Skocz do zawartości

Czy coś jest zmieniane


wiecznysen

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie bo nie dość że surowce mi zniknęły po wypłaceniu to czemu teraz w misji niszcz można dodawać inne statki oprócz GSów?

Czy tutaj są jakieś zmiany robione po ciuchy i dziwne rzeczy się dzieją czy o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mam wrażenie, że ostatnio sporo się buguje.

Jak widzisz Kiros różne sygnały dochodza od graczy ja sam zauważyłem :

- Zdublowane wiadomości o przyznaniu nagrody za aktywność
- Zdublowane wiadomości z ekspedycjami nawet czasami dostaje zamiast 9 - 18.
- Zbugowana widoczność PZ - PZ fizycznie istnieje a go nie widać - to samo można wysyłać flotę na PZ, którego nie ma a chyba nie powinno się dać.
- Zbugowany wygląd przeneisionych planet co nie których - nie da się najechać myszką na wygląd planety i wysłać np. sondy (fizycznie z pasku skrótów ewentualnie ręcznie z zakładki flota działa wszystko ok).
- Zgłaszane problemy odnośnie wypłat surki z banku
- Ostatnio jak zmieniasz rozdzielczość CTRL+scrool myszki powoduje wylogowanie - nie wiem czemu też tak wywala
- Nie daje sobie ręki też uciąć ale byłem w 100% pewny, że naukowiec był u mnie nie aktywny - możliwe, że jakiś bug wizualny dlatego wyszła niepotrzebna ''drama''.

To są błędy, które ja zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wcisnę F11:

 

Example Domain

This domain is for use in illustrative examples in documents. You may use this domain in literature without prior coordination or asking for permission.

More information...

 

Wiem kiros, że masz już nas (a w szczególności MAESTHRON-a xD) i naszego marudzenia dość i chętnie byś nas zezłomował xD Ale coś faktycznie jest nie tak, zmiana formatu strony, włączenie trybu pełnoekranowego itd powoduje wylogowanie z gry, co czyni ją wręcz niegrywalną. Uprzejma prośba o weryfikację :)

 

Edytowane przez Blara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hakier napisał:

Bardziej mam wrażenie, że ostatnio sporo się buguje.

Jak widzisz Kiros różne sygnały dochodza od graczy ja sam zauważyłem :

- Zdublowane wiadomości o przyznaniu nagrody za aktywność
- Zdublowane wiadomości z ekspedycjami nawet czasami dostaje zamiast 9 - 18.
- Zbugowana widoczność PZ - PZ fizycznie istnieje a go nie widać - to samo można wysyłać flotę na PZ, którego nie ma a chyba nie powinno się dać.
- Zbugowany wygląd przeneisionych planet co nie których - nie da się najechać myszką na wygląd planety i wysłać np. sondy (fizycznie z pasku skrótów ewentualnie ręcznie z zakładki flota działa wszystko ok).
- Zgłaszane problemy odnośnie wypłat surki z banku
- Ostatnio jak zmieniasz rozdzielczość CTRL+scrool myszki powoduje wylogowanie - nie wiem czemu też tak wywala
- Nie daje sobie ręki też uciąć ale byłem w 100% pewny, że naukowiec był u mnie nie aktywny - możliwe, że jakiś bug wizualny dlatego wyszła niepotrzebna ''drama''.

To są błędy, które ja zauważyłem.

1. Nikt mi o tym nie glosil, pierwsze slysze. - Zobacze co moze byc orzyczyna, ale tu potrzebuje jakies dowody, screeny.

2. JW

3. Tak zdarza sie, wiem o tym musze znalezc nowe rozwiazanie bo jest to spowodowane przeniesieniem planet

4. JW

5. Nie ma takiej opcji. Czekam na dowody

6. Ja wiem ale to sprawa bezpieczenstwa gry, jesli chcesz sobie ustawic na wieksza to trzeba sie natrudzic, ale cos takiego robi sie raz i tyle chyba nie powiekszacie i zmniejszacie co chwila?

7. Nie bede juz w to wnikal, bo serio sa waznijsze sprawy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Ja wiem ale to sprawa bezpieczenstwa gry, jesli chcesz sobie ustawic na wieksza to trzeba sie natrudzic, ale cos takiego robi sie raz i tyle chyba nie powiekszacie i zmniejszacie co chwila?

 

Do farmienia korzystam z nielegalnego zewnętrznego oprogramowania jakim jest notatnik (już spieszę z wyjaśnieniami) w którym mam zapisane koordynaty planet..., cały czas minimalizuję stronę, następnie F11 pełny ekran sprawdzam ile się zebrało i za każdym razem, jakakolwiek zmiana formatu strony wylogowuje mnie z gry, jest to bardzo uciążliwe i wręcz uniemożliwiające dalszą rozgrywkę.

 

Ja wiem, że jest to retro gra dla dinozaurów, ale bez przesady...

Edytowane przez Blara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze o faktach - surowce po wypłacie potrafią zniknąć - miałem tak dwa razy - dostałeś screeny z godzinami operacji, mogłeś wejść na konto i sobie sprawdzić gdzie one się podziały - po zgłoszeniu nie drążyłem tematu bo zakończyłem grę, syty i z sukcesem. Blaras farmi tak jak go nauczyłem, tak blaras... MAESTHRON ,to klamra :P hehe, teraz sobie możesz farmić już to konto bo do gry nigdy nie wrócę.

