Skocz do zawartości

Wydobycie.


Bencfal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów  

 

Narodził się pewien pomysł i potrzeba opinii graczy. 

 

Co sądzicie o tym aby ustawić na wszystkich uni wydobycie na poziom 500% ?  Takie same jak mają idlerzy. 

Wydaje mi się że to znacznie by polepszyło przyjemność gry ponieważ przy teraźniejszym wydobyciu to aby podnieść 1 lvl kopalni trzeba czekać tydzień. ( mówię tutaj o samym graniu ekko bez farmienia ).

Myślę że skorzystają na tym topowi gracze oraz ci którzy dopiero będą zacząć przygodę. 

Proszę o wypowiedź w temacie czy jesteście za czy przeciw. 

 

Pozdrawiam  

Bencfal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bencwałku, nie polubisz mojej odpowiedzi, ale tak nie można, bo to jak by puścić z dymem wszytko to co robili gacze dotychczas przez kilka lat...

To nie zachęci nowych graczy bo tu tak naparwde nie ma nowych graczy są tylko ''starzy-nowi-gracze''. którzy powracają jak bumerangi... i to nawet nie jak do gry tylko do nałogu...

(to nie jest dobra gra, ale mega wciągająca i jest w niej coś takiego, że che sie więcej i więcej to fakt... )  Nie mniej ten pomysł sprawi że ludzi ubędzie a nie przybędzie.

Chodzenie spać nad ranem, nie rzadko kupowane astaty, granie w pracy, a czasem branie urlopu by wyżyłować konto,  odmawianie sobie spotkań i wyjść i wiele innych (co ja Wam tu będe pisał, sami świetnie wiecie) teraz będzie można zrobić sobie tak, nawet zaczynając od zera....

Po za tym za jakiś czas znów ludzie chcieli by więcej....

Niżej daję screen z takiego uniwersum gdzie wszystko było podpompowane coraz to nowszymi pomysłami graczy które to miały ulepszyć grę, a dziś ta unia praktycznie nie istnieje...

Ludziom się już tam od ''dobrobytu w reckich poprzewracało'', i zabrakło elementu dążenia de celu, a najgorsze było to że te ''git rozwiązania'' sprawiały że  2 lata gry można było nadrobić w 2-3 tygodnie...

u2 bank obciete 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bencfal , pomysł świetny ale też uważam podobnie jak GREGx . Dlatego można by go wprowadzić jako event co jakiś czas . Za takim  rozwiązaniem jestem jak najbardziej :) . Pozdrawiam i cieszy fakt , że są tacy gracze jak Ty , którzy są kreatywni i coś wymyślają :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły że ktoś zyska więcej. Ponieważ teraz zyskujesz też więcej. Po prostu zmienia się wartości zysku. Ten z 1 miejsca zawsze będzie miał więcej niż osoba z 10 miejsca. To działa bez względu na wydobycie. 

Aczkolwiek ze zwiększeniem wydobycia Ty zyskasz więcej Ale nie będziesz już szybko się rozwijal. Natomiast osoba z 10 miejsca będzie mogła Ciebie dogonić ponieważ dla niego to będzie dużo dla Ciebie wystarczająco.  

Z rozwojem zapotrzebowanie rośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja coś dodam. 

Ja jestem nowym graczem. Gram od pół  roku dokładnie. Przygodę tutaj zacząłem od 37 miejsca. Doszedłem do top 2. I powiem szczerze że przez te pół roku grało mi się naprawdę przyjemnie i chciało mi się grać. 

 

Z każdym dniem widziałem jak rozwijam sie, pne się w górę w statystykach . To mnie najbardziej zachęcił do gry. Postęp. 

Tak wy którzy gracie po x Lat to dla was będzie nie fer bo musieliscie spędzić  dużo czasu i poświęcić sporo.  Ale z 2 strony  dla was będzie pchnięcie bo nic wam nie zostanie zabrane ( ewentualnie wasze poświęcenie) lecz dane. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzi się, bo to tylko chwilowa niespodzianka, która za chwilę się znudzi i będzie nic nie warta. Podskoczysz kilka lvl w kopalniach i znowu stop. Bo koszta rosną.

