Skocz do zawartości

Dyskusja wojny Nowa Republika vs PACYFIKATORZY Z GAMMERY


sosna666

Rekomendowane odpowiedzi

co do gracza sueey to poszedl na urlop z powodu problemu ze zloczem internetowym przeciez nie moze zostawic floty na zlomowanie pod jego nieobecnosc,

Co nas to obchodzi? Moge isc nakarmic rybki za dom i wlaczyc urlop i napisze ze mam problemy ze zlaczem. Jest to zlamanie regulaminu i tak nalezy to traktowac. Wypowiedzieliscie wojne wstecz (czas postu jest po rozpoczeciu wojny) nie dajac chocby godziny na przygotowanie sie nam (np ludziom z problemami internetowymi), Do tego jeden z waszych wlacza urlop po rozpoczeciu wojny, abstrahujac od pozostalych urlopowiczow z waszego sojuszu, ktorych jest dosc duzo w stosunku do waszej liczby.

 

Ban dla sueeya jest oczywisty, zlamal regulamin wojny. Nie bylo 'grzecznosci' w wypowiadaniu wojny (przykladowe 24h ogloszenie przed rozpoczeciem), dlaczego wiec maja byc grzecznosci po rozpoczeciu i to ze strony sojuszu 3 osobowego wzgledem 10 osobowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralismy wroga rownego sobie. Doceniamy ich i tez mocno pilnujemy floty/

 

Napisaolem ze jestesmy rowni. w Regulaminie nie ma nic co do czasu wypowiedzenia wojny dlatego gra nas 3 na 3 reszta mojego sojuszu to urlopowicze wakacyjni ;)

 

Ludzi nie zyja tylko grom... nie siedza 24/7 i szukaja naszej floty a nasz sojusz byl gnebiony przez innych graczy wystarczajaco dlugo. Przez takich jak Bubu czy babalu rozpadlo sie 1 imperium galaktyczne i Bractwo Stali...

 

A pozatym nie jestescie lepsi. Wasz kolega dostal odstrzal na 8kk % i uciekl na urlop niejaki Maciejas

 

 

maciejas(U)

 

 

A nie czepiamy sie wiec nei wiem czemu dyskutujecie na temat sueey'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli posiadajac slabe polaczenie internetowe i pracujac we wakacje mam prawo do wlaczenia urlopu kiedy mi sie chce, bo spelniam oba warunki (nie dosc ze jestem urlopowiczem wakacyjnym to jeszcze mam slabe polaczenie)?

 

Na szybko liczac naliczylem 4 na 3, ale to nie wazne bo powinno byc was 10.

 

Edit: Maciejas nie konsultowal urlopu z nami, nie zamierzam go bronic, ba nie wiedzialem ze wlaczyl urlop. Ja rowniez mam wakacje i do tego pracuje, wiec raczej duzo mnie w tej wojnie nie bedzie. Mozecie ja wygrac dalej rozbijajac swoja flote, nie wiem czy mateuszek bedzie sam chcial walczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosna posluchaj wypowiadacie nam wojne o ktorej nic nie wiemy (ja dowiedzialem sie dzisiaj rano po ataku od gracza). Niestety mam problemy z polaczeniem. A fakt ze za oknem mam 38 stopni i zaplanowany urlop w pracy nie sprawi ze jakis sojusz wypowie nam wojne i nie bede mogl wlaczyc urlopu zeby spedzic czas wolny od pracy ze znajomymi bo jakis regulamin nakazuje mi grac. Rownie dobrze moglbym weslac flote na 2 tygodniowego fs a wy dalej rabalibyscie swoje floty w moja obrone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.