Skocz do zawartości

Nowa kolejka budowania


Azuzazuza

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest? Dostalismy wiadomosc ze jest nowa kolejka budowania. Wpakowalem w nia 5 budynkow ktore zabraly mi z 20 bilionow surki po czym kolejka zniknela i nadal jest stara kolejka budowania. Surowce nie wrocily a nic sie nie wybudowalo. Ja rozumiem, ze to BETA, ale zeby wylaczac 10 minut po wlaczeniu i wyslaniu oficjalnej wiadomosci do graczy ze jest wlaczona?

 

Domagam sie zwrotu surowcow zjedzonych przez nia. kopalnia metalu na poziom 62,63,64 i kopalnia krzysztalu na poziom 53, ekstraktor deuteru na poziom 54

To bylo w kolejce, lacznie okolo 20 bln.

 

[ Dodano: Nie 27 Cze, 2010 ]

Mimo iz nadal jest stara kolejka budowania, budynki sie wybudowaly. Temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostala wprowadzona nowa kolejka, i jak ktos dodal cos do budowy to sie to wybuduje, jednak moze to trwac z dluzszym czasem niz normalnie (dlatego jeszcze zostala stara wprowadzona).

 

Bedziemy jeszcze raz ja wprowadzac, jednak wtedy kazdy dostanie rekompensate w postaci dodatkow. Ale tym razem juz nie bedzie problemow.

 

 

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Poprawilismy juz bledy czasowe przy budowaniu, pozostalo nam burzenie, i fix na fabryke robotow, nanitow.

 

Ruio powiedzial, ze to 3 dni postara sie skonczyc (dzisiaj albo jutro), trzeba to sprawdzic itd.

 

 

Mysle, ze do 14 dni na pewno kolejka bedzie wprowadzona o czym zostaniecie poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.. Jesli zabierzesz surke to kolejka nie zbuduje kolejnych poziomow.

 

W przeciagu kilku - kilkunastu dni ma wejsc nowa kolejka budowania i jak sie nie myle to tam bedzie taka opcja, pobierajaca od razu surke za wszystko na raz.

 

 

@EDIT

Sorki, ze odpowiadam na juz wyjasnione pytanie, ale otwieram kilka okien, odpowiem gdzies indziej, a przez ten czas juz ktos tu napisze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.