Skocz do zawartości

ChatBox


Xcabeva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy to zmiana jakaś że ChatBox zniknął? Czy może jakiś błąd. 

Rozmawialiśmy tam o nowym uni o jego braku zmian i jakoś chat zniknął.

Drugie pytanie czy admin przewiduje jakaś reklamę na to nowe uni - kopiuj wklej ze starych ustawień ?

Bo ten mailing do starych graczy raczej furory nie zdziała ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kiros napisał:

Wyłączyłem chatboxa, bo nie do tego on miał służyć, do czego niektórzy z użytkowników go używają.

Nie, nie poprzestałem tylko na mailingu, reklama jest również w innych miejscach uruchomiona.

 

Pozdrawiam

To ja bym prosił, pokaż gdzie ta reklama jest ;)  bo nigdzie jej nie widać ;)

Skoro chcesz kasy od graczy to serio trochę się postaraj .....

Serio chcesz kopiować kolejny raz to samo uni ?

Nic totalnie nic się nie zmienia. znów parę osób kupi od Ciebie astaty bo będą myśleć że to coś nowego i będzie znów pustka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 20:24, Szaman napisał:

To znaczy że nie chcesz by gracze wymieniali się spostrzeżeniami, rozmowami, żartami itp między sobą?

Jak dla mnie to właśnie pogrzebałeś tą grę.

Powodzenia w życiu z takim podejściem.

Szaman pogrzebano ją już dawno temu.

R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Voldemord napisał:

To ja bym prosił, pokaż gdzie ta reklama jest ;)  bo nigdzie jej nie widać ;)

Skoro chcesz kasy od graczy to serio trochę się postaraj .....

Serio chcesz kopiować kolejny raz to samo uni ?

Nic totalnie nic się nie zmienia. znów parę osób kupi od Ciebie astaty bo będą myśleć że to coś nowego i będzie znów pustka ....

No po takich tekstach to żadne reklamy nie przyciągną graczy ?

2 godziny temu, nebu napisał:

Szaman pogrzebano ją już dawno temu.

R.I.P.

Ta, od kiedy cię odsunięto od panelu moderatora,  to wielce masz do dyskutowania.  Jakoś nie grzebałeś nic kiedy byłeś modem, tylko teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, reks napisał:

No po takich tekstach to żadne reklamy nie przyciągną graczy ?

Ta, od kiedy cię odsunięto od panelu moderatora,  to wielce masz do dyskutowania.  Jakoś nie grzebałeś nic kiedy byłeś modem, tylko teraz!

Ale co ja mam nie pisać ? Jak przychodzi TYP płaci kupę chajsu na konto i ma flotę w dzień i bije top 1 który gra z 3 lata :D ?

Bez różnicy czy ktoś się przyzna czy nie ;) chodzi o nowe uni. nowości ... a tu jest totalne kopiuj wklej z innych uni. Chyba nawet Ty nie zaprzeczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie takie gry upadały z braku zmian (nowości) a co dopiero z powodu słabej reklamy . W zasadzie ta gra umierała od dłuższego czasu i albo się coś zmieni na lepsze albo podzieli los innych gier tego typu . 

Niestety jest to smutne bo grałem tu sporo lat ale jakże realne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesymiści jesteście, ja tam lubię tą gierkę. Sto razy wolę kirosa od desuxa, może rewelacji nie ma ale co jakiś czas wprowadza jakąś nowość.  Gry tego typu niestety tracą na popularności i szczerze mówiąc nic na to poradzić nie możemy niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 17:23, reks napisał:

No po takich tekstach to żadne reklamy nie przyciągną graczy ?

Ta, od kiedy cię odsunięto od panelu moderatora,  to wielce masz do dyskutowania.  Jakoś nie grzebałeś nic kiedy byłeś modem, tylko teraz!

Nikt mnie od niczego nie odsunął tylko stwierdziłem, że szkoda mojego cennego czasu na to.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.02.2022 o 15:01, nebu napisał:

Ok coś długo się ta administracja pochyla...?

Mirku przyjacielu, administracja się pochyliła wiele razy nad zagadnieniem, jednakże skoro odblokowane nie zostało to podjęliśmy decyzję taką a nie inną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chat był też od tego by powiadomić że uni jakieś się tnie i wolno chodzi ale widocznie tego nie trzeba teraz widzieć bo to tylko zawracanie d..py ojcom założycielom lub właścicielom.

Jak coś zgłaszałem na maila to tez mnie ignorowano i błędy są do dzisiaj gołym okiem widoczne... na chacie przynajmniej inni widzieli że ktoś coś zauważył lub zgłosił problem.

Tnie się makabrycznie jest tam kto?

Niech zrobi coś!!

 

Kochani nie odpowiadajcie na mój wpis bo tu już nie będę zaglądał, nie ma po co...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hejka ... piszę dopiero teraz, ponieważ powróciłam po małej przerwie do grania. Za czasów gry na u2020 i działającego chatboxa było fajnie, były żarty, rozmowy, pomysły itd. Teraz forum jest po prostu martwe. Nie wiem co tu żeście chłopaki nabroili, ale jest tragedia. Wchodziło się na forum w czasie gry po kilkanaście razy żeby pogadać, "podenerwować" co niektórych hihihi i zobaczyć co ciekawego się dzieje ... a teraz?

Kirosku kochaniutki na prawdę nic nie da się w tej kwestii zrobić? 

Edytowane przez LadyDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam jeszcze jedno, jeśli użytkownik będzie obrażał, przeklinał, wstrzynal awantury otrzyma dożywotni brak dostępu do chatboxa a wpisy zostaną usunięte. Forum i chatbox ma służyć do kontaktu miedzy graczami, pomocy w strategii,  a nie ciągłego obrażania się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.