Skocz do zawartości

Skanowanie planet w galaktyce


MotoFan

Dodatkowa opcja  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jest za wprowadzenie dodatkowej opcji skanowania wszystkich planet i moon`ów w galaktyce za pomocą jednej ikonki na kolumne?

    • TAK
      4
    • NIE
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Siema cześć i czołem :)


Wydaje mi się, że kiedyś taki temat gdzieś mi się przewinął nie wiem tylko co się z tym stało..


Śmiem twierdzić, że wszyscy mają teraz trochę więcej czasu niż w normalnych czasach więc może więc może ktoś z administracji mógłby się nad tym pochylić..


Konkretnie chodzi mi o skanowanie wszystkich planet i moon`ów w galaktyce za pomocą jednej ikony.


NP. Wrzucić ikonkę nad kolumną "księżyc" i nad "akcje".. To nic wielkiego a będzie to drobnym ułatwieniem w grze dla każdego gracza - zarówno farmera jak i flociarza.


Na nie których uni setki galaktyk są taka zawalone planetami i moon`ami, że aż się odechciewa je skanować.


Mamy teraz weekend, wszyscy są w domu więc aktywni gracze na pewno zajrzą do gry.. To dobry moment żeby wypowiedzieć na ten temat a w przyszłym tygodniu wprowadzić to do gry :)


Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to komu?. Taką opcją szpiegujesz wszystkich, tych których chcesz i tych których nie chcesz.

Wyobraź sobie, że jesteś w układach, gdzie ktoś skanuje tą opcją, Ciebie akurat nie chce, lecz jesteś w tej liście i dostajesz niepotrzebny spam w wiadomościach. Zupełnie bez sensu.

Edytowane przez Szaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej byłbym za takimi zmianami:

-W polu "Akcje" obok ikonki szpiegowania planety, dodałbym ikonkę szpiegowania moona - żeby nie trzeba było najeżdżać na moona...

-Fajnie by było, jakby również bez najeżdżania na nick danego gracza pokazywało jego pozycję w statystykach. Myślałem nad zmianą koloru nicku danego gracza w galaktyce, np jak ktoś jest top1-100, to ma nick czerwony, jak ktos jest top 100-200 to ma nick żółty, jak ktoś jest top200-300 to ma nick zielony, a reszta stawki poza top300 ma nick biały, standardowo. Lub poprostu obok nicku dać w nawiasie pozycję gracza.

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej byłbym za takimi zmianami:

-W polu "Akcje" obok ikonki szpiegowania planety, dodałbym ikonkę szpiegowania moona - żeby nie trzeba było najeżdżać na moona...

-Fajnie by było, jakby również bez najeżdżania na nick danego gracza pokazywało jego pozycję w statystykach. Myślałem nad zmianą koloru nicku danego gracza w galaktyce, np jak ktoś jest top1-100, to ma nick czerwony, jak ktos jest top 100-200 to ma nick żółty, jak ktoś jest top200-300 to ma nick zielony, a reszta stawki poza top300 ma nick biały, standardowo. Lub poprostu obok nicku dać w nawiasie pozycję gracza.

Tutaj moglbym cos zrobic, pomysl mi sie podoba.

 

 

 

 

Siema cześć i czołem :)

 

 

Wydaje mi się, że kiedyś taki temat gdzieś mi się przewinął nie wiem tylko co się z tym stało..

 

 

Śmiem twierdzić, że wszyscy mają teraz trochę więcej czasu niż w normalnych czasach więc może więc może ktoś z administracji mógłby się nad tym pochylić..

 

 

Konkretnie chodzi mi o skanowanie wszystkich planet i moon`ów w galaktyce za pomocą jednej ikony.

 

 

NP. Wrzucić ikonkę nad kolumną "księżyc" i nad "akcje".. To nic wielkiego a będzie to drobnym ułatwieniem w grze dla każdego gracza - zarówno farmera jak i flociarza.

 

 

Na nie których uni setki galaktyk są taka zawalone planetami i moon`ami, że aż się odechciewa je skanować.

