Jump to content

Czy będzie w tym roku nowe universum?

vantage

Recommended Posts

Wiadomo, że na starych nikt już grać nie będzie, bo bez sensu - nie wałkujmy tego...

Więc pytanie czy będzie w tym roku nowe universum? - Da to chociaż jakieś ożywienie na jakiś czas :)

Edit:

A tak mi się jeszcze przypomniało. Pasowało by zmienić pojemności Budynków>Magazyn met, kr, dex. Przynajmniej x4??

Edited by vantage

Nie w tej chwili nie planuje nowego uni, a co do budynków i magazynów to też nie będzie nic zwiększane, bo ile by nie zwiększyć to znajdzie się ktoś kto będzie chciał więcej,  na i kontach i tak jest już powiększona pojemność. 

Pozdrawiam 

Nie Kiros to na One wprowadź bank w 100% albo zlikwiduj go całkowicie. Dla graczy na uni One to jest istotne, bo tam nic się nie dzieje a każda nagroda za aktywność powinna być nagradzana i w zadaniach tam i wszędzie. 

Co do nowych uni to się staczamy do przepaści w dół, kiedyś to był problem zrobić kolonie bo nie było miejsca jak na uni 2. Nie mówiąc o farmach jak teraz.

• 2 months later...

Chcialem założyć podobny temat ale widze, ze nie dawno juz taki powstał wiec pisze tutaj. 

Założyłem konta na wszystkich uni i za przeproszeniem wieje tam nuda, moze rzeczywiście wystartowanie nowego uni dalo by tchnienie w ta grę. Ja sam chętnie bym zaczął od nowa grać w to gu*no. Mysle, ze nie jestem jedyna osoba która chciala by zagrac ale jednoczesnie zeby byla wyrownana walka. Moze starzy gracze takze by pozakładali konta i wrocily by stare dobre czasy w tej grze :)

Pozdrawiam

Pershing