Skocz do zawartości

Czy jest ktokolwiek?


Anorexia999

Rekomendowane odpowiedzi

Na każdym uni jest administrator i to dziennie, tak samo jak i na forum.  To że zdarzy mi się nie odpowiadać na wszystkie wasze posty i wiadomości,  nie znaczy że się nie interesuje.  Są większe i mniejsze problemy, które staram się rozwiązać,  ale niektórzy gracze poprostu nie czytają regulaminu ani zasad gry i takie pytania przesuwam na sam koniec mojej listy, co sprawia że zdarzy mi się je zapomnieć. No a na koniec jeszcze jedna z ważniejszych spraw, to mam też pracę do której muszę chodzić od pon do piątku po 10h i rodzinę z którą też muszę się zająć. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze kończycie z grą jak zawsze pod pretekstem ze nie ma tu zaangażowania Kirosa a idziecie na urlopy a nie kasujecie wszystkich kont. Powiecie ze idą wakacje i nie macie czasu na grę jak co roku tu bywa, miłego wypoczynku i wracajcie do gry ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to nie jest prawda.

 

Dlaczego wziąłem urlop na u one? Dlatego, że gra obecnie nie ma tam sensu chyba, że wydam PLN więcej niż inni :) a nie wakacje idą, ale sytuacja tyczy się każdego uni, tylko pewnie kwestia ilu graczy się trafi co wyda więcej kasy.

Dlaczego tak uważam?

Promocja astatów : 1 PLN = 25 astatów, co za tym idzie za ~300-400pln miesięcznie możesz klepać po grubo ponad 1mln trytu dziennie a za tym co znowu idzie? Robisz co chcesz, przy takiej ilości surki masz w 3-4 dni 100bln OW..., więc dla normalnego ''śmiertelnika'' nie wydającego więcej niż kilka zł miesięcznie a nie wspomnę już o graczach nie wydających wgl. kasy to jest ogromna przepaść. Więc nie mów mi, że problemem nie jest tu zaangażowanie kirosa.

Dla niego liczy się to, że dalej w jakimś stopniu wpływa mu hajs, i do czasu aż sytuacja się nie zmieni ma wszystko w czterech literach.

 

Ja rozumiem, że utrzymanie serwera kosztuje itd. nic nie jest za darmo ale bez przesady. Ktoś może ciulać 2-3 miesiące bez wydania ani złotówki, a ja sobie przyjdę, załaduje 200pln i w tydzień będę miał lepszy wynik niż on po kilku miesiącach gry.

Dlatego uważam, że ten serwer wymaga PRZEBUDOWY, w taki sposób aby zarówno kirosowi opłacało pod względem wpływów jak i  rozgrywka nam graczom - ale sama zmiana ''donate'' też za wiele nie zmieni - gra musi przejść gruntowne zmiany aby zachęcić graczy do gry, a nie ich zniechęcać. Na każdym uni masz dosłownie ~3 floty w rankingu warte uwagi i przewaga spowodowana sytuacją opisaną wyżej powoduje, że są one poza zasięgiem innych nawet jeżeli się zjednoczą gracze.

 

Jednym słowem PAY TO WIN..., a Wasze płytkie myślenie, że rozchodzi się o wakacje i brak czasu to prawdopodobnie patologia taka jak moje myślenie, że coś tu się zmieni i dlatego też kasacji nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bacho masz rację wina jest po dwóch stronach jak od strony właściciela tej gry, zero motywacji dla zachęcania do grania dla zwykłych graczy młodzieży co wątpię ze ich jest mało i nie posiadają gotówki w tą grę.

Taka gra na Naszej klasie Wiejski Życie  za każdy dzień był bonus za aktywność w grze i gracz nie przypuścił dnia dla bonusa  a wina gracza jest taka że nie gra bo szkoda jest jego czasu bez motywacji. Pozdrawiam  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dwaj macie w rację...i taka jest prawda a prawdy nie da się oszukać.....to że napisałem że kasuje konta to tak będzie ...bo tu nie będzie nigdy lepiej.....a ta śmieszna nagroda za lojalność to pożal się Boże....totalna lipa...normalnie tyle surki że nie nadążam jej wydawać...szkoda strzępić języka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.