 

Odkąd pamiętam to na niszcz można było wysyłać co się chce (aby gśki były) - wiedza dla kumatych (oj gdyby necro to widział ) hehe

Mnie może mieć dosyć ale raczej o pierdoły się tutaj nie kłóciłem (chyba xD )

 

Wszystkie wymienione pkt przez gracza Hakier mają miejsce - a wypowiadam się jako ktoś kto to widział i doświadczył nie raz :)

Edytowane przez MAESTHRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem czulosc powiekszania i zmniejszania strony.

5 godzin temu, MAESTHRON napisał:

To ja jeszcze o faktach - surowce po wypłacie potrafią zniknąć - miałem tak dwa razy - dostałeś screeny z godzinami operacji, mogłeś wejść na konto i sobie sprawdzić gdzie one się podziały - po zgłoszeniu nie drążyłem tematu bo zakończyłem grę, syty i z sukcesem. Blaras farmi tak jak go nauczyłem, tak blaras... MAESTHRON ,to klamra :P hehe, teraz sobie możesz farmić już to konto bo do gry nigdy nie wrócę.

 

Odkąd pamiętam to na niszcz można było wysyłać co się chce (aby gśki były) - wiedza dla kumatych (oj gdyby necro to widział ) hehe

Mnie może mieć dosyć ale raczej o pierdoły się tutaj nie kłóciłem (chyba xD )

 

Wszystkie wymienione pkt przez gracza Hakier mają miejsce - a wypowiadam się jako ktoś kto to widział i doświadczył nie raz :)

Screen z wyplaty to troche za malo, nie uwazasz? mogles je wydac na rozne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kiros napisał:

Poprawilem czulosc powiekszania i zmniejszania strony.

Screen z wyplaty to troche za malo, nie uwazasz? mogles je wydac na rozne rzeczy

A to można sprawdzić ... skoro wydał tyle surowców, to PKT powinny pójść w górę, jeśli w międzyczasie nie było złoma itp. itd. ... dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LadyDeath napisał:

A to można sprawdzić ... skoro wydał tyle surowców, to PKT powinny pójść w górę, jeśli w międzyczasie nie było złoma itp. itd. ... dobrze myślę?

To co mam teraz robic backupa po to zeby sprawdzic ile mial pkt wczesniej? Nie ma takiej mozliwosci, gdyby surowce nie zostaly dodane na planete to  nie bylo by wpisu w historii banku. Tak dziala kod od poczatku i przez tyle lat nikt nie mial takiego przypadku tylko teraz? cos chyba tu nie hallo, nie sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kiros napisał:

gdyby surowce nie zostaly dodane na planete to  nie bylo by wpisu w historii banku. Tak dziala kod od poczatku i przez tyle lat nikt nie mial takiego przypadku tylko teraz? cos chyba tu nie hallo, nie sadzisz?

No bo wcześniej to nie miało miejsca. Chłopie odpisuje tylko dla tego na twoją wiadomość bo wiem że surowce zniknęły i to dwa razy (wiec wiem że mam racje i nie masz argumentu na to ze to nie prawda bo prawde już napisałem), a co ja ci moge dać więcej po za screenem z raportu wpłat? No słucham co? Było w banku 1bld dexu, wypłaciłem - nic nie wbudowałem - bo surowce znikneły - kliknałem wpłać i nic nie wróciło do banku - to koniec historii. 

 

Kiros mam do już gdzieś ale nie pisz ale nie rób ze mnie oszusta czy wyłudzacza surkowców :) i bez spiny

 

Opisze jeszcze jeden lajfhack co by potem nie było że tak się nie da albo że admin nie widział i że tak nie można.

 

Jak chcecie urlop bo ktoś was złapał na flanage ale nie dołączył jeszcze floty a wasza lata - to kupcie najtańsze vacu klikajcie uruchom aż gra wyrzuci test na antybota, rozwiązcie go źle i włala - macie urlop pomimo latajacych flot - i nie da się was zaatakować. Można ocalić flote. Ba taki urlop możecie wyłączyć kiedy chcecie a nie po 24h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kiros napisał:

To co mam teraz robic backupa po to zeby sprawdzic ile mial pkt wczesniej? Nie ma takiej mozliwosci, gdyby surowce nie zostaly dodane na planete to  nie bylo by wpisu w historii banku. Tak dziala kod od poczatku i przez tyle lat nikt nie mial takiego przypadku tylko teraz? cos chyba tu nie hallo, nie sadzisz?

Oj ... ja się nie orientuje jakimi narzędziami administratora gry dysponujesz szefuniu, i na co tam masz wgląd. Na babski rozum (nie jestem blondynką - jak co 😁) wpadłam na pomysł jak ewentualnie sprawdzić i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2024 o 11:54, kiros napisał:

1. Nikt mi o tym nie glosil, pierwsze slysze. - Zobacze co moze byc orzyczyna, ale tu potrzebuje jakies dowody, screeny.

2. JW

3. Tak zdarza sie, wiem o tym musze znalezc nowe rozwiazanie bo jest to spowodowane przeniesieniem planet

4. JW

5. Nie ma takiej opcji. Czekam na dowody

6. Ja wiem ale to sprawa bezpieczenstwa gry, jesli chcesz sobie ustawic na wieksza to trzeba sie natrudzic, ale cos takiego robi sie raz i tyle chyba nie powiekszacie i zmniejszacie co chwila?

7. Nie bede juz w to wnikal, bo serio sa waznijsze sprawy.

 

Pozdrawiam

ja tylko rzucę te wiadomosci za aktywność, ostatnio tak miałem

 image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.