Skocz do zawartości

Magazyny idlerow


Bencfal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Kilka razy było już wspominane na SB Ale tylko tam. Może coś tutaj uda się załatwić. 

 

Chodzi o to aby na uni2020 jakoś rozwinąć farmy.  Ponieważ jest większa liczba graczy niż na u8 ( aktywnych ) I to jest problem. 

Głównie idlerzy mają tyle 

Wyszpiegowane surowce X6 [6:1:7] godzina: 18:27:13
Metal 277.179.445.763   Kryształ 65.813.915.398
Deuter 73.993.832.968   Energia 1
Flota

 

To jest mało jak na potrzeby graczy. Na u8 po 100 atakach jest prawie 100 bln natomiast na u2020 po 100 atakach jak masz jakieś 20 bln to jesteś kozak. 

Dodam że na u8 jeszcze szybciej się lata co w ogóle jest bajką 

 

Więc fajnie by było jakby rozwiązać jakoś ten problem. Wydaje mi się za najlepszym pomysłem jest zwyczajnie podnieść magazyny idlerow tak aby było chociaż  850kk 450kk 500kk coś takiego. 

Edytowane przez Bencfal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydobycie już jest sporo wyższe u idlaków . 

Niestety każdy lotnik ma dosłownie gdzieś kopalnie bo rozwija je do pewnego stopnia a potem wszystko we flotę wkłada . A gdyby wpierw postawił odpowiednie eko to miałby na loty ale jak to mówią lotnik nigdy nie zrozumie górnika chyba że zarobi złoma od górnika to raz dwa się nauczy bo nie będzie z czego flotę odbudować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u8 to konta istniejące conajmniej 6 lat. Niektóre wędrują z kolejnymi łączeniami od u2 i u3. Więc nie oczekujcie na u2020 farm wielkości jakie są dostępne na u8. Nie mówię tu o zwiekszaniu pojemności magazynów w trakcie eventu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie oczekuje ze będę miał tutaj tez po 400 zakładek farm itd. Tak uni 2020 jest dopiero nie cały rok i nie ma za dużo kont. Aczkolwiek w formie eventu na weekend ze magazyny maja po x3 razy większa pojemość albo na stale dodać x2 pojemność idlerow myślę ze jakoś specjalnie nic złego nie zrobi lecz tylko ucieszy graczy. No serio latać po drobnostki to aż się farmie nie chce. Spędzasz około 2 3h aby jakieś 50 bln farmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.