Skocz do zawartości

Odwolanie od bana Purtk


Matras

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano okazało się że zostałem zablokowany znaczy się konto Matrasa. Ponoć za multikonto z Purtkiem.

Na dodatek ponownie zablokowano konto Purtka który był już zablokowany 2 lata temu co mi wygląda jak podwójna kara śmierci.

Skopiowane dane z pręgierza:

matras Multi 2/2 27.05.2021 5:40:11 19.01.2038 4:14:07 kiros

purtk Multi 1/2 27.05.2021 5:39:53 19.01.2038 4:14:07 kiros

purtk używanie dodatkowego oprogramowania 11.06.2019 7:59:56 19.01.2038 4:14:07 Nebu

Panowie i Panie wyjaśnienie: Purtk jest moim kontem które utraciłem na U8 w 2019 roku, z grą się przeniosłem na założone wcześniej konto na Uni 9 o nicku Matas. I byłbym tam do tej pory ale w trybie administracyjnym połączono U9 przenosząc na U8 w zeszłym 2020 roku. Nie ja zdecydowaniem o tym które do którego ma zostać wcielone.

W jaki sposób istnienie konta Purtk można zakwalifikować do multikonta? Jakich to ja transferów  surowców mogłem dokonać na tym koncie do np. Matrasa skoro je straciłem bezpowrotnie. Nie sadzę bym dożył 38 roku, teraz mam 60 lat. Ban miałby w 2038 pewien sens przy założeniu ze przesyłałbym np. surowce. Puki co mamu 2021 rok

Jedyne co mogę zrobić to się na nim (Purtk) zalogować i zobaczyć tą samą stronę co w Matrasie. Żadnego ruchu i transferu nie dokonam. Karanie multikonta w regulaminie miało na celu zapobieżenie innym niż ta sytuacjom. To jest formalne jego nagięcie które może dotyczyć wielu kont istniejący obecnie na U8 a stransferowanych ze starych uni.

Mam nadzieję że wyjaśniłem na czym polega mój przypadek "multikonta" licząc na przewagę ducha nad litera regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i logowanie się na konta z tego samego komputera/IP wystarczyło aby system zaczął świecić na czerwono. Konto Matras odblokowałem, proszę zrobić zgłoszenie z 1 IP i opisać o co chodzi, wtedy nie będzie takich problemów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.