Skocz do zawartości

Tryt A czas budowy na moonie


Bencfal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Patrzyłem na forum i nie znalalzlem.

 

Mam mała propozycje aby za tryt można było kupić skrócenie czasu budowy budynków na księżycu. Ponieważ budowa telefporta powyżej 10 lvl jest długa. A są tacy gracze którzy tak o mogą zniszczyć moona i musisz znowu przez 3 miesiące stawiać teleporty .

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bencfal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Dlatego Moony sie powiększa...   Po za tym nie może byc tak że niektórzy budowali na księżycu latami, a teraz ktoś sobie zrobi od reki...

Druga sprawa budowa telereportera  na 10 poziom i wyższy nie jest droga tak jak napisałes panie...   Jest czasochłonna , ale surowcowo tania jak barszcz.

Zatem mówię;  Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Dlatego Moony sie powiększa...   Po za tym nie może byc tak że niektórzy budowali na księżycu latami, a teraz ktoś sobie zrobi od reki...

 

Druga sprawa budowa telereportera  na 10 poziom i wyższy nie jest droga tak jak napisałes panie...   Jest czasochłonna , ale surowcowo tania jak barszcz.

 

Zatem mówię;  Nie.

 

 

 

To że są tanie to jest miło. 

 

Wiesz że powiększone moony można zniszczyć bez problemu ? Nawet te z największą średnicą da się bez problemu zniszczyć. 

I tak jak mówisz ktoś kto budował lata sobie moona starci go w chwile. 

Edytowane przez Bencfal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie....

Sam po przejęciu konta męczę się z budową budynków na moonie :P

Teraz będę czekał ok 70 dni na wykonanie zadania i ten czas jest adekwatny do poniesionej ceny w surowcu.

 

Moony są dobrze policzone i nie podlegają zmianie (to moje zdanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie....

Sam po przejęciu konta męczę się z budową budynków na moonie :P

Teraz będę czekał ok 70 dni na wykonanie zadania i ten czas jest adekwatny do poniesionej ceny w surowcu.

 

Moony są dobrze policzone i nie podlegają zmianie (to moje zdanie).

A ja właśnie mówię o tym że Ty właśnie mi moona rozwaliłeś i muszę przez 30 dni go odbudowywac ;/ 

 

Ale to jest gra i na tym polega. XD już nie będę płakać.

Edytowane przez Bencfal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast robić  że skracać a dodać nanitów xD. Żeby o 30% 40 % zmniejszały czas. 

 

To wtedy przestaniesz bronić moonów bo po co skoro poprzez nanity raz dwa odbudujesz . 

Zazwyczaj moony broni się najzacieklej gdy potrzebne one są do wykonania zadania a potem jak kto chce .

Jest też tzw kara w postaci zniszczenia wszystkich moonów przez innych graczy gdy tenże dla czystej głupoty zdejmował moony jak leci . A gdy takowy gracz niema jeszcze zadania z moonami wykonanego to jest karą dla takowego gracza . 

 

Na jednej z gier tego typu mieliśmy prócz nanitów na moonie labory i niestety tej gry już niema 

 

Dlatego niech jest jak obecnie bo można wrócić do tego co już tu było a mianowicie zniszczyć moon 3k to było nielada wyzwanie bo kalkulator nie gwarantował że gąski wrócą po zniszczeniu kulki . Obecnie na moon 3 k potrzeba 5.2 kk gęsi a wtedy trzeba było wysyłać minimum 30 kk . Po zmianach weszły zadania z niszczenia by zmusić graczy do pilnowania konta . 

 

Jestem na NIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.