Skocz do zawartości

Zwieszający się serwer !!!!


Dusha

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dobra skanowałem, , ale przed momentem Napalony Winiu zjechał mi flotę . Winiu Graty , ale tym razem jeśli nie otrzymam zwrotu kończę tą grę tutaj 

 

Wchodzę  w podgląd , widze jak lecisz było 16 sek do wlotu , klikam w moona aby telepnąć flotę a tu co serwer muli . Kiros jak pisałem na pw żądam zwrotu tej floty , ponieważ te starcie to wina serwera który muli ostatnio coraz częściej , Czekam na odpowedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dusha napisał:

Ostatnio dobra skanowałem

Co tu dużo pisać. Kiros nebu, Dusha to perfidny kłamca i oszust.

Kilka dni temu pisał , że złoma dostał bo mulił mu serwer. teraz przynznał się że serwer nie mulił tylko skanował.

Teraz też nagle serwer mu mulił. prawda jest inna. skoro ja zdążyłem opóźnić - zeskanować i odczytać wiadomosć (a opóźniłem o 15 sek) to serwer NIE mulił. 

Dusha kolejny raz dał du....

MAM NADZIEJE ŻE ZWROTU NIE BEDZIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się za grę a nie marudź, gorzej niż "baba" ... (nie obrażając samej siebie ?)

Zaczepiasz wszystkich a później zdziwiony że złoma dostałeś. W lipcu Winiu moją flotę posprzątał, to co mam napisać do szefuncia Kirosa, że serwer mulił i ma mi oddać zabawki?

Zmieniasz zeznania co chwilę, w innym poście 18 sekund, w tym już 16, w następnym będzie 14 itd. Masz sojusz 4FUN ... więc 4FUNUJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

@kwas  zakurzona dwójka leży mi na półce, może odpalę, ale nie przypadła mi specjalnie do gustu , za to jestem wielkim fanem jedynki własnie z Brood-em tak jak mówisz...

Miałem kiedyś 740 wygranych i około 120 przegranych (remisów nie liczę bo to przeważnie wychodziło z ''disconected'' )  ale odkąd  gra znalazła się na steam-ie  przestałem wchodzić na battle ground i statystyki przepadły  

Edytowane przez GREGx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

troche to trwale ale chyba mam rozwiazanie, na uni testowym wdrazylem kilkaset poprawek, ktore maja pomoc w tych lagach na serwerze, ale mam prosbe zebyscie wy mi pomogli i podzialali na testowym. Multi dozwolonoe i co tylko dusza zapragnie, chodzi o to zeby sprawdzic to najpierw, zanim zmienie inne uniwersa.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dużo nie testowałem ale sprawdziłem coś co występuję na normalnych Uniach np przy robieniu mapki :P czyli podczas przechodzenia pomiędzy układami na normlanym Uni jest lag(nie zawsze ale bardzo często) na testowy tego nie ma od  1-499 w pare sekund da się przelecieć na normlanych niestety często wyskakuje ,,trwa ładowanie'' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kwas napisał:

ja nie testowałem, ale bardzo bardzo często trwa ładowanie w galaktychach. Zauważyłem, że jak jest się wylogowanym i ktoś w tym momencie wysyła na Ciebie skany to nie da się w ogóle wejść, trzeba czekać aż dolecą 

o ktorym uniwersum mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uni 21 po przerwie w grze klikam w podgląd...myśli i myśli i tak ok 30 sek. Zacinanie gry przy farmingu to  dopiero denerwuje.....zawiesza się i myśli.

Najbardziej denerwujący jest jednak antybot, którego załączenie wiąże się  z chwilowym zawieszeniem gry.  Częstotliwość antybota potrafi wkurzyć....potrafi się załączyć po 20 farmingach. Po co tak często??? Jesli ktoś używa botów to zbanujcie go i nie utrudniajcie antybotem gry uczciwym graczom.

Edytowane przez ogwal1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na testowym nie ma takich problemów, a parametry serwera są 4 razy mniejsze jak reszta uni. Postaram się do przyszłego tygodnia (z soboty na niedziele) przeprowadzić aktualizacje, niestety będę musiał na parę godzin zamknąć serwis, ale szczegółowe info dam 24h przed rozpoczęciem pracy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.