Skocz do zawartości

Ukrycie wartości floty w statystykach.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zlikwidowanie widoczności floty ze ''statystyk'' oraz ''rekordów'' ożywiłoby grę? W sensie nikt by nie bardzo wiedział co kto ma i może śmielej można by ją budować. Nie widać by było również stojących flot w rekordach.

 

W sumie to najlepiej byłoby aby widoczne były tylko ogólne pkt, bo inaczej dałoby się to obliczyć. Tylko czy nie było by jakiś nadużyć?

 

Co o tym myślicie? Da się to jakoś mądrze rozsądzić? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 31.01.2024 o 13:39, Drak0 napisał:

Moze wręcz odwrotnie. Flota nawet podczas fsa niech bedzie widoczna.( gracz z najwieksza ilościa statkow w danym rodzaju) Wtedy polowanie by sie zaczelo.

 

Krótko: Nie ma na co polować.

Problem (przynajmniej na uni Privo) jest taki, że gracze nie budują flot z wiadomej przyczyny. Ukrycie faktu (wartości) jej posiadania miałoby dodać 'śmiałości'. Można by też zrobić tak aby było widać liczbę posiadanych statków w sztukach ale nie w wartości ich pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim 😀 po to są Rekordy i statystyki żeby móc się na nich sensownie opierać tym bardziej że ja już  jestem dziadkiem tej gry i pozwalam się rozwijać innym graczom przykład gracz Klamra zapytał czy jak będzie budować flotę czy go będę atakował odparłem że śmiało czemu nie i śmiało rośnie w statystykach flot , nie taki wilk zły ale umówmy się na tym polega na gra albo ktoś gra eko i farmi albo bawi się flotą i złomuję ale umówmy się konsekwencją budowy floty jest możliwość jej utraty , cytując klasyka "jest ryzyko jest zabawa" tyle ode Mnie miłej gry

pozdrawiam Necro

 

ps. raz dziennie mogę dzwigać flotę kwestia ustalenia godziny 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Zawsze warto rozmawiać 🙃. Fajnie jakby inni też budowali bo na privo to już sami ekonomiści zostali. Necro to Hegemon na tym uni więc zanim wyda się dex z z 40k ataków warto się upewnić czy to nie będzie flota na jeden dzień.

 

Wracając do tematu to może uściśle, że rekordy mogłyby sobie być, tylko jak napisał wyżej gracz  - masakra "Niewidoczna stojąca flota w rekordach jest nawet sensowna ." A idąc dalej mogłaby być tylko widoczna ilość (łączna ilość sztuk wszystkich typów statków*) statków ale bez ich wartości w pkt. Jedyny sposób na poznanie floty gracza to byłoby jej wyśledzenie i przeskanowanie  - 'może' by się to przyłożyło na więcej flociaży...może 🙂

* Czyli gracz posiadający 100 sztuk GŚ i 200 sztuk OW oraz inny gracz posiadający 100 sztuk LM i 200 sztuk CM w statystykach mieli by tę samą ilość statków czyli po 300 szt. A żeby stwierdzić jakich statków to trzeba by było gracza przeskanować i zobaczyć 

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.