 

 

Mamy teraz weekend, wszyscy są w domu więc aktywni gracze na pewno zajrzą do gry.. To dobry moment żeby wypowiedzieć na ten temat a w przyszłym tygodniu wprowadzić to do gry :)

 

 

Zapraszam do dyskusji

To z tym hurtowym skanowaniem mija sie z celem tej gry i byl juz kiedys taki temat, wielu graczy bedzie sie wkurzalo ze dostali nipotrzebny spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolory mogłyby być bardziej intuicyjne :D

 

@kiros

 

Moją myślą przewodnią co do tej zmiany, było to, że na U10 np gra aktywnie pewnie z 60-70 osób w sumie. Nawet nowi gracze bardzo szybko mogą dostać się do tego top150 powiedzmy. Przy farmieniu chciałem pozbyć się kilkuset graczy którzy są idlakami, mają miejsca top400+ i na ich planetach nic nie jest rozwinięte, co za tym idzie nie nadają się do farmienia bo tam maja po 2kkk surowca może. Dlatego tak jak pisałem wcześniej proponuję najbardziej praktyczny zestaw kolorów

 

CZERWONY:

Top1-50

POMARAŃCZOWY

top50-100

ŻÓŁTY

top100-200

ZIELONO-ZÓŁTY

200-300

ZIELONY LUB BIAŁY

RESZTA GRACZY POZA TOP300

 

A obecnie gracze top100-300+ mają ten sam kolor :( Nie wiem ile to pracy, ale najlepiej jakby każdy mógł sobie zakres sam ustawić, ale podejrzewam że przy tym to byłoby mnóstwo pracy :D

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To albo zrobić tonację kolorów na podstawie innego bazowego koloru... nie musi być czerwony. ALBO...

Top10 według mnie nie potrzebuje wlasnych kolorow. Bo kazdy takiego gracza kojarzy jak przeglada galaktyke, co innego jak ktos jest top50+ to już niekoniecznie pamiętamy czy znajduje się on na takiej pozycji i trzeba go sprawdzac najeżdżając na niego kursorem.

Tak więc proponuje top 1-50 zrobić jednym kolorem, zdecydowanie. Albo jak już tak bardzo chcemy zaznaczyc to dać:

top1-10

top10-50

top50-100

top100-200

top200-300

top300+

Ale tak jak juz pisalem dla mnie zdecydowanie to powinno być tak

top1-50

top50-100

top100-200

top200-300

top300+

Czyli potrzeba 5 kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak juz pisalem dla mnie zdecydowanie to powinno być tak

top1-50

top50-100

top100-200

top200-300

top300+

Czyli potrzeba 5 kolorów.

 

Popieram ten pomysł z małą korektą. Pomiędzy top 1 a top 50 jest spora przepaść punktowa, dlatego zamiast TOP 1-50, zrobić TOP 1-25 oraz TOP 26-50, na 100% zmobilizuje to graczy z TOP 26-50 do rozwoju aby wskoczyć do TOP 1-25, bo o to tu chodzi prawda? o cyferki i statystyki  ;> więc z automatu wytworzymy swoistą rywalizację ... i walkę o miejsce w elicie, a jak wiadomo top 26-50 ma już pewne zaplecze i doświadczenie, więc może być ciekawie.

 

TOP 1-25

TOP 26-50

TOP 51-100

TOP 101-200

TOP 201-300

TOP 301- ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te wcześniejsze kolory które przedstawił fazie „intuicyjne” są jak najbardziej intuicyjne.

Może dla administracji wybrać inny kolor, ale skoro i tak są poza możliwymi atakami niech zostaną biali (Swój czerwony mają w nawiasach).

Szkoda że takiego udogodnienia nie było gdy ja szukałem swoich farm.

Dobra ja już swoje znalazłem, mam 1600 planet do farmienia, teraz na pewno wielu będzie mi się w nie wcinać, ale co tam, ja się dorobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 1-25


TOP 26-50


TOP 51-100


TOP 101-200


TOP 201-300


TOP 301- ......


 


Nie wiem jak czarny będzie wyglądać na niebieskawym tle, ale skoro czerwień jest zarezerwowana, to przynajmniej skanując galaktykę będziemy wiedzieli że to ścisła czołówka. Żółty i pomarańczowy wyraziście "podzieli" graczy z pierwszej strony statystyk, którą najczęściej przeglądamy.


Edytowane przez Mr.X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 1-25

TOP 26-50

TOP 51-100

TOP 101-200

TOP 201-300

TOP 301- ......

 

To moja mysl, piszcie czy wam sie podoba albo sami zaproponujcie jakias inna palete barw, tylko przypominam ze czerwony, zielony(lime) i niebieski sa zajete

 

to już jest zdecydowaqnie lepsze niż obecne, chociaż ja zostaję przy swojej propozycji, jedynie kolory można zmienić jeśli są na coś zarezerwowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 1-25

TOP 26-50

TOP 51-100

TOP 101-200

TOP 201-300

TOP 301- ......

 

To moja mysl, piszcie czy wam sie podoba albo sami zaproponujcie jakias inna palete barw, tylko przypominam ze czerwony, zielony(lime) i niebieski sa zajete

 

Po dokładniejszym "przyzwyczajeniu" się do proponowanej kolorystyki ... jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.