Skocz do zawartości

znikająca flota na Privo


0ne

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kiros napisał:

A wiec backup z 09.08.22 na uni privo oraz 2020 zakończony powodzeniem, dodatkowo za ten stres każdy kto miał lub jeszcze ma vacubulatory, to przedłużyłem czas o 10 dni.

Przepraszam za kłopot i życzę udanej gry :)

Miły gest z Twojej strony ... Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spo

13 minut temu, kiros napisał:

A wiec backup z 09.08.22 na uni privo oraz 2020 zakończony powodzeniem, dodatkowo za ten stres każdy kto miał lub jeszcze ma vacubulatory, to przedłużyłem czas o 10 dni.

Przepraszam za kłopot i życzę udanej gry :)

spoko dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec backup z 09.08.22 na uni privo oraz 2020 zakończony powodzeniem, dodatkowo za ten stres każdy kto miał lub jeszcze ma vacubulatory, to przedłużyłem czas o 10 dni.Przepraszam za kłopot i życzę udanej gry           Moje pytanie ;w moim przypadku stracilem czas z badania  i surowce  wydane w budynki   -nie bylo to pare milionow ,na czcie  wpisalej jakie to budynki ,co z tym administracja zrobi ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jupik napisał:

A wiec backup z 09.08.22 na uni privo oraz 2020 zakończony powodzeniem, dodatkowo za ten stres każdy kto miał lub jeszcze ma vacubulatory, to przedłużyłem czas o 10 dni.Przepraszam za kłopot i życzę udanej gry           Moje pytanie ;w moim przypadku stracilem czas z badania  i surowce  wydane w budynki   -nie bylo to pare milionow ,na czcie  wpisalej jakie to budynki ,co z tym administracja zrobi ?

 

Komunikat gry

Wykonałeś(aś) za mało ataków, aktualnie potrzeba jeszcze 1598 aby ukończyć to zadanie  -nawet tu teraz sprawdzilem bylo ponizej 1000 poszlo pare godz farmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy coś stracił...czy to surowce z wydobycia czy budynki, czy tryt czy nawet dex z expo. Ludzie to tylko gra, a wy zachowujecie się jakby była częścią Waszego życia. Kilka cyferek i wielki lament. Puszczam się co godzinę (gregx bez komentarza Oki?) na Expo i nie marudzę ile dexu mogło wpaść i ile straciłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wgrac dane z takiego momentu kiedy było wszystko w porządku,  na tym polega backup.  Po za tym czas badań nie mógł się  zmienić jeśli zostały one puszczone przed 9.8.22 przed północą i tak samo budynki. W sumie straciło się tylko z farmienia i ekspedycji, ale ile tego mogło być skoro serwer się wieszał cały czas i było to nie możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam vacu za astaty w promocji...to kto w końcu stracił? Ten co płaci czy ten co nie płaci a chce być traktowany jakby płacił...Nie pisze tego złośliwie, bo Ty zacząłeś o ludziach którzy płacą...na rzecz utrzymania serwera i włożonej pracy w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jupik napisał:

stracony czas to jest możliwe -rekompensata powinna wszystkich graczy obejmowac nie tylko tych co szanowna administracja preferuje tzn --placacych 

Jaki stracony czas? Przecież serwer zacinał i nie dało się nic zrobić.  To że siedziałeś przed białym monitorem masz dostać rekompensatę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.