Skocz do zawartości

Sklep(rozwiazanie)


kam1000

Rekomendowane odpowiedzi

Byl post sklep w ktorym kazdy mowil co innego.Otoz co wam przeszkadza jesli nawet ktos wyda 1000 zl na ogam.Powinniscie sie cieszyc ze macie mozliwosc farmienia na noobach nie umiejacych wysylac z moona na moona floty.

2 sprawa ktos napisal oni kupuja surke za kase i gra sie spie**** otoz gdy niektorzy z top 100 nie wyfarmia dziennie 20 Bilionow dziennie lub mniej no to pozdro bo ja mam marna flote i farm mi nie brakuje(mogliby sciagnac urlopy xD :D )

 

PODSUMOWANIE:

 

Ja tez czasami kupie surke za kase ale to idzie np: na recki do farmienia.

Najlepsze jest to ze mozemy farmic ja latam XXX flota i nie jest zaje***** ale mi wystarcza.

 

I jeszcze raz FARMIc!

 

THX za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz co wam przeszkadza jesli nawet ktos wyda 1000 zl na ogam

Otoz to mi przeszkadza, ze w moim planie budowy bunkra nie uwzglednilem, ze po miesiacu bycia nietykalnym dla nawet slawka, ktos tak po prostu zniszczy mi bunkier.. Dlatego przekazalem konto znajomemu, zeby je wykorzystal lepiej niz ja (malo latam :P)

 

Moze tez to mi przeszkadza, ze chce byc w rekordach (jest taka opcja, ze deus wprowadzi Zadania, ktore m.in. polegaja na wejsciu do rekordow) i gdzie jest dla mnie taka mozliwosc, kiedy w rekordach u4 i u3 widze

slazyk

slazyk

slazyk

slazyk

slazyk

slazyk

slazyk

 

Ktos mu zniszczyl bunkier, co bylo nie malym wyczynem i co? tego samego dnia zrobil sobie 10x wiekszy..

 

Kolejna sprawa taka, ze lapie kogos np. na fale i pewny siebie lece na ziomka.. patrze RW i co widze? Dobudowana flote za dodatki :wow:

 

Oczywiscie takie cos to nie codziennosc, ale jednak nie da sie spokojnie kogos zaatakowac, bo mozna stracic flote (cos jak ekspedycja.. lecisz i mozesz zyskac 10% albo stracic 100%)

 

 

 

Mozna farmic i gonic takich ale co Ci to da.. tylko zobaczy, ze go przegniles i wiadomo xP

 

 

 

Proponowalem ograniczenie kupna surowcow za dodatki np. do 50 bln na dzien, oraz blokada podczas czyjegos ataku, ale deus sie nie odezwal w tej sprawie wiec zapewne sie nie zgodzil :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.