Skocz do zawartości

Gracze na urlopie


Nem0

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pomysl moze byl juz na forum jestem od niedawna i nie wiem ale jak tak to sorka.

A wiec tak glownie sie to tyczy uni 2 i 3 bo na 4 to jeszcze za wczesnie ale sa tacy gracze ktorzy maja wlaczony urlop i nie raz widac przy ich nicku ze nie ma ich juz 28 dni to moze by wylaczyc(jesli jest taka mozliwosc) ten urlop i zeby byly to farmy dla innych. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z graczami ktorzy ida na "urlop dlugoterminowy". ?

 

Czyli ide a wracam do gry po np. 5 miechach. Zostawiam konto top 20 wpadam za 4 miechy i mam top 50... no ale to nic moja wina. A tu... zostawiam 20... a po 3 tyg jestem farma wpadam po 4 miechach i mam top 200. Dziekuje wtedy Tobie.

 

Przyklad nie jest z worka tylko tak kiedys zrobilem na u2. i nie chcial bym aby moje konto bylo farmione jak mam prawo do urlopu. A jak ja tak robie to jest mozliwosc ze inni tez.

 

Pamietaj ze nie kazdemu chce sie caly czas grac, i po kilku miechach sie znowu zechce, lub wyjezdzaja do pracy za granice... na dluzej ( 2 miechy ) lub krocej ( 1 miech ) i oni maja nie miec urlopu ? Nie da sie sprawdzic czy grac wroci czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nastepnym argumentem przemawiajacym za sa pieniadze jezeli tacy gracze zostaja to nic z tego nie ma bo ktos przez dwa lub wiecej miesiecy blokuje gre a gdy wroci duzo sie nie zmieni i spadnie pare miejsc w dol i szybko to nadgoni bo ma dobre konto i eko. a jezeli takich gracy bedziemy zostawiac do farmienia slabsi sie na nich ulepsza i z nich jest wieksze prawdopodobienstwo ze to oni kupia dodatki zeby byc najlepsi tak to juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sith i Ordyl ja was rozumiem :) Tylko ze jezeli zrobimy tak jak mowicie to znowu ludzie zaczna tego naduzywac :)

 

Np. ktos zostawil konto na wiecznym urlopie i gra na innym uni :)

Co za problem zeby sie zalogowac na chwile by znowu odliczalo 50??

Powinno zostac ze od czasu wlaczenia urlopu 50 dni i urlopik spada :)

To zacheci co po niektorych do zalogowania sie i sciagniecia urlopu na 24 godziny :)

Zawsze sa te 24 godziny dla innych zeby probowac sciagnac :)

A gracze ktorzy niejako zostana zmuszeni do sciagniecia urlopu na 24 godziny moze postanowia zostac troche dluzej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta jedna osoba na milion jest najwazniejsza.

 

Bo ja bym sie wkurwil, jak by mi urlop zostal zdjety, bo 60 dni w szpitalu lezalem.

 

A tak bym sie zalogowal po 40 i tyle.

 

Jak ktos juz nie wroci do gry, to sie po prostu nie bedzie logowal.

 

A jak z tych 100 na urlopie, 10 bedzie mialo "wieczny urlop" to nikt nie ucierpi.

 

 

Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Ten ktory bedzie sie logowal co jakis czas bedzie dawal znac ze mysli o powrocie do gry. Nie wierze ze ktos komu nie zalezy na koncie bedzie sie tu logowal przed uplywem terminu. Tak bedzie najlepiej 50 dni od ostatniego zalogowania. Sa rozne sytuacje w zyciu dlatego ten pomysl jest najwlasciwszy. Tylko ja bym dal wszystkim z 10 dni od momentu postanowienia o tym na zapoznanie sie i przeczytanie o tym w jakims specjalnym poscie na forum by nie mieli pretensji jak zobacza ze nie maja urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.