Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


eTrzy6em50

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze sprawa stara ale spróbuje...

Nick: ZjaranySmerf i xddddd (chyba 5 x d)

Treść blokady:multi

Nick SGO który dał bana: Nebu

Opis: Nie pamiętałem nicku bo przed porzuceniem konta zmieniałem nick, po powrocie założyłem konto "xddddd" i znalazłem swoje stare konto, na którę wróciłem, potem dostałem bana multi, chociaż z tego co pamiętam zgłaszałem multi, ale nie pamiętam, nie chciało mi się odwoływać, bo zakładac konto na forum itp, a to był taki nagły powrót i po prostu ban zniszczył mój słomiany zapał, olałem, teraz wróciłem unii 5 i po czasie kolega oddał mi konto unii 8 wchodzę patrze lipne strasznie, ale myśle hmmm miałem tu kiedyś konto... znalazłem je i patrze ban... chwila sobie przypomniałem za co... 

Zobaczyłem co i jak no i jestem :) Bardzo bym prosił administrację o wyrozumiałość i od banowanie konta, xddddd można usunąć lub nie wiem zgłosze to wspólne ip :) teraz logowałem się z konta Szpek to co dostałem od kolegi, na nim już włączyłem usuwanie (edit a nie to urlop, przepraszam no to je też można wywalić) :)

Edytowane przez eTrzy6em50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZjaranySmerf to było 1 konto, potem zostawiłem grę na jakiś czas, i wróciłem, nie pamiętałem nicku, założyłem konto "xddddd" żeby się znaleźć w statystykach, znalazłem wróciłem na zjaranegosmerfa. Nie pamiętam ile pograłem ale szybko dostałem bana, i z tego co pamiętam odechciało mi sie znów grać, odkręcać to itp z góry uznając że nic nie zdziałam... potem jakoś niedