Skocz do zawartości

turniej ogam


slawek9199

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepna sprawa ze nikt nie ma tyle czasu na siedzenie calymi dniami jak sie pracuje. Wiec jak najbardziej jakies wyniki powinny byc podawane. Bo np. Gosc zrobi zwykle farmienia i tez mu bedzie dodane do ogolnego. Ja takich moge 1000 dziennie walnac i co? Kazdy powie ze dosc bo ten wzrosl o tyle a nie wiedza czy w progu sie lapie. I to jest bardziej demotywujace niz wiedziec ze gosc ma wiecej od ciebie o 50 lotow i mozesz go faktycznie pokonac.

 

Ze statystyk wynika Ordyl ze masz 325 bo tyle podniosles sie w statach bitew od momentu rozpoczecia turnieju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda mozesz miec ale wiesz jak to dziala na motywacje. Ja Cie nie oskarzam. Masz czas to dawaj :) Za duzo tu nie farmicie bo kontroluje stan bitew od jakiegos czasu a teraz dajesz czadu. Pewnie wygrasz i dobrze. Przyda Ci sie troche tych dodatkow. Powodzenia :)

 

EDIT: Mam pytanie odnosnie obrony. Jak wygram z obrony to nie zalicza mi sie do konkursu bo mialem przed atakiem 125 i po ataku na mnie o progu 100KK wygranym przeze mnie nie doliczylo mi. Czy to prawidlowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.