Skocz do zawartości

Ban do 2038r ?????????


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie jest lepiej skasować, jest to ban w kierunku dożywotnim , to że pokazuje do roku 2038  to tylko  dlatego że na tym serwerze czas UNiX jest tak ustawiony. Ban pozostaje  dlatego żeby uniknąć miltikont.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożywotni ? Czy aby na pewno chodzi o nie tworzenie multikont a zachowanie konta dla statystyk . To oszukiwanie pozostałych graczy a może i siebie . A moze pokazówka , straszak . Kończyłem grę i chciałem pomóc a kara nieadekwatna do winy - multikonta i tym podobne przewinienia też tak przykładnie a raczej bezsensownie  karaliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja . Regulamin to regulamin ALE  CZY ODNOSI SIĘ DO KAŻDEGO ????

Po kolei  było dwóch graczy jeden kończył grę i chciał drugiemu pomóc w rezultacie z gry wyleciało dwóch graczy . Co ciekawe ten co popełnił PUSH wcześniej został obdarowany surką i bana darczyńca i obdarowany nie dostał CIEKAWE regulamin jest chyba jednaki dla wszystkich i nie chodzi o ilość przekazanej surki tylko o fakt złamania regulaminu .

Reasumując  powinienem być tylko ja przykładnie ukarany a nie PROWOKATOR obdarowany  surką . Atakować mnie mógł na każdym etapie zarówno przed jak i po podarowaniu surki .

 

Ban zasadny, chyba jednak nie czytałeś Regulaminu który jest dla wszystkich.  L_da_V

 

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie obchodzicie pewne niunanse faktu powtórzę = obdarowano mnie wcześniej  surka i  ani ja jak i osoba obdarowujące bana nie dostali .. Ja nie kwestionuję we wcześniejszej wypowiedzi bana tylko to że jesteście niekonsekwentni w respektowaniu warunków umowy .  Czyżby gorszy i lepszy sort ??????????????????????????????

 

Nie dostaliście gdyż ilość przesyłanego deuteru była zbyt mała aby nałożyć  blokadę konta  L_da_V

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, borsuk napisał:

Ciekawie obchodzicie pewne niunanse faktu powtórzę = obdarowano mnie wcześniej  surka i  ani ja jak i osoba obdarowujące bana nie dostali .. Ja nie kwestionuję we wcześniejszej wypowiedzi bana tylko to że jesteście niekonsekwentni w respektowaniu warunków umowy .  Czyżby gorszy i lepszy sort ??????????????????????????????

 

Nie dostaliście gdyż ilość przesyłanego deuteru była zbyt mała aby nałożyć  blokadę konta  L_da_V

Proszę nie rozśmieszajcie mnie = ilość deuteru za mała ????? aby założyć blokadę . Pewnie jeszcze jedna jednostka deuteru i byłby ban ...... 

Czyli niejednoznaczny regulamin dający adminom furtke do powiedzmy wybiórczego traktowania zasad.

Czytałem wcześniejsze odwołania od bana innych graczy i  nie wnikając w meritum ich spraw rozpatrzenie bana bez wcześniejszego kontaktu w celu wyjaśnienia problemu z ukaranym .

To  można nazwać sądem kapturowym lub jeszcze krótko ===  BO   TAK === i koniec.

Mam nadzieję że jeszcze grajacy w naprawdę dobrze napisaną grę czytając odwołania mają niezły ubaw  i  chwilę  refleksji czy wszystko jest ok.

 

Temat zamykam dalsze opinie są bezcelowe.

za przesył 2.999.098.449.770 deu BLOKADY nie ma

za ponad 140.000.000.000.000. BLOKADA JEST  i nie rozumiem po co drążyć temat  L_da_V

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.