Skocz do zawartości

Odpowiedz dla Purtk


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

Prutk naüisal:

Cytat

@Kiros trochę to pachnie nie bo nie... prawie tak samo jak "bo im się to należało... "

Ciekawe co zrobisz jak zgłoszę że Grex na u8 miał bana do 2038 za machloje z trytem numerami premium lub coś takiego a nebu mu to odwiesił reedytujac post na za pyskówkę np. z innym userem i po paru dniach bana Grex wrócił do gry mimo że prawie rok wisiał. Możesz sprawdzić u poprzedniego właściciela lub kopie źródła jakie ci przekazał na start...

Dużo jest uznaniowości w tym co robicie. Zgłaszałem wiele z błędów np liczenie postów do dzisiaj nie jest naprawione. Zapomniałem już o innych których realizacji nie doczekałem

Ciekawe czy Matras się doprosił poprawienia błędu z badaniami na u8 bo widziałem żę na forum dziobał bezskutecznie kilka razy. Już jest nieaktywny wiec się nie dowiemy. Ciekawe kto zaglądał ostatni raz z administracji na formularz o błędach w grze?

 

Skoro jest tak że to ty decydujesz co jest błędem to romaneq jest niewinny bo nie jest tobą i skąd miał przypuszczać ze 500% to błąd admina a nie jego event dla wszystkich a może tylko dla tych gosci co to zgłosili  a może dostali nagrodę za jakieś inne zgłoszone błedy i sie niechcący dostało również i jemu się dostało.. Może tak miało byc. Domniemanie niewinności?

Nie robiłbym afery tylko posprzątał, dobry bank to taki który się nie myli a jak się pomylił to nie rozpacza tylko likwiduje błędy.

Przy okazji chciałem zapytać czy udział w następnym evencie nie jest przypadkiem błędem gry i prosić o oficjalne zapewnienie iz udział w nim nie grozi banem?

Gdyby byl to event, to byla by informacja ze takowy jest, zawsze daje info.

p.s.

prosze uwazac w jakim dziale sie odpowiada, bo sa rowniez za to kary

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nicki się koledze trochę pomylily :) wiem, kto oszukiwał na usługach premium, ale oszukiwał państwo, a nie właściciela serwera ?

Skąd romaneq miał wiedzieć że wydobycie x500 jest błędem? Chociażby przy rejestracji jest napisane:

 

Uniwersum 2020 Polecane, od 17.01.2020
Szybkość: x300 Wydobycie: x300 Floty: x50
PZ z Floty: 50%, z Obrony: 20

 

Myślę, że romaneq dobrze wiedział że to jest błąd, jak i dużo innych osób w tej grze. 

Będąc adminem, prześwietlił bym graczom banki, wpłaty do banków, wielkości magazynów,kiedy i jak długo gracz był idlerem. Widziałem, że top3 u8 był idlerem przez chwilę, pewnie też wiedział o błędzie :)

Przedwczoraj nawet Top2 u8 stał się idlerem, nie wiem czy już wrócił do żywych bo załączyłem urlop ;)

 

 

 

 

Zapomniałem dodać, ten błąd był na tyle poważny, że było też wydobycie x4000 u aktywnych graczy.

 

Przy 30kkk pkt eko, dzienny zysk był jakieś 500bln, ile miałby zysku taki Top2 u8 gdyby błąd nie został naprawiony? 5bld na dobe?

Edytowane przez Winiu
Dodane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.