Skocz do zawartości

Zakup astatów hurtowo


Dziadekstachu

Rekomendowane odpowiedzi

Kiros przez sprzedaż astatów w ilościach hurtowych destabilizujesz całą grę na Uni One. Myślę że nie ma sensu tu grać, taki nam prezent na święta zrobiłeś.  

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sytuacja z zakupem zasobów przez innego gracza może wydawać się frustrująca. Warto jednak pamiętać, że to właśnie gracze, którzy inwestują w grę, pomagają utrzymać serwer, domeny oraz forum, które muszą być cyklicznie opłacane. Dzięki ich wsparciu możemy cieszyć się stabilną i rozwijającą się społecznością. Zamiast skupiać się na krytyce, może warto docenić zaangażowanie innych graczy, które przyczynia się do utrzymania tej rozrywki. Skoncentrujmy się na własnych osiągnięciach i wspierajmy się nawzajem, aby uczynić grę jeszcze bardziej satysfakcjonującą dla wszystkich.

Powodzenia w dalszej rozgrywce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominałem wspomnieć o plotkach a w plotkach jest trochę prawdy o sprzedaży również Trytu bo tak John poszedł z flotą do góry i w rekordach flota.    

John http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif   231.544.070.960.240

 

17 minut temu, kiros napisał:

Rozumiem, że sytuacja z zakupem zasobów przez innego gracza może wydawać się frustrująca. Warto jednak pamiętać, że to właśnie gracze, którzy inwestują w grę, pomagają utrzymać serwer, domeny oraz forum, które muszą być cyklicznie opłacane. Dzięki ich wsparciu możemy cieszyć się stabilną i rozwijającą się społecznością. Zamiast skupiać się na krytyce, może warto docenić zaangażowanie innych graczy, które przyczynia się do utrzymania tej rozrywki. Skoncentrujmy się na własnych osiągnięciach i wspierajmy się nawzajem, aby uczynić grę jeszcze bardziej satysfakcjonującą dla wszystkich.

Powodzenia w dalszej rozgrywce!

Kiros bez przesady bo faktycznie sam tu będziesz grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to satysfakcja z gry jak gracz robi masakrę i odbiera ochotę grania. 

Już kiedyś pisałem że jak nie jesteście w stanie utrzymać grę to mi ją od sprzedajcie u mnie będzie za darmo. 

Bo to co się teraz dzieje na uni One to do niczego dobrego nie zmierza. 

Powinien być limit już kiedyś pisałem o tym. 

Edytowane przez Rafson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zniesmaczony postami tu zamieszczonymi, zapewne zapytacie dlaczego. ?? Odpowiem jednym prostym zdaniem mianowicie. Top gracze a marudzicie ??? Jakby nie patrzeć to jakiś złom do zebrania ;)  Także do roboty Pany, do roboty. Pozdrówka i Wesołych Świat przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.