Zamiast tego opiniowałbym za nowymi eventami. Np. znalezienie na ekspedycji np pakietów skracających czas badan, ochłodzających planetę, czy cokolwiek, co można kupić za tryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzając 500% wydobycie nie równoważąc tego np. 500% bonifikatami z ekspedycji zaburzysz grę,

tzn. nie zrozum mnie źle, ale jeżeli podniesiesz samo wydobycie, to tak jakbyś z gry wyłączył ekspedycje (można je porostu usunąć z gry, bo nie będzie sensu...),

a z kolei jak się włączy jedno i drugie na 500% to niczego to nie zmieni ?

poza jak ktoś powiedział: "chwilowym zachwytem..."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pod słowami GREGx podpisuje się obiema rękami, a od siebie pragnę zauważyć iż ta zmiana nic nie zmieni, Ci którzy mają już rozwinięte eko skorzystają na niej bardziej niż pozostali. A na koniec jedyne co po tym zostanie to przesunięcie się rzędu wielkości o jedno zero... Za to co proponuje MgrMajster brzmi ciekawie i uważam to za pomysł godny rozpoczęcia nad nim dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podniesienie wydobycia nic nie zmieni.

To uni to i tak sami farmerzy. Nikt floty nie robi bo i tak z Topką nie ma szans. Raczej celował bym w ewenty typu flota do zezłomowania, żeby graczy popchnąć w budowę floty. Niech będzie ewent - flota do zezłomowania puszczona z jakiegoś moona na xxx czasu i niech gracze szukają jak sam nie da rady to będzie musiał kogoś poprosić i lecieć w ACS. Może w końcu ktoś by się zbliżył do topki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idlerzy mają już wydobycie 500%. Ten event na x4 jest fajny bo w ciągu 30 min magazyn pełny. 

 

Ale jak już robiłem temat na temat zwiększenia na u20 magazynów u idlerow to nikt nie raczył się wypowiedzieć. A chodziło o zwiększenie pojemności magazynów  np x2 lub x3 razy. Na stałe. 

Zapraszam do tematu magazyn idlerow I tam się wypowiedzieć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic w tym nie pomoze, za kilka miesiecy powstanie kolejny temat zeby podniesc wydobycie na 5000% po to aby ktos mogl szybciej postawic kopalnie na 95 poziom. Tak sie bedzie krecic to diabelskie kolo bez konca...

Wybacz ale ja jestem na nie :)

edit:

przeciez na u2020 tez sa magazyny oraz kopalnie 5 razy wieksze jak na innych uniach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś u kanaha dostawaliśmy większe wydobycie i więcej surowców z ekspedycji na święta ale była blokada ataków na aktywnych graczy bo idlerzy mieli też wydobycie podniesione . Także górnik i lotnik był syty ale li tylko w czasie świątecznym .

Natomiast wedle tego pomysłu to podzielam opinię wykładu GREGx-a

500% li tylko jako event na idlakach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nebu promuje ten temat
29 minut temu, Bencfal napisał:

Kiros. 

Ale czy u idlerow można podnieść o magazyny o kilka lvl. 

Dokładnie to by sporo pomogło i ułatwiło. Obecnie aby nazbierać na następny LVL kopalni, trzeba sporo "nalatać" Średnio podczas farmingu farmy mają (skan z tej chwili U2020)

METAL 654.042.245.172

KRYSZTAŁ 160.402.966.929

DEX 183.975.422.217

I co ja mam z tym zrobić? Wiele farm przed zakończeniem gry ma ustawione wydobycie na 0% przez użytkownika danego konta i nic tam prawie nie ma. Farmy "niebieskie" mają ciut lepsze parametry, ale wszyscy tam latają i można się nie załapać, zresztą jest ich stosunkowo mało. Najlepszym rozwiązaniem było by podniesienie LVL magazynów oraz włączenie wydobycia, tam gdzie jest ustawione na 0% i ciut, mały ciut wydobycia do góry. Jeśli teraz jest 500% to ustawić 650%, żeby te powiększone magazyny mogły się zapełnić, i nie chodzi o to żeby zrobić rewolucję, zróbmy ewolucję tego co istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.