Skocz do zawartości

kilka pomysłów


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka prostych do wykonania pomysłów.

1.Skasowanie planet  zbanowanych graczy permanentnie lub włączenie ich jako farmy. Wydaje mi się że skasowanie odciąży grę i przy okazji odblokują się pola na planety :)

2.Prośba aby sprawdzić resorty laserowe itd bo jak sprawdzałem w symulatorach to te resorty nic nie dają więc albo nie działają albo symulator nie jest zaktualizowany dobrze.

3.Dodanie do 30 planet jak już jest 26 to niech będzie okrągła liczba bo i tak większość ludzi gra eco to niech się bawią.

4.Dla graczy flotą zwiększenie niszczenia moona z 4 na 6 w ciągu 24h.

5.Badanie ekspedycji fajnie gdyby po poziomie 30 kolejne nie były tak długie badania gdzie robią się ponad rok to trochę przesada patrząc na to że gramy na prywatnym serwerze gdzie wszystko jest szybciej. Ewentualnie dodanie skrócenia badań o 100 dni za odpowiednia ilość trytu i tak są vacu więc każdy ma w pyte trytu bo nie opłaca się w nic innego inwestować. 

6.Zadania tyg/mies fajnie gdyby była jakakolwiek rotacja tych zadań od ponad roku w kółko to samo na dodatek są zadania które na niektórych uni są nie wykonalne ponieważ nie ma graczy flotowych.

7.Połączenie uni Privo z uni 21 oba uni są na tym samym poziomie przez Vacu może warto by było je złączyć dzięki temu gracze z privo zyskaliby kilka fajnych farm i może zrobiłoby się dużo ciekawiej i byłoby co robić. 

8. Fajnie gdyby częściej były eventy z dodatkowymi slotami dexem i trytem ze szperaczy chociażby niż tak często astaty. Od jakiegoś czasu da się zauważyć że główny event jaki jest to astaty, również wydaje mi się że astaty x5 to trochę zbyt duże ułatwienie i skok na kasę ale to moje zdanie, pamiętam czasy jak były x2 i ludzie się cieszyli.  

To wszystko. Zapraszam do dodania opinii graczy no i Admina oczywiście :)

ps @kiros gdzieś widziałem że pisałeś że też masz prywatne życie i nie masz czasu zawsze, mała propozycja może warto zainwestować w kogoś do pomocy gdyby dbać o ogam podejrzewam że i twoje zyski wzrosłyby o 100%. Chyba że po prostu nie tyle co brak czasu a brak chęci jak tak to warto to napisać i myślę że ludzie ni będą mieli pretensji. ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx min w 2013 r dawał promo na surowce za astaty (cena i ilość astatów była wtedy stała) 1:15. Teraz cena surowców jest stała a raz w miesiącu jest promo na astaty 1:5 więc jest spoko (promo była większa ale krótsza i bardziej ograniczona) tę obecną uważam za lepszą. Zamiast 30 planet (pomysł spoko) wolałbym eventy skracające badania lub event na tryt (x5). Badania można skracać za tryt choćby i o 180 dni (inna rzecz iż ilość trytu do tego zadania to ~195mln więc astatów nieco by poszło ~65000 ~6,5k zł bez promo i 1,3k w promo, przy zakupie za całość ast vacu po 200 i kilkaniu ich regularnie może wyjść sporo taniej). Tak na szybko liczone mogą być błędy ale skracać się da ;)

Co do łączenia to trzeba by zrobić ankietę na obu uni i jak oba się zgodzą to ok (chyba iż któreś się nie opłaca wtedy co innego).

Edytowane przez Fit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiecznysen napisał:

Kilka prostych do wykonania pomysłów.

1.Skasowanie planet  zbanowanych graczy permanentnie lub włączenie ich jako farmy. Wydaje mi się że skasowanie odciąży grę i przy okazji odblokują się pola na planety :)

2.Prośba aby sprawdzić resorty laserowe itd bo jak sprawdzałem w symulatorach to te resorty nic nie dają więc albo nie działają albo symulator nie jest zaktualizowany dobrze.

3.Dodanie do 30 planet jak już jest 26 to niech będzie okrągła liczba bo i tak większość ludzi gra eco to niech się bawią.

4.Dla graczy flotą zwiększenie niszczenia moona z 4 na 6 w ciągu 24h.

5.Badanie ekspedycji fajnie gdyby po poziomie 30 kolejne nie były tak długie badania gdzie robią się ponad rok to trochę przesada patrząc na to że gramy na prywatnym serwerze gdzie wszystko jest szybciej. Ewentualnie dodanie skrócenia badań o 100 dni za odpowiednia ilość trytu i tak są vacu więc każdy ma w pyte trytu bo nie opłaca się w nic innego inwestować. 

6.Zadania tyg/mies fajnie gdyby była jakakolwiek rotacja tych zadań od ponad roku w kółko to samo na dodatek są zadania które na niektórych uni są nie wykonalne ponieważ nie ma graczy flotowych.

7.Połączenie uni Privo z uni 21 oba uni są na tym samym poziomie przez Vacu może warto by było je złączyć dzięki temu gracze z privo zyskaliby kilka fajnych farm i może zrobiłoby się dużo ciekawiej i byłoby co robić. 

8. Fajnie gdyby częściej były eventy z dodatkowymi slotami dexem i trytem ze szperaczy chociażby niż tak często astaty. Od jakiegoś czasu da się zauważyć że główny event jaki jest to astaty, również wydaje mi się że astaty x5 to trochę zbyt duże ułatwienie i skok na kasę ale to moje zdanie, pamiętam czasy jak były x2 i ludzie się cieszyli.  

