Skocz do zawartości

Wspolne ip i regulamin. Wysjanienie.


Prosty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Meczy mnie jeden problem w regulaminie w 1 czesci jest zawarte ze osoby grajace na 1 kompie nie moga sie jednoczesnie logowac. Czy tyczy to sie jednego komputera czy jednego ip.

 

Jesli w mieszkaniu mamy 3 kompy to czy mozemy jednoczesnie w 3 sie zalogowac, czy musimy czekac 15min?

 

Chyba ze rownoczesne logowanie sie na jednym kompie 3 kont wynika z tego ze 3 konta beda wysylac to samo ip i ta sama sygnature przegladarki (czy jak tam to zwal).

 

Z gory dzieki za uscislenie tego podpubktu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gry z KILKU komputerow nie zachowujemy odstepow. Czyli dokladnie tak, jak mowi kolega sofly.

 

Hmm ale z kad bedziecie wiedzieli ze ktos nie oszukuje ??

Np: ma 1 komputer i bedzie gral 2 kontch na 2 przegladarkach , a bedzie gadal ze to jest brat i graja na 2 komputerach podlaczonych oba do rutera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sama gra z jednego IP nie jest zadnym przewinieniem dopoki nie zachodzi zaleznosc w grze miedzy tymi dwoma kontami. Na pewno macie jakis skrypt do wylapywania takich oszustw, wiec mysle ze to nie jest najwazniejsze czy graja na 2 kompach czy na jednym po prostu nic dla siebie zrobic i tak nie moga. w takim ukladzie te 15 minut tak naprawde nie jest potrzebne. Chyba ze czegos nie wiem jak mozna wykorzystac dwa konta na jednym IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty gadasz... np u4, Pocikola - kolo 18 mld pkt za flote, malo jest na niego mocnych, ale wsspolpraca np. Slazyka i cichego - wychodza na wielki + obydwaj. masz 2x szybciej szpiegowanie galaktyki, jak potrzebna surka na szybko to 2x wieksze wydobycie jakby co... wg mnie wszystko idzie w [ciach] latwiej;)

 

 

 

//Wulgaryzmy. Ostrzeżenie.

Princess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.