Skocz do zawartości

Itachi


waruto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chcialbym sie przedstawic. :)

 

Imie : Tomek

Wiek : 22 latka

Miejscowosc : lodz

 

Zainteresowania : Ogam, 'e , pilka nozna.

 

A teraz wyjasnienie male;)

 

To kato dostalem od kolegi i bardzo je podnioslem flotkowo jak i eko poszlo bardzo bardzo w gore,... nie liczac badan...

Mam teraz zabawe z jednym kolezka na U3 i wytlumacze mu (militarnie), ze nie powinien mnie atakowac..:). :wysmiewa:

 

 

_____________________________

U3 jeeee :)

 

238kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna sprawa. Moj brat ManieK gral na uni 3 na tym koncie jak sie nie myle dostal je od " chesia " (jak cos to sorka bo nie pamietam jaki to nick operatora) Dostal moj brat to konto od niego ITACHI. Gral gral dobre 2 tygodnie proszac Desuxa o zmiane Emaila jednak tak sie nie stalo. I pewnego razu wbija brat na konto Itachi haslo jeszcze wtedy xxx (nie podam) i wyskoczyl blad hasla czyli ktos inny widocznie zainteresowal sie tym kontem. Konto JEST KRADZIONE poniewaz nalezalo do administracji gry i zostalo oddane innemu graczowi czyli w tym wypadku mojemu bratu a ze Maila nie zmieniono to juz jest porazka. Wiec prosze Waruto i Ordyla o to by powiedzieli co to za kolega. Konto prawnie nalezy sie mojemu bratu. Jak on to mowil ? :[ KONTO WYGRAL W KONKURSIE o konto... i wtedy operator oddal mu swoje jak sie nie myle konto. UNI 3.

 

Pozdrawiam prosze o wszczecie dochodzenia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, to bylo moje konto, sam Chesiu91 mi je dal, mam jeszcze rozmowe z gg i moge ci dac screena, Chesiu mi dal to konto i napisal jeszcze ze to jego konto!,

 

 

Sosna a ty badz cicho, bo jak by Maniek gral na tym koncie to by nie bylo nieaktywne przez ponad 2tyg...., bo byly przy nim literki (iI), wiec jako jedyny sie zainteresowalem tym kontem, A NIE MANIEK!

 

[ Dodano: Nie 11 Lip, 2010 ]

przynajmniej haslo mogl zmienic.... Ale teraz konto nalezy do Waruto, a konto nie jest kradzione, tylko przejete, poniewaz bylo nieaktywne ponad 2tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.