Skocz do zawartości

u2020 - Oddam konto


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Oddam moje konto na u2020.

Powodem jest rozwój działalności i totalny brak czasu :)

 

PKT: 36.539.253.532.869 top 4

Flota: TOP 2

Bank: Jest :)

Astaty: Są

Tryt: NIE MA

 

Kto może otrzymać konto:

-osoby które znam

-osoby, które zaakceptują (winiu, alvi, bencfalski)

-osoby z doświadczeniem w lataniu

 

Kto nie może dostać konta

- Osoba, która nie ma minimum 100 postów na forum

-Osoba, która mnie kiedyś wkur$%$$$%$ :)

-LESZCZE :)

 

JEŚLI KTOŚ NAPISZE DO MNIE PW W SPRAWIE KONTA, MOŻE BYĆ PEWNY ŻE GO NIE DOSTANIE.

Piszemy oficjalnie tylko w tym miejscu

 

KONTA NIE MOŻNA KUPIĆ !

 

PIERWSZEŃSTWO MAJĄ STARE MORDKI Z SS ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy temat dalej aktualny ale czemu by nie spróbować ;)

Zacznę od przedstawienia się starzy gracze powinni mnie kojarzyć pod Nickami: Przesladowca(U7,U9) AiSeN(U7,U8), Miszczu(U9). Byłem członkiem takich sojuszy jak [Ryje WATAHA SS i wszystkich pozdrawiam?]  i nie byłem tam osobą od podwyższenia pkt sojuszu ;) 
Nie było mnie tu chyba aż 3 lata ostatnio wróciłem mam już konto na nowym uni ale jak jest możliwość postarać się o lepsze to czemu nie  :) 
Czy jestem jakimś nie ogarem to trzeba by przejrzeć wszystkie ST i SJ :D moim zdaniem jestem dobry lotnikiem czasu na grę mam bardzo dużo więc sytuacja z nie odebraniem FSa nie miałaby u mnie miejsca :) 

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AiSeN napisał:

Nie wiem czy temat dalej aktualny ale czemu by nie spróbować ;)

Zacznę od przedstawienia się starzy gracze powinni mnie kojarzyć pod Nickami: Przesladowca(U7,U9) AiSeN(U7,U8), Miszczu(U9). Byłem członkiem takich sojuszy jak [Ryje WATAHA SS i wszystkich pozdrawiam?]  i nie byłem tam osobą od podwyższenia pkt sojuszu ;) 
Nie było mnie tu chyba aż 3 lata ostatnio wróciłem mam już konto na nowym uni ale jak jest możliwość postarać się o lepsze to czemu nie  :) 
Czy jestem jakimś nie ogarem to trzeba by przejrzeć wszystkie ST i SJ :D moim zdaniem jestem dobry lotnikiem czasu na grę mam bardzo dużo więc sytuacja z nie odebraniem FSa nie miałaby u mnie miejsca :) 

Pozdrawiam ?

A Jaki masz nick na nowym uno ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.