Skocz do zawartości

Zadania tygodniowe i mięczne..


EL_PISTOLERO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się rozgałęział bo każdy wie zapewne o co chodzi w skrócie i na szybko w zadaniach tygodniowych nie liczy zadań ekspedycji falangi i znalezienia oficera jeden z moich sojuszników zgłosił problem na pw i uzyskał odp że podlicza się co 1h aczkolwiek ja oficera trafiłem o 8 rano a drugiego godzinę temu i nadal pokazuje mi że muszę trafić oficera a ekspedycji wykonać 250.... może warto było by coś z tym zrobić by można było je robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest jak piszesz z oficerami ale na penwo mimo wysyłania kolejnych ekspedycji nadal mam ich 250 do wykonania. to bład  potwierdzam

 

 

Inne błędy to brak automatycznego powrotu do kupowania skrzynek jak w darmowej trafisz 30% zniżki na paliwo.

Kolejny błąd w zadaniach to gdy naciśniesz link <<Powrót ładuje się poprzednia strona jako kolejne okno... w oknie mamy dwa lewe menu gru w kolejnych frame-ach

Dyslektyczny jest też Komunikat "Każdą skszynkę można kupić tylko raz dziennie, proszę spróbować jutro" a gdzie jest to chyba wiadomo.

 

Fajnie że gra nie stagnuje i się rozwija ale bęady trzeba kosić na bieżąco i administracja nie może karać za ich wykorzystywanie szczególnie wtedy gdy sama ignoruje ich istnienie po wielokroć i ich nie poprawia. Taki kuriozum jest licznik wiadomości niedopracowany i nawet jak popkazuje zero to nie oznacza to żę że nie ma wiadomości do odczytania, zero powinno być też linkiem do wiadomości bo jest tyko licznikiem nieodczytanych czyli inaczej nowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wybaczcie ze tak późno ale wcześniej nie moglem. Falangi zostały właśnie poprawione, a co do ilości ekspedycji i oficerów to było moje niedopatrzenie które tez właśnie poprawiłem z raz na 24h na co godzinę, po kolejnej pełnej godzinie powinno działać poprawnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na U10 wczoraj przed 23:30 (1,5 godziny po resecie) zaliczyło mi 250 ekspedycji w tygodniowych,  to by oznaczało że mam przynajmniej 250 slotów, lub 125 jeśli zaliczyłoby te pół godziny.  A w miesięcznych 1500 eksp, co by dało (od początku startu zadań około 64 godziny) minimum 23 sloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 26.04.2021 o 08:44, Voldemord napisał:

w zadaniu tygodniowym - uzbieraj 10.000 trytu jak chce sprawdzić ile mi zostało to wyświetla taki komunikat :)

 

 

Komunikat gry
Aby ukonczyć to zadanie musisz zebrać jeszcze 210.744 trytu

Na uni privo cały czas tak pokazuje dziś od rana mając 0 trytu uzbierałem ponad 20k a w zadaniu pokazuje że muszę uzbierać jeszcze 11k by zaliczyć z eksp i falangami to samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 24.03.2022 o 18:39, AiR napisał:

Na uni privo cały czas tak pokazuje dziś od rana mając 0 trytu uzbierałem ponad 20k a w zadaniu pokazuje że muszę uzbierać jeszcze 11k by zaliczyć z eksp i falangami to samo....

Jak sprzedasz tryt to musisz dozbierać to co sprzedałeś żeby zaliczyć zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dziadekstachu powiedział,  tryt aby zaliczyć,  nie można go sprzedać.  Na niektóre zadania trzeba poczekać aż zostaną przeliczone statystyki czyli do pełnej godziny lub następnego dnia. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam ostatnie debaty od 6 miesięcy.

Dużo narzekają twierdząc że na forum widać 6 osób reszta ma ta grę gdzieś , tylko my się wypowiadamy.

To nieprawda doceniamy pracę wkład gra musi istnieć , marudy będą marudzić co by się nie działo .

Dla mnie jako gracza który gra liczy się gra znajomi a nie bjadolenie czy błędy gry dzieci się cieszą zwłaszcza gdy są bonusy takie jak na ekspedycji 2x tryt czy 4x tryt .

Podsumuje gra warta uwagi 

Bonusy zmusiły by moje dzieci postawiły jakąś flotę

Może więcej bonusów zmusi i stawiania flot 

A rekinów do polowań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aga napisał:

Oglądałam ostatnie debaty od 6 miesięcy.

Dużo narzekają twierdząc że na forum widać 6 osób reszta ma ta grę gdzieś , tylko my się wypowiadamy.

To nieprawda doceniamy pracę wkład gra musi istnieć , marudy będą marudzić co by się nie działo .

Dla mnie jako gracza który gra liczy się gra znajomi a nie bjadolenie czy błędy gry dzieci się cieszą zwłaszcza gdy są bonusy takie jak na ekspedycji 2x tryt czy 4x tryt .

Podsumuje gra warta uwagi 

Bonusy zmusiły by moje dzieci postawiły jakąś flotę

Może więcej bonusów zmusi i stawiania flot 

A rekinów do polowań 

Dobre dobre.... Ale faktów nie zmienisz i to jest smutne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc upłyneło ponad 24 godziny i zadanie miesięczne nie zaliczone. Teraz mi Kiros powiedz kiedy bedzie zaliczonę. Dzieki

P Starcie flot z: 25-07-2023 19:31:00.

Agresor wygrał bitwę!
Przejął: 1.956.104.014.927 Metal, 600.320.019.605 Kryształ i 599.864.996.687 Deuter

Agresor stracił 0 jednostek.
Obrońca stracił 233.827.883.166.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 83.147.084.647.200 Metal i 53.817.932.765.100 Kryształ.

Prawdopodobieństwo powstania księżyca: 20% (1.369.650.174%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.