Skocz do zawartości

Ostatnio tryt słabo chodzi...


Sark

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po południu chciałem sobie dostawić kopalnię na uni One, trytu się nazbierało, grzechem by nie wykorzystać. No, nie trafiłem zadowalającego kursu, następnym razem, to 10 może 20 minut, maksymalnie 50 biorąc pod uwagę moje 20% szanse na trafienie powyżej 440 milionów za sztukę.

10 losować wypadło mi tak:

Cytat

Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 400.910.248 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 403.920.385 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 407.929.247 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 400.658.937 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 404.510.880 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 400.575.167 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 407.639.913 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 408.501.705 Deuteru od sztuki za to co tam masz
Oszczędzam, nie mogę dać więcej jak 418.338.361 Deuteru od sztuki
Noo, nie powiem że nie potrzebuję trytu. Dam ci tym razem 423.346.953 Deuteru od sztuki

Cóż, nie byłem nawet blisko ale to nic, po prostu losowanie, powtórzyłem więc to kolejne 100 razy. Rezultaty? Ani razu nie trafiłem nic powyżej 440 i tylko trzy ponad 430. W międzyczasie przefarmiłem sobie pół serwera i trafiłem na nowe konto z uprawnieniami moderatora - Leonardo_da_Vinci.

Panowie, coście naklikali? :P

Powiedzcie chociaż jak wyglądają zmiany i plany - bo zgaduję, że, to pomysł na sprzedaż większej ilości astatów - bardzo dobry skądinąd - gracze zarabialiby więcej mniej wartościowej waluty, zasada podobna do rozwadniania akcji giełdowych.

Gdybym sam to robił to zrobiłbym wielkie wejście na święta gdy każdy cieszy się, że wolne i część nie oprze się gdy zobaczy 800 procent zamiast 500 ;) 

Tylko co robić do tych świąt, na co przygotowywać konto?

Edytowane przez Sark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara ty to masz problem, a ja za pierwszym trafem uzyskałem sumę od handlarza ;D

Dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, daję 444.557.048 Deuteru od sztuki
Suma:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sark napisał:

Wąski, ja już sto kilkadziesiąt razy takie coś :P

Ostatnio tryt słabo chodzi, mogę ci dać 405.381.627 Deuteru od sztuki za to co tam masz

Ja tu nie mam top1 eko tylko dopiero będę mieć, tu się każda kropla deuteru liczy :D

Siara za często wchodzisz do handlarz. I widzi ze chcesz szybko sprzedać  i dlatego masz taką cenę za tryt :tak:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.