Skocz do zawartości

Ukrycie wartości floty w statystykach.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.07.2024 o 22:01, wiecznysen napisał:

Czy Ty nie rozumiesz albo problemy z czytaniem masz jak wyłączane zostaną rekordy to wszystkie zadania zostaną wyłączone również. Ludzie floty ani szperek pilnować nie umieją i płaczą niesamowite.

A co z flata związane masz w tych zadaniach które są nic nie warte prawie a poza tym ja nie mówię o wyłączeniu tylko o wprowadzeniu prawdziwego znaczenia słowa rekord. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z flata związane masz w tych zadaniach które są nic nie warte prawie a poza tym ja nie mówię o wyłączeniu tylko o wprowadzeniu prawdziwego znaczenia słowa rekord. Wiele osób posiada większe ilości danego rodzaju statku a i tak nie ma ich w tzw rekordach ponieważ flota lata w przestrzeni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z flata związane masz w tych zadaniach które są nic nie warte prawie a poza tym ja nie mówię o wyłączeniu tylko o wprowadzeniu prawdziwego znaczenia słowa rekord. Wiele osób posiada większe ilości danego rodzaju statku a i tak nie ma ich w tzw rekordach ponieważ flota lata w przestrzeni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barthez napisał:

Czemu takiej ilości Ow nie ma w rekordach???? Bo to jest ściema z tymi rekordami ułatwienie do farmienia dla graczy z top którzy wydali w chuj siana albo grają od xxxxx lat. 

received_1158388241949110.jpeg

..a czyje to zdjęcie tutaj widzimy ?  :P 

zmień se nick na - paparazzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu pisałem, rekord co jedną H i złom w 3 minuty i 26 planet plus mony zeskanowane w 1 minutę a jak już było mowa o Boty w innym poście to może tak szanowny Pan Kiros zabronił takiego oprogramowania do skanowania planet i zaproponować ręczne szukanie planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Dziadekstachu napisał:

Już tu pisałem, rekord co jedną H i złom w 3 minuty i 26 planet plus mony zeskanowane w 1 minutę a jak już było mowa o Boty w innym poście to może tak szanowny Pan Kiros zabronił takiego oprogramowania do skanowania planet i zaproponować ręczne szukanie planet.

Nie żeby coś dziadek ale robienie mapy i skanowanie planet to nie są boty :D w sensie można sobie zrobić prostego bota ale do tego nie trzeba :D  zeskanowanie w minute planety i moona to i tak długo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wiecznysen napisał:

Nie żeby coś dziadek ale robienie mapy i skanowanie planet to nie są boty :D w sensie można sobie zrobić prostego bota ale do tego nie trzeba :D  zeskanowanie w minute planety i moona to i tak długo :P

To zlikwidować zakładkę Rekordów i będzie po problemie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I widzę że dalej nie znacie znaczenia. Słowa rekord. Kieruję to do władzy xxx z tym że Grexxx skanuje tylko jak ktoś się pojawi w tych niby oszukanych rekordach ale jest to żałosne a w zadaniach xxx jest związane z flota także miłego ułatwiania gry. Poza tym uważam że ten gracz to oszust bez skanów obliczył mój powrót floty do 30 sekund ciekawe jak to zrobił nara xxxxx zarząd 

 

Słownictwo Leo

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
słownictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.