Skocz do zawartości

Pakiet startowy dla nowych


AiSeN

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przychodzę do was z pomysłem pakietu startowego dla nowych graczy, a miałby on wyglądać w następujący sposób. 

Nowy gracz otrzymywałby na start:

1.  Geologa 50% na tydzień
2. Admirała 20 slotów na tydzień
3. Naukowca na tydzień
4. Konstruktora -30% na tydzień
5. Prowizje w banku na tydzień
6. Ultra transportery sztuk 5000000
7. Tygodniową ochronę przed atakiem graczy


Fajnie by było też gdyby nowy gracz miał przy pierwszy zalogowaniu informacje na samym środku z linkiem do forum z działem dla ,,Początkujących'' rzadko gracze wchodzą sami na forum w poszukiwaniu informacji a taki komunikat myślę że mógłby zachęcić gracza do sprawdzenia.

Wiem że na ogam nie przybywa nowych graczy ale mimo wszystko uważam że powinno coś być dla nowych jest też większa szansa, że taka osoba której pakiet się skończy zainwestuje w serwer bo zobaczy ile to daje.

Wiadomo też, że taki pakiet startowy tyczy się Uni aktualnych gdyby wychodził nowy trzeba by było go zmienić albo usunąć do czasu rozwinięcia Uni.

Oczywiście wszystko co wymieniłem można zmienić po prostu to przyszło mi do głowy. 

Pozdrawiam i zachęcam do rozmowy ;)?

ps jak był taki temat to proszę o zamknięcie go ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też napiszę tylko muszę zebrać , a dziś zajmie mi to nieco dłużej  :icon_cheesygrin:

Oki... dwie kawy i 2 litry herbaty z miodem i cytryna pomogły mi dojść do siebie :P

Pomysła bardzo dobry.

Natomiast nowi gracze dzielą się na  nowych graczy którzy nigdy nie grali w ogame, sgame, ogam, ógamele itd... oraz ''nowych graczy'' którzy już grali i od czasu przypominają sobie o grze...

Tych z pierwszego przypadku opisze później, bo jest ich zdecydowanie mniej niż tych drugich.

''Nowi-starzy'' gracze , mają juz kilka zachęt , ot na przykład mogą za taniego sms-a kupić konto z dobrej wysokiej pozycji i nadrobić wiele miesięcy  ...( 23 zeta to jest jakiś żart , swoją drogą uważam że konta z najwyższej topki powinny kosztować setki złotych a nie dziesiatki, ale to już wstawka akonto nowego tematu )  
Tak czy siak jest to ultra zachęcające, a dodatkową zachętom jest bonus za aktywność.  I tu jest pole do popisu dla @kiros , @nebu @Leonardo_da_Vinci by zmienili ten bonus we faktycznie zachęcający bo nawet główny bonus po 4 tygodniach aktywności jest --> ? .

Fajnie gdyby można było sobie wybrać skrzynkę po upływie jakiegoś czasu...
(ale te skrzyneczki też trzeba zmodyfikować, bo pomysł super, a tym czasem okazuje się że drewniana jest fajniejsza niż złota :P  ) 

Uważam, że tygodniowe losowano dla tych którzy kupili  astaty powinno troszke rozruszać powyższy temat.   Wystarczy że kupisz za 5 -10 zł (do uzgodnienia)  i bierzesz udział w losowaniu  

1) miejsce ; podwajasz zakupone astaty

2) miejsce ;  + 50% zakupionych astatów

3)   miejsce :  + 25 % zakupionych astatów

to tylko pomysł , propozycja ale  5 zeta tygodniowo, żeby wziąc udział w losowaniu to nic.... pomyślcie ile wydajecie na fajki, alkohol itd...  a Kiros tez by był zadowolony  :)

Inny pomysł  to  dodać Mapę graczy.... nie każdy umie sobie zrobić mapę.

Opcję tą wsadzić gdzieś tam koło Podglądu i Imperium...   niech to nawet kosztuje dex, albo tryt, czy nawet kilka astatów... ale niech nie tylko wyjadacze maja takie udogodnienia, to na bank polepszy się grywalność   :)

(o mózg mi się znów przegrzewa, więc dokończę później... )


P.S. co do ''Nowych-zupełnie-nowych'' graczy to temat nie jest taki oczywisty, ale uważam że trzeba grę mocno reklamować na rożnych portalach itd... bo ktoś kto nigdy nie grał, to nawet nie będzie wiedział co dają ''udogodnienia''  . 20 /40 slotów , większe wydobycie itd.  nie będzie istotna zachętą dla kogoś kto nie wie z czym to się je...  Więc reklamy na FB i gdzie się tylko da , żeby w ogóle łyknęli haczyk   :P



 

Edytowane przez GREGx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią piłeś nie pisz, jak wytrzeźwieje po Sylwestrze (niedziela) lub nie ??? różnie bywa to napiszę coś w temacie. Na razie nie mogę literki się zlewają, mam problemy z czytaniem dramat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Leonardo_da_Vinci napisał:

Ludzie mówią piłeś nie pisz, jak wytrzeźwieje po Sylwestrze (niedziela) lub nie ??? różnie bywa to napiszę coś w temacie. Na razie nie mogę literki się zlewają, mam problemy z czytaniem dramat....

... jeśli napisałeś to po przeczytaniu tego co ja napisałem, to nie koniecznie jesteś cyknięty... ,
bo jak już tak mam że kiedy piszę i ludzie to czytają to tak jak by odpaliła im się app-ka ''symulator nawalenia się ''   :P   

Nie wiem czy to było śmieszne, ale w innym języku było by  :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, GREGx napisał:

... jeśli napisałeś to po przeczytaniu tego co ja napisałem, to nie koniecznie jesteś cyknięty... ,
bo jak już tak mam że kiedy piszę i ludzie to czytają to tak jak by odpaliła im się app-ka ''symulator nawalenia się ''   :P   

Nie wiem czy to było śmieszne, ale w innym języku było by  :P

 

no właśnie nie czytałem..... ogrom Twojego tekstu mój drogi mnie przeraża na dzień dzisiejszy ale jedno jest pewne zgadzam się z czerwonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, temat wdrazony w zycie, od dzisiaj podczas rejestracji nowi gracze otrzymaja:

Geologa 50% na tydzień
Admirała 20 slotów na tydzień
Naukowca na tydzień
Konstruktora -30% na tydzień
Prowizje w banku na tydzień
Ultra transportery sztuk 5000000

 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.