To wszystko. Zapraszam do dodania opinii graczy no i Admina oczywiście :)



 

Odpowiedzi na pomysły.

1. kiedyś było to przerabiane, na planetach zalegają surowce z przekrętów i kiros nie odblokuje ... więc niech skasuje, bo po co to wisi w gali

2. wersja tych resortów to BETA więc mogą nie działać prawidłowo

3. może być ... przyda się kilka CPN dla floty :)

4. to mi się najbardziej podoba ... ;)

5. no badania by mogły być sporo krótsze ... 357d 21h 56m 04s mam czekać na 31 LVL expedycji?

6. no dokładnie, ciągle to samo, procenty ze złomowania w zadaniach miesięcznych ... czego złomowania? jak nie ma co złomować ;/

7. i tu by mogła być fajna zabawa :) coś nowego, nowe sojusze, nowa rywalizacja itp. itd.

8. astaty x5 bo mało graczy ogólnie gra i inwestuje ... jak będzie x2 to nikt się nie skusi. Raz na jakiś czas np. EVENT ŚWIĄTECZNY astaty x10

AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiecznysen napisał:

Co do reseortów to chyba już nie powinny być w becie bo one są chyba od 3/4 lat jak nie więcej.

Naprawdę ciężko stwierdzić ... wchodząc w zakładkę resorty widnieje napis BETA więc zapewne tak jak powstały tak zostały :), ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 14:28, wiecznysen napisał:

Kilka prostych do wykonania pomysłów.

1.Skasowanie planet  zbanowanych graczy permanentnie lub włączenie ich jako farmy. Wydaje mi się że skasowanie odciąży grę i przy okazji odblokują się pola na planety :)

2.Prośba aby sprawdzić resorty laserowe itd bo jak sprawdzałem w symulatorach to te resorty nic nie dają więc albo nie działają albo symulator nie jest zaktualizowany dobrze.

3.Dodanie do 30 planet jak już jest 26 to niech będzie okrągła liczba bo i tak większość ludzi gra eco to niech się bawią.

4.Dla graczy flotą zwiększenie niszczenia moona z 4 na 6 w ciągu 24h.

5.Badanie ekspedycji fajnie gdyby po poziomie 30 kolejne nie były tak długie badania gdzie robią się ponad rok to trochę przesada patrząc na to że gramy na prywatnym serwerze gdzie wszystko jest szybciej. Ewentualnie dodanie skrócenia badań o 100 dni za odpowiednia ilość trytu i tak są vacu więc każdy ma w pyte trytu bo nie opłaca się w nic innego inwestować. 

6.Zadania tyg/mies fajnie gdyby była jakakolwiek rotacja tych zadań od ponad roku w kółko to samo na dodatek są zadania które na niektórych uni są nie wykonalne ponieważ nie ma graczy flotowych.

7.Połączenie uni Privo z uni 21 oba uni są na tym samym poziomie przez Vacu może warto by było je złączyć dzięki temu gracze z privo zyskaliby kilka fajnych farm i może zrobiłoby się dużo ciekawiej i byłoby co robić. 

8. Fajnie gdyby częściej były eventy z dodatkowymi slotami dexem i trytem ze szperaczy chociażby niż tak często astaty. Od jakiegoś czasu da się zauważyć że główny event jaki jest to astaty, również wydaje mi się że astaty x5 to trochę zbyt duże ułatwienie i skok na kasę ale to moje zdanie, pamiętam czasy jak były x2 i ludzie się cieszyli.  

To wszystko. Zapraszam do dodania opinii graczy no i Admina oczywiście :)

ps @kiros gdzieś widziałem że pisałeś że też masz prywatne życie i nie masz czasu zawsze, mała propozycja może warto zainwestować w kogoś do pomocy gdyby dbać o ogam podejrzewam że i twoje zyski wzrosłyby o 100%. Chyba że po prostu nie tyle co brak czasu a brak chęci jak tak to warto to napisać i myślę że ludzie ni będą mieli pretensji. ;)


 

Chyba zaczne z pkt 7, ale nie privo, tylko inne uni trzeba bedzie polaczyc.

Na resztę propozycji trzeba je najpierw sprawdzić i napisac nowe kody i potestowac.

A  co  do 

"ps @kiros gdzieś widziałem że pisałeś że też masz prywatne życie i nie masz czasu zawsze, mała propozycja może warto zainwestować w kogoś do pomocy gdyby dbać o ogam podejrzewam że i twoje zyski wzrosłyby o 100%. Chyba że po prostu nie tyle co brak czasu a brak chęci jak tak to warto to napisać i myślę że ludzie ni będą mieli pretensji. ;)"

to niestety ale nie znajde nikogo zeby sie trudzil z tym darmowo, bo zarobku z tego interesu nie ma i  naprawdę muszę pracowac 10-13h dlatego nie zawsze mam czas jeszcze na ogam.

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej osób by grało i było aktywnych tym lepiej,  połączenie uni spoko pomysł.  Gdzies chyba wczesniej pisalem o zadania na budowanie floty gra stała by się ciekawsza  , bo tak wszyscy w eko cisna . 

Jeśli już tak chcecie zwiększa  limitu na nieszczenie moonow , To pasowala by chociaz możliwość budowania nanitow na moonie. Budowanie teleporterow na 10 lvl to udręka.  

Skasowanie zbanowanych nie odwracalnie  kont powinno być robione odrazu. Chyba, że ban jest czasowy . 

Czas Badania ekspedycji powinno być trochę skrócone , bo rzeczywiście jest przesadzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.