Skocz do zawartości

Kiedy będą włączone boty z flotami


wiecznysen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji tego że zostały przeniesione konta z u20 gdzie przez 1,5 roku były włączone boty z odnawiającymi się flotami kiedy można się spodziewać włączenia tego na każdym uni? Wydaje mi się że żeby było sprawiedliwie na aktualnych uniach powinno zostać to też włączone.

Jeżeli nie jest to rozpatrywane to jest to mega niesprawiedliwie że na jedynym uni inni się wzbogacali a na innych nie było nawet co okradać.

Czekam na konkretną odpowiedź Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botów na u20 było ponad 40/50 załączam ss https://imgur.com/w4rji2s.

Były włączone 1/1,5 roku na żadnym innym Uni nie było takiego czegoś. To nie jest kilka botów bo patrząc po złomowaniu takich pkt jak wstawiłem na SS zarobek był mniej więcej kolo 15/20BLD w zaledwie 5 minut.

Edytowane przez wiecznysen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiecznysen Człowieku, o czym ty mówisz i co ma do rzeczy ta fotka z tych statystyków? Jak mówiłem, były kilka botów, które rozwijały się jak zwykli gracze przez maksymalnie 3 miesiące, więc nie były to żadne wielkie farmy, a po prostu przeciętne jednostki, które miały na celu umożliwienie wam kontynuowania gry i zachowanie równowagi między uniwersum, poza uniwersum ONE tam nie ma botów. Nie rozumiem, dlaczego jest taka dezinformacja? To, że niektórzy z was nie osiągnęli wyników jak reszta w pierwszej pięćdziesiątce, nie oznacza, że musisz od razu szukać kozła ofiarnego lub insynuować jakiekolwiek działania nieuczciwe. Wszyscy są traktowani równo, nie ma preferencji ani dodatkowych korzyści dla nikogo, każdy z was ma takie same możliwości, jakie sobie stworzył.

 

Pozdrwiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kiros napisał:

@wiecznysen Człowieku, o czym ty mówisz i co ma do rzeczy ta fotka z tych statystyków? Jak mówiłem, były kilka botów, które rozwijały się jak zwykli gracze przez maksymalnie 3 miesiące, więc nie były to żadne wielkie farmy, a po prostu przeciętne jednostki, które miały na celu umożliwienie wam kontynuowania gry i zachowanie równowagi między uniwersum, poza uniwersum ONE tam nie ma botów. Nie rozumiem, dlaczego jest taka dezinformacja? To, że niektórzy z was nie osiągnęli wyników jak reszta w pierwszej pięćdziesiątce, nie oznacza, że musisz od razu szukać kozła ofiarnego lub insynuować jakiekolwiek działania nieuczciwe. Wszyscy są traktowani równo, nie ma preferencji ani dodatkowych korzyści dla nikogo, każdy z was ma takie same możliwości, jakie sobie stworzył.

 

Pozdrwiam

 

Po pierwsze fotka ze statystyk miała pokazać że botów nie było kilka a było kilkadziesiąt 50/60. Zysk z takich botów dzienny to około 20/25BLD jak nie więcej.

Po drugie informacja o maksymalnie 3 miesiącach jest kłamstwem. Na dowód załączam linki z rozmów i datą od kiedy boty są 26.08.2021 https://imgur.com/a/44Uqvme generalnie data pojawienia ich dokładana jest inna ale nie chce mi się odkopywać co do pierwszego dnia włączenia botów(chyba że będzie potrzeba) załączam też link z datą wyłączenia botów https://imgur.com/a/CIwJ05S 13.06.2022. W ss jest wspomnienie też że na innych uni zostało to też włączone aczkolwiek nie ma co porównywać bo nie trwało to tyle co na u20.

Na koniec nie jest to dezinformacja a fakt i nie chodzi tutaj o to że nie osiągnąłem wyników jak reszta tylko o to że to jest niesprawiedliwe że na jednym Uni trwało to rok czasu a na innych max tydzień lub dwa. Wystarczy spojrzeć na % z u21 i privo a na % z u20 i już widać różnice jakie tam były ilości.

 

Wiadomości pochodzą z FB, zamazane nazwy osób ze względu na imiona i nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się tutaj z tobą spierał, ponieważ widzę, że to nie ma sensu. Raczej to ja wiem, jak działają boty i przez jak długi czas. Jest to logiczne, że Uni 2020 i Uni 21 były aktywne dłużej, ponieważ są starsze. Boty nie zostały wyłączone na żadnym z tych Uni, ale po prostu osiągnęły swój maksymalny limit, co oznacza, że osiągnęły poziom rozwoju przeciętnego gracza w trzy miesiące. Wciąż nie rozumiem, co oznaczają twoje screenshoty z tymi statystykami. Czy ty widzisz coś więcej na tych zrzutach, o co ci dokładnie chodzi? ale w sumie to twoja sprawa. Co do screenshotow z waszych rozmów, również nie do końca rozumiem twojej intencji. Był okres, w którym rozdawałem flotę i surowce na różnych uniwersach, być może o to chodzi, ale niestety nie mam dokładnych dat, kiedy to miało miejsce. Takie informacje są przechowywane maksymalnie przez 6 miesięcy na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kiros napisał:

Nie będę się tutaj z tobą spierał, ponieważ widzę, że to nie ma sensu. Raczej to ja wiem, jak działają boty i przez jak długi czas. Jest to logiczne, że Uni 2020 i Uni 21 były aktywne dłużej, ponieważ są starsze. Boty nie zostały wyłączone na żadnym z tych Uni, ale po prostu osiągnęły swój maksymalny limit, co oznacza, że osiągnęły poziom rozwoju przeciętnego gracza w trzy miesiące. Wciąż nie rozumiem, co oznaczają twoje screenshoty z tymi statystykami. Czy ty widzisz coś więcej na tych zrzutach, o co ci dokładnie chodzi? ale w sumie to twoja sprawa. Co do screenshotow z waszych rozmów, również nie do końca rozumiem twojej intencji. Był okres, w którym rozdawałem flotę i surowce na różnych uniwersach, być może o to chodzi, ale niestety nie mam dokładnych dat, kiedy to miało miejsce. Takie informacje są przechowywane maksymalnie przez 6 miesięcy na serwerze.

No dobra bo widzę że my się chyba nie rozumiemy. Ja nie mam pretensji o boty które odnawiały satelity i były do farmienia z ekonomii. 1 screenshot odnosi się do FLOTY botów na u20 a nie ich pkt rozwoju budynków. Cały czas mówię o tym że chodzi tu o u20 gdzie botą co godzinę odnawiała się flota czyli MT,DT,OW,LM,CM. Pozostałe screenshoty tyczą się czasu ile to trwało i jak bardzo zepsuło to rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kiros napisał:

Ale skąd ty to wziąłeś,  nigdzie nie było czegoś takiego gdzie co godzinę odnawiala się flota u kogokolwiek  i przestań siać takie bajki, bo to naprawdę nie robi się śmieszne. 

No to teraz chyba żartujesz :D mogę Ci zawołać 11 osób które to potwierdzą że tak było na u20 sam @Necro321 myślę że jest w stanie to potwierdzić.

Dlatego też był ten 1ss ponieważ tam masz floty z kilku godzin na botach. Co godzinę odnawiało się około
25.000.000.000 pkt floty mniej więcej.

 

Zamknąłeś u20 ale myślę że możesz jeszcze sprawdzić że to był bot na kordach w linku. Na tych ss masz 2 boty z flotą gdzie na jednym z tego co pamiętam flota była hodowana z tydzień żeby sprawdzić czy jest jakiś ogranicznik. https://imgur.com/a/ZS8E1cB

Edytowane przez wiecznysen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadasz niestworzone rzeczy, jedynie co bylo z flota to Event gdzie losowane bylo 4 planety idlerow i tam byla dodawana flota i nie bylo to co godzine, a 2 razy dziennie z rana i wieczorem na kazdym uni, tak aby ci co rano sa w szkole i pracy mogli miec tez szanse wieczorem i naprawde przestan z tym wymyslami i oczernianiem bo powoli dazasz do §9 pkt.3 Regulaminu OGam.online

Nie bede dalej tego tolerowal, ta rozmowa nie dazy do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Ci suche FAKTY plus około 11 graczy z tego korzystał i dalej grają, a Ty mi mówisz że to są bajki. NIESAMOWITE

Szkoda czasu na rozmowę jak widać bo Ty dalej swoje pomimo że Ci wszystko podaje gdzie 3/4 uniwersum o tym wie.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wiecznysen napisał:

Przedstawiam Ci suche FAKTY plus około 11 graczy z tego korzystał i dalej grają, a Ty mi mówisz że to są bajki. NIESAMOWITE

Szkoda czasu na rozmowę jak widać bo Ty dalej swoje pomimo że Ci wszystko podaje gdzie 3/4 uniwersum o tym wie.



 

Potwierdzam wszystko co napisał WiecznySen . Kiros , z faktami nie dyskutuj  , bo to są fakty . Dobrze o tym wiesz :) . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.