Skocz do zawartości

Nowe uni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka pytań:
1.Czy można zmienić nagrody z otrzymywanych skrzynek ponieważ wpada coś takiego jak prowizja bankowa a takiej prowizji nie ma na nowym uni.

2.Czy da się zmienić zadania miesięczne ponieważ ataki na %  są nie wykonalne.

3.Wydaje mi się że jeżeli jest ogranicznik na kolonizacje i trzeba rozwijać MSBN żeby kolonizować to chyba niektóre zadania ekonomia itd powinny być zmienione i dostosowane do Universum. (nie będę się rozwijał które najpierw chce wiedzieć czy coś będzie zmieniane czy nie)

4.Czy istnieje taka możliwość żeby dodać na nowym uni kupno banku za astaty na miesiąc itd. Osobiście bawić w transportowanie surowców mi się nie chce dlatego stąd moje pytanie. 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zzz123 napisał:

Witam kilka pytań:
1.Czy można zmienić nagrody z otrzymywanych skrzynek ponieważ wpada coś takiego jak prowizja bankowa a takiej prowizji nie ma na nowym uni.

2.Czy da się zmienić zadania miesięczne ponieważ ataki na %  są nie wykonalne.

3.Wydaje mi się że jeżeli jest ogranicznik na kolonizacje i trzeba rozwijać MSBN żeby kolonizować to chyba niektóre zadania ekonomia itd powinny być zmienione i dostosowane do Universum. (nie będę się rozwijał które najpierw chce wiedzieć czy coś będzie zmieniane czy nie)

4.Czy istnieje taka możliwość żeby dodać na nowym uni kupno banku za astaty na miesiąc itd. Osobiście bawić w transportowanie surowców mi się nie chce dlatego stąd moje pytanie. 

 

Pozdrawiam

 

Kolega ma racje jak Administrator zmienił zasady to coś trzeba zrobić z tym fantem brak banku gracz się nie rozwija a z powolnieniem floty to fajna sprawa dużo jest jeszcze do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wydaje mi się że nowe Uni było bez sensu. Tym bardziej że zostało one stworzone bez jakiegokolwiek pomysłu, nie rozumiem też tego otwarcia bo w temacie o nowym Uni stworzonym przez Admina gdzie było napisane aby pisać o swoich propozycjach nie ma nawet jednego komentarza i nie ma nawet możliwości chyba dodawania komentarzy wiec temat bez sensu. Wyłączenie banku to nie powód żeby zachęcić do gry ponieważ lepiej już iść i grac w zwykły ogame gdzie jest 100-150 osób online.

 

Jak dla mnie lepsze by było złączenie uni i dopiero otwarcie nowego universum niż tak jak teraz to jest zrobione i nie zabawy w wyłączanie banku tylko zmiany zadań na bardziej sensowne i wykonalne dodanie kupna mapy graczy za astaty szybsze badania dodanie opcji kupna wszystkich badań za astaty a nie tylko wybrane. Dużo można zrobić tylko graczy trzeba słuchać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Proponuje po raz kolejny stworzyć jedno Uni np:Uni Gold a reszte uni zamknąć bo to jest całkiem bez sensu jak na każdym uni gra max po kilka osób. Graczy nie aktywnych usunać najlepiej bo ludzie robią konta i tak nie grają. Jak bedzie jedno uni to będzie się coś działo a tak jak jest teraz to do niczego pozytywnego i rozwoju gry nie będzie a szkoda.

Więc zróbcie coś z tym.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszam do dyskusji w tym temacie szczególnie graczy aktywnych aby podzielili się swoją opinią.

Gra wymaga zmian, szczególnie w kwestii zadań itd. aby zmusić graczy do budowania flot i aktywnej rozgrywki. Obecnie tak jak Rafson wspomniał na każdym z uni gra po ~10 max 20graczy z tego często 1 osoba posiada konta na każdym z tych uni co za tym idzie licznik online jest ''zawyżony''.

Jestem chętny do pomocy jeżeli chodzi o kwestię usprawnienia zadań czy innych rzeczy aby ta gra miała sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się coś zrobić aby ożywić grę. Kwestia przedyskutowania co dokładnie, ale z takim zaangażowaniem i częstotliwością odpowiedzi na dane tematy/pytania to prędko nic niestety nie zdziałamy.

Jest nuuda, nie ma na kogo polować - raz, że mało osób gra dwa jeszcze mniej osób robi floty ponieważ nic do tego nie zachęca - nawet po złączeniu kilku uni gra musi dostać jakieś zmiany w kierunku flot aby zmusić/zachęcić graczy do jej budowania i latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie propozycja jest świetna dla właściciela tej gry i jak dla administratora tej gry zlikwidować tę grę i będzie po problemie.

Moja gra zaczęła się od uni 2 na tym Ogame i po złączeniu uni 2 i uni 5 nic to nie pomogło później unia 5 połączona z unią 8  i na każdej były świetne farmy i była motywacja do gry na farmienie nie aktywnych graczy, a na uni ONE nie ma farm bo nie ma graczy a jak to się połączy w jedno to będzie koniec tej gry.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie będzie zrobione w kontekście gry to ona sama padnie i z takim podejściem do niej. Co do graczy aktywnych to można ich na palcach wyliczyć ze wszystkich uni. Graczy i kont nieaktywnych trzeba usunąć bo jest tego multum i tylko śmiecą statystyki. Admin zrób coś z tą grą. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 20:24, Dziadekstachu napisał:

Panowie propozycja jest świetna dla właściciela tej gry i jak dla administratora tej gry zlikwidować tę grę i będzie po problemie.

Moja gra zaczęła się od uni 2 na tym Ogame i po złączeniu uni 2 i uni 5 nic to nie pomogło później unia 5 połączona z unią 8  i na każdej były świetne farmy i była motywacja do gry na farmienie nie aktywnych graczy, a na uni ONE nie ma farm bo nie ma graczy a jak to się połączy w jedno to będzie koniec tej gry.   

Czyli co? lepiej nic nie robić i wegetować? Nie rozumiem podejścia do tematu.

Chciałem aby większość aktywnych graczy się wypowiedziała aby poznać temat i ich zdanie od tego zależy czy pomysł ma sens czy też go nie ma i czy ludzie będą grać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba grę zareklamować i wprowadzić zmiany dla graczy dla aktywności ale łączenie nic nie daje. Unia ONE jest przykładem tego wszystkiego 228 graczy zarejestrowane konta z tego aktywnych 25. Galaktyki świecą pustkami nawet nie ma po co szukać, tylko zostaje gra eco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś zarejestrowane konta to nie tylko gracze a bot konta które Kiros dodaje jak coś ;) Przestańcie myśleć że coś się zmieni :D Łączenie starych uni z nowymi nie ma sensu zwłaszcza u8 u10 u20 gdzie były boty z flotami, najgorsze z tych 3 uni jest u20 Necro ma taką ilość punktów że wszyscy gracze na niego nie dadzą rady ;)

Jak przestaniecie zasilać Kirosa to w końcu się obudzi i coś zrobi a tak to dopóki zawsze byle jakiś grosz mu wpada to nic nie będzie robił. 

Zrzut ekranu 2023-05-11 135820.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można na wstęp pomyśleć o reklamie gierki i jakiś zmianach przede wszystkim a później ewentualnie coś innego.

Ale trzeba coś zrobić i @kiros musisz ruszyć zadek bo inaczej nawet $ się nie będzie zgadzało. A więcej graczy to lepsza zabawa, nam się będzie podobało i ochota będzie i u Ciebie hajs też się będzie zgadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.