Skocz do zawartości

Nowe zadania


AiSeN

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak wprowadzić coś takiego jak: Zadania Tygodniowe lub Zadania miesięczne
Chodzi o to żeby gracze mieli co robić i aby mieli możliwość zdobywania surki, trytu, oficera, slotu z ekspedycją, astatów nie tylko z tego co aktualnie jest.
Przykładowe zadania tygodniowe

-Wykonaj 100 ataków
-Wykonaj 60 ekspedycji
-Zbuduj 100 mln WR
-Postaw 1 los w loterii ogam
-Poleć znajomym ogam (wyślij refa do znajomych)
-Zaproś znajomego do wspólnego lotu ACS

Przy miesięcznych zadaniach byłoby ciężej
-Wykonaj 3 ataki na 200mln% 
-Wykonaj atak 1mld%
-Uzbieraj 250tys trytu
-Wygraj 10tys ataków

Są to przykłady jakie przyszły mi do głowy możliwości jest wiele tak samo jak i wynagrodzeń za zadania. W łatwy sposób można by było zróżnicować zadania wystarczy, że każdy gracz napisałby jakieś 5 zdań od siebie i już można by było wybierać co dać do Tygodniowych co do Miesięcznych. 

Aktualne zadania w końcu się kończą i później oprócz okradania, złomowania i ekspów nie ma co robić nie mówię że mój pomysł jest jakiś "WOW" ale na ogame coś podobnego istnieje i myślę, że wprowadzenie czegoś takiego zawsze urozmaici gierkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

przeniesienie planety = 100 astatow... zysk z zadania 5bln dexu default_biggrin.png za 100 astatow mam pakiet 4bln kaazdego surowca w sklepie co daje 7 baniek dexu w przeliczeniu:D bez sensu i nie przemyslane te zadania nie które :)ale moze zacznie cos sie dziać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie z innej beczki :D Skoro za zadania powinna być nagroda to czemu z zadań obrony się traci ? fakt faktem, że zachęca do budowy obrony, ale żeby chociaż się zwróciło :) . Ktoś też tak uważa ?

 

W sumie jest tam jeszcze jeden problem, mianowicie niektóre zadania są przeliczane od razu, a niektóre zakładam, że o 6 rano, bo na pewno nie co godzinę. Takie jak falanga, wykonane ekspedycje itp.

Przeszkodzi to na odhaczenie zadań, bo załóżmy ktoś będzie kończył poszczególne etapy właśnie w niedziele, a mu nie zaliczy bo przeliczenie jest następnego dnia. Proszę o poprawę przeliczeń na... co godzinne? 

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musisz sprzedać co najmniej 100.000 trytu u handlarza - co tydzień ?

Nie za dużo jak na tygodniowe zadania ? Skoro miesięcznie trzeba uzbierać 100.000 ??

 

Druga sprawa. Nie zalicza mi zadań. One się odświeżają po 24.00 ? 

Jeśli tak to warto to dodać. Bo jak ktoś zrobi w niedzielę jakieś zadanie to go nie skończy skoro o 22 jest reset :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AiSeN napisał:

Ja testowałem tyle co mogłem wszystkiego się samemu nie da zrobić ;) w zadaniach do zmiany są wynagrodzenia i wprowadzenie aktualizacji zadań co godzinę chociaż z tego co sprawdziłem3/4 zadania odświeża się w czasie rzeczywistym. 

Bardzo bym chciał pograć na testowym i pomóc ale co chcę się tam zarejestrować to błędy wywala na koniec rejestracji.

Na PC i na Telefonie sprawdzałem. Nie chcą mnie tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Voldemord napisał:

Bardzo bym chciał pograć na testowym i pomóc ale co chcę się tam zarejestrować to błędy wywala na koniec rejestracji.

Na PC i na Telefonie sprawdzałem. Nie chcą mnie tam :D

Chyba jest tak że logujesz się loginem i hasłem z danego uni na którym grasz ale 100% nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zadania nie sa ani złe, ani super....  dał bym między 3+  , a   -4  .    Biorąc pod uwagę że @kiros coś wreszcie zadziałał, to może i dał bym pełną czwórkę na zachętę...

@kiros powiedz Tylko czy każdego tygodnia i każdego miesiąca zadania będą takie same , czy będą się zmieniać ??

Dobry pomysł że można je robic w dowolnej kolejności.

Kirosku pomyśl tez troszkę o rozszerzeniu ''starych zadań'' , (na nowej unii zadania z Eko można było zrobić w 3 dni ) , a na starych to każdy je zrobił x lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.