Skocz do zawartości

Pomóc.


Bencfal

Rekomendowane odpowiedzi

Cel gry:

 

Tutaj masz dwie drogi :)

 

1)

 

Bycie ekonomem, czyli Twoim celem jest rozbudowa kopalni, badań i pięcie się w statystykach. Taka gra wymaga cierpliwości i czasu.

Bo z każdym kolejnym lvlem kopalni, musisz więcej surowców wykopać aby ponownie się rozbudować.

Gra dla typowego klikacza i chomika, który surowce trzyma tylko w banku.

 

2)

 

Bycie flotowcem, czyli gra polegająca na niszczeniu flot przeciwników. Ta gra wymaga sporo czasu i znajomości zasad gry. Ja wiem, że dziś stracisz wszystkie statki jakie zbudowałeś, bo już kilka osób na Ciebie poluje.....

Zanim zbudujesz flotę musisz przez chwilę pomyśleć o rozwoju swojego konta. Planety musisz mieć w każdej galaktyce (później da Ci to więcej możliwości podczas polowania na graczy). Najlepiej kolonizować planety duże ( minimum 400 pół i jak najchłodniejsze). Najlepszym układem planet jest rozmieszczenie X:100:X i X:300:X oczywiście +/- kilka układów w prawo i w lewo.

 

Zanim zbudujesz flotę, musisz mieć księżyce aby wysyłać FS podczas nieobecności na koncie. FS to wysłanie swojej floty z księżyca na drugi księżyc z misją stancjonuj.

 

A fachu flociarza musisz się nauczyć sam, bo jest wiele technik i sposobów na niszczenie flot przeciwników np:

 

- Wyszukiwanie flot z nieodebranego FSa

- Niszczenie moonów i łapanie flot na falandze

- Podstępne zagrywki

- Podpuchy

- Podstawki

 itd ;)

 

Poczytaj poradniki na forum, tam sporo się nauczysz :)

 

 

Rada na dziś dla Ciebie - wyślij FSa albo zdemontuj flotę, bo stracisz statki !!!

Kilka osób na Ciebie poluje a Ty nie jesteś gotowy się obronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Stracę to stracę zrobi się nowa

 

W taki sposób wspierasz mocnych graczy a sam stoisz w miejscu.

Surowce, które byś odzyskał ze zdemontowania możesz przeznaczyć na początkowy rozwój konta.....

 

 

 


Mi chodzi o kogoś z kim można pogadać na dc np i pograć wspólnie.

 

NIkt nie będzie chciał z Tobą grać bo jesteś świeżym graczem....

Tutaj wiele osób ma stałe składy/znajomych z którymi gra....

 

Dodatkowo Twoja postawa jest z góry olewcza i widać, że nie zależy CI na zabawkach i możesz je tracić....

DLatego nikt sensownie z Tobą grał nie będzie....

Taki jest nasz mały świat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex.team. To jest twoja wzrokowa ocena. 

Osobiście pograłbym w tą grę dłużej i bardziej się nią zainteresował. Nie mam za dużej wiedzy o niej. 

Co do rozwoju konta to rozwijam na tyle szybko i sprawnie na ile umiem. 

Dlatego poszukuje kogoś do współpracy ( pomocy ) aby mnie bardziej wtajemniczył w sekrety gry. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do dzieła i fs póki nie masz zbytnio rozbudowanych planet usuń je i porozstawiaj na różnych galach drugą istotną kwestią jest jaki styl gry preferujesz jak eko to nie trzeba nic zmieniać ale jak flota to ciężko będzie lecieć z 11 na 1 gale...

Edytowane przez BayDreamS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie spokojnie i po woli do przodu. Nie widzi mi się z nikim wojować aczkolwiek wiem że to będzie ciężko 

 

To do dzieła i fs póki nie masz zbytnio rozbudowanych planet usuń je i porozstawiaj na różnych galach drugą istotną kwestią jest jaki styl gry preferujesz jak eko to nie trzeba nic zmieniać ale jak flota to ciężko będzie lecieć z 11 na 1 gale...

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.