Skocz do zawartości

Opinia


kam1000

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest programista? Xaar tez duzo dla nas zrobil, a Kicha?- Zmienil cale Forum na lepsze, wiec kazdy sie angazuje w to co robi...

Ps: Pocka nie jest juz w Team, wiec on sie nie liczy... Zauwaz ze w team jest okolo 5-6 osob i kazdy z nich sie angazuje w to co robi,

Dla mnie wszyscy dobrze pracuja, i robia to co do nich nalezy

[ Dodano: Nie 11 Lip, 2010 ].gif
Nawet Operatorzy Gry sie angazuja, bany chyba leca za tych co lamia regulamin bo przeciez nie olewaja ICH i WAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Pocka nie jest juz w Team, wiec on sie nie liczy... Zauwaz ze w team jest okolo 5-6 osob i kazdy z nich sie angazuje w to co robi,

 

Nie musze byc w teamie aby pomagac usprawnic gre... Tak na marginesie jedno cm :) Zrobilem dla gry duzo i na tym moja praca sie nie konczy choc sam gre juz skonczylem i nie gram na zadnym uni dalej odwiedzam forum i wystawiam moje opinie na rozne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poci, zle zrozumiales moj post, chodzilo mi o osoby ktore sa aktualnie w Team, a ja wiem ze duzo zrobiles dla ogam (np. kalkulator w exelu). Jezeli mowic ogolnie to kazdy cos robi dla gry, chodz w 0,0001%, ale to robi :):) Nie mialem zamiaru zle o Tobie mowic :) (moze ja sie zle wyrazilem ale dobra zostawmy to juz :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Milo wiedziec, ze sa ludzie, ktorzy widza i doceniaja prace teamu ;>.

Nalezy jednak zauwazyc, ze jest/byla grupa osob, ktora rowniez pracowala na dobre imie tej gry, a nie bylo tego widac na pierwszy rzut oka ;).

 

Niemniej jednak wszyscy tworzymy ta gre, tak, jak napisali moi poprzednicy.

Dlatego podziekowania i gratulacje za to, jak caly projekt wyglada naleza sie ... wszystkim ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dziękuję bardzo w swoim imieniu,

takie opinie są dla nas bardzo cenne a chyba najbardziej dla Deusx'a bo to od Niego zależy skład Teamu

oczywiście Twoja "pochwała" nie sprawi że spoczniemy na laurach, cały czas staramy się udoskonalać grę oraz umilić i urozmaicić Wam czas spędzony tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsza gra w stylu Ogame jaką znalazłem, a szukam takich gier kilka miesięcy. Nigdzie nie znalazłem tak dopracowanej gry. Spisaliście się wszyscy :)

Jedyne co mi się nie podoba i nie będzie podobało to SKLEP przez który przestałem tutaj grać. Jakby go nie było to byłaby gra marzenie dla każdego kto lubi uczciwie grać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak czytam ze deus cos robi, to mi sie noz w kieszeni otwiera. Na odwolanie mozna czekac od poczatku czerwca, bo komus sie du** niechce ruszyc.

Nagminny spam w ktorym sa jeszcze bledy logiczne, nie wspominajac o kolorze w jakim pisze-zgroza.

Co do reszty to wielki szacun, bo robia cos za free a daremny bog forum zbiera za to kase, a dwa prawda go w oczy kole!!!

Czasem sie admin przeanalizuj ile wkladasz w ta gre, a ile wkladales kiedys??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ze deus cos robi, to mi sie noz w kieszeni otwiera. Na odwolanie mozna czekac od poczatku czerwca, bo komus sie du** niechce ruszyc.

Nagminny spam w ktorym sa jeszcze bledy logiczne, nie wspominajac o kolorze w jakim pisze-zgroza.

Co do reszty to wielki szacun, bo robia cos za free a daremny bog forum zbiera za to kase, a dwa prawda go w oczy kole!!!

Czasem sie admin przeanalizuj ile wkladasz w ta gre, a ile wkladales kiedys??

 

 

Znakomita opinia nie poparta żadnym faktem, gratuluję inteligencji, której zresztą zabrakło aby stworzyć nowy temat, tylko w czymś pisać.

Na odwołanie nie odpisywałem, bo wieczysty ban za idiotyzm i brak kultury jest nie do odwołania, więc nawet nie zaglądałem w odwołanie.

 

Kto to ten Bóg forum lub ten daremny bóg ? ;D

 

Czasem sie admin przeanalizuj ile wkladasz w ta gre, a ile wkladales kiedys??

Tylko przez ostatnie 3 dni siedzę tutaj 12 godzin dziennie. A tak to średnio 4 godziny jestem.

 

Nic nie robię ? Świetne stwierdzenie, kiedyś się wydawało że robię więcej, bo robione były małe rzeczy, a teraz są dość spore, sam plik zadań zajmuje 1000 linijek kodu + kolejne 1000 linijek w pozostałych plikach dotyczących zadań dojdzie do tego za parę dni 4 razy tyle linijek (a termin na 1 września), optymalizacja po ostatnich wersjach w ostatnich daniach (na test serwerze aktualnie wszystko jest) która pochłonęła modyfikację tylko 40 plików i obniżyła średnio 3 miliony dziennie zapytań do bazy danych. W całości został przepisany plik flotten3.php 700 liniek nie powtarzającego się kodu - dla przykładu, ekspedycja jest już robiona drugi dzień od rana do wieczora a zajmuje tylko 100 linijek.

 

Musiał zostać w większości plik wysyłania RMP, aby obrona nie wchodziła na minus, co nam daje prawie 5000 linijek kodu, z tym, że tutaj nie było nic pisane na nowo, ale poprawka wymagała przepisania całej struktury na inną, co pociągnęło za sobą wszystkie inne pliki, było to bardzo czasochłonne. Dodana została sesja do teleportera, wysyłanie floty zostało dodatkowo zabezpieczone, bardziej zabezpieczone zostały również cookies, aby wasze konta były bardziej chronione (bo ostatnio było sporo kradzieży przez nieostrożność użytkowników) + setki małych poprawek, których nawet nie zapisuję, bo po co zapisywać np. dodanie cudzysłowia do zmiennej x w pliku y w celu lepszej ochrony sql. Więc przestań pierdolić, że nic nie robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.