Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Remballo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zapewne nie tylko ja zauważyłem pewne zmiany i "usprawnienia" na forum.  Zmiany ciezko powiedzieć czy na lepsze czy na gorsze , ale napewno mający jakis cel . Początek końca  narzekania na czacie , może  nie zawsze były to konstruktywne uwagi, lecz to zawsze głos użytkowników. 

Jeśli ktoś ma ochotę moze sie wypowiedzieć  na temat tych zmian, komentarz admina również jest mile widziany. 

 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie

Witam 

Zapewne nie tylko ja zauważyłem pewne zmiany i "usprawnienia" na forum.  Zmiany ciezko powiedzieć czy na lepsze czy na gorsze , ale napewno mający jakis cel . Początek końca  narzekania na czacie , może  nie zawsze były to konstruktywne uwagi, lecz to zawsze głos użytkowników. 

Jeśli ktoś ma ochotę moze sie wypowiedzieć  na temat tych zmian, komentarz admina również jest mile widziany. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio było sporo problemów z forum,  sami zresztą widzieliście,  a było to spowodowane tym że producent tego forum IPB przeszedł  na php8 i wyszło kilka problemów z tym.  Niestety wtyczka z chatboxem nie działa w tej wersji i musimy czekać aż zostanie ona zaktualizowana.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.