A co do flociarzy to jestes za cienki bym byl zainteresowany lotem na Twoja planetke bo w okolicy sa tacy co maja 3-4 razy wiecej. :) Wiec spij spokojnie dopoki nie masz czegos co mnie zainteresuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o uniwersum 3 to juz chyba ostateczna wersja. Znajduja sie galaktyki 1-4 codziennie bede dodawal nowa poki nie dojdzie do 11. Program przeszedl duze zmiany kodu musialem zastapic obsluge bledow ograniczeniami nalozonymi na uzytkownika by wszystko dzialalo. Istnieje mozliwosc ze, sie nie odpali u kogos na komputerze bo go kompresowalem przez UPX nigdy tego nie uzywalem ale teraz wziolem na probe. Jezeli komus nie bedzie dzialac to wrzuce nie skompresowana wersje.

W tej wersji program jest duzo bardziej funkcjonalny. Dodalem pare czynnosci ktore mozna zrobic.

Miedzy innymi zmiane nazwy gracza.

http://www.przeklej.pl/plik/baza-ogam-rar-001beub3m03p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem zamiar porzucic projekt ale, dzisiaj z nudow dorobilem pare opcji. Takich jak dodawanie i usuwanie uniwersow (Niestety tu juz nie bedzie dodawania planet graczy przezemnie). Wystarczy podwojnie szybko kliknac na forme i program sie odrazu zamknie. Juz nie mozna zmieniac wielkosci okna. I cos tam jeszcze zrobilem. Daje link:

Program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.