Skocz do zawartości

Skarga moze nie ale pewnie tu dex zajzy


Gercio

Rekomendowane odpowiedzi

drogi Administratorze

wiem ze masz ogrom pracy ale moglbys chociaz odpisac w tym temacie TUTAJ i zapoznac sie z nim

 

 

ban zostal szybko nalozony i dziekuje SGO za to, ale piszac do Ciebie o tym zeby z laski swojej rzucic okiem na ten temat, to zero reakcji.

Pisalem o tym zeby zmienic nazwy planet tej osobie bo zawiera wulgarne slowa w moim kierunku...czekalem praktycznie od dnia nadania bana czyt. 15.07 br.

 

Moze to przyspieszy jakies dzialania w tym kierunku

 

 

 

o.O :wooow: :woow: ;P :bro:TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie o tym...

dostal bana od GO spoko super

pisalem chyba do GO ze jego planety posiadaja wulgarne tresci skierowane do mnie, sadzac po ostatnich aferach z GO stwierdzilem ze GO nie jest w stanie zmienic nazw planet temu typowi dlatwgo wale do Admina odrazu [znam droge sluzbowa bo jestem w wojsku] na dodatek zasugerowalem o zdjecie urlopu a pozostawienie bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto zostalo usuniete o 23:30.

 

"ban zostal szybko nalozony"

 

W czym masz problem, przez kogo zostales z administracji urazony ? Jezeli dla ciebie to nie jest szybka reakcja, to zaznacze, ze wg. polskiego prawa "natychmiastowa" reakcja na mniej wiecej tego typu sprawy wynosi ok. 24h.

 

 

 

sadzac po ostatnich aferach z GO

Miales na mysli ta jedna z virusem ? Co ma piernik do wiartaka?

 

 

 

Tak tak jak bys powiedzial, w polsce nie dzwonie na policje, do szpitala, na straz bo byla afera hazardowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto zostalo usuniete o 23:30.

 

"ban zostal szybko nalozony"

 

W czym masz problem, przez kogo zostales z administracji urazony ? Jezeli dla ciebie to nie jest szybka reakcja, to zaznacze, ze wg. polskiego prawa "natychmiastowa" reakcja na mniej wiecej tego typu sprawy wynosi ok. 24h.

 

 

zauwaz ze napisalem ze ban zostal szybko nalozony i dziekuje za to go.jak juz cytujesz zacytuj calosc

 

 

sadzac po ostatnich aferach z GO

Miales na mysli ta jedna z virusem ? Co ma piernik do wiartaka?

 

 

 

Tak tak jak bys powiedzial, w polsce nie dzwonie na policje, do szpitala, na straz bo byla afera hazardowa.

 

 

Chodzilo mi o zmiane nazw planet, bo tez sadzilem ze GO nie maja takiej wladzy i dobrze bo wyszlo na moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac, skarge skladasz na szybka obsluge, a nie natychmiastowa ?

 

Jezeli tak, to zaproponuje panu rozwiazanie. Admin na telefon. Obsluga do 30 minut, kosz interwencji 100 pln, zgadzasz sie? Placisz, wymagasz. Grasz za darmo, masz darmowa obsluge wiec licz sie z tym, ze twoja prosba moze byc rozparzana nawet 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest na ciebie...a to dlatego ze strasznie dlugo ci to zajmuje bedac nawet online, czekalem dwa dni na zmiane nazw planet a to juz 48h jest wiec widzisz sam xD nie mam zamiaru wdawac sie w jakies dyskusje wiec temat zamkniety konto skasowane klopot z glowy

 

Nie mow ze za darmo bo czasami wykupie dodatki ale patrzac na to ze 3x mi sure wcielo 1x flote...4razy pisalem i co zero odzewu nawet glupiej wiadomosci ze wniosek odrzucony przy nastepnym wydaniu kasy pomysle dwa razy skoro inwestuje w te gre w ciebie to czegos oczekuje prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gercio jak czytam Twoje posty w tym temacie , to az mnie krew zalewa.

 

Czlowiek-To nie robot ,zeby natychmiastowo sprawdzal wszystkie rzeczy , sa czasami dni , (kac, zmeczenie,niewyspanie,bol czegos) ze sie poprostu nie chce nic robic,lub tez mieli z 10 podobnych spraw do zalatwienia tylko napisanych na priv .

 

Co do strat surowcowych i militarnych , pewnie zle wypelniles wzor z zdenerwowania , albo nie podales wystarczajacych dowodow zeby sprawdzili w logach serwerach .

 

Ost. Kwestia ...

 

Gdzie masz napisane , ze musisz kupic dodatki , moim zdaniem napoczatku bylo dofinansowanie dobrowolne , ale nie przynosila zysku , to Tworcy projektu postanowili dac w zamian cos graczom za pomoc .

 

Zanim sie cieszyc ze grasz na jednej z najszybszych Ugameli , to narzekasz ...

 

Ps Polakowi nigdy sie nie dogodzi :)

 

Pozdrawiam , licze ze napisalem zrozumiale i nikogo nie obrazillem postem , prosze o nie nakladanie kary na mnie , ale poprostu nie moglem powstrzymac sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.