Skocz do zawartości

Kanal IRC w Sojuszu i Muzyka


sosna666

Chcecie tego ?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie tego ?

    • TAK
      9
    • NIE
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Prosty pomysl.

 

Na innych grach tego typu widzialem ze mozna cos takiego w sojku robic. Kanal IRC w sojuszu do szybkiego kontaktu z sojusznikami o raz moj pomysl mowi tez o tym by byla opcja "wklejenia muzyczki na stronke sojuszu" czyli ze gdy sie wchodzi (odwiedza) strone sojuszu to slychac odtwarzajaca sie muzyczke ktora zostala wgrana przez zalozyciela.

 

Co wy na to ?

 

Glosy i komy ;) a przewaznie operatorow i administracji gry ;P

 

EDIT////

 

Tak jak kolega zaproponowal ponizej jeszcze by mogla dojsc opcja czy sie chce tej muzyczki sluchac czy nie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jestem za, zawsze to jakas dodatkowa opcja komunikacji z sojuszem :P A co do samej muzyczki, wtedy by sie przydalo w ustawieniach konta mozliwosc zaznaczenia czy chce sie slyszec muzyke wchodzac na strone sojuszu czy nie, bo w moim przypadku taki dzwiek troche by kolidowal z winamp'em, poniewaz zaraz po wlaczeniu kompa juz sobie go odpalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co stoi na przeszkodzie, zeby samemu sobie kanal zalozyc ? Nie jest to trudne, nie wymaga wielkiej wiedzy. Kazdy moze to zrobic na wlasna reke, potem tylko w sojuszu podac link i gotowe.

Juz lepszym rozwiazaniem byloby wrzucenie ShoutBoxa do sojuszu. Rozmowa bylaby plynna (cos jak IRC), a przy tym lepiej by sie to komponowalo.

Aczkolwiek obecny system wymiany informacji tez nie jest taki najgorszy.

 

Co do muzyki nie mam zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, Muzyka... mysle ze to nie wypali bo na pewno stronka sojuszu bedzie dluzej sie wczytywac (buforowanie muzyk) wiec nie wiem czy to jest taki fajne? Ja osobiscie jak sobie ogladam stronki sojuszu, to nie chcialbym zeby mi sie dluzej niz normalnie wczytywaly.

A druga sprawa jest taka ze nie wszyscy lubia jakis tam rodzaj muzyki, kazdy slucha innej, wiec jak zalozyciel wrzuci 3 muzyki z hip hopu to ja dziekuje... bo nie bede mial ochoty sluchac tego.

 

Co to Irca, to jestem za tym jak napisal Kicha, mozna by sb wprowadzic do soja, lepsze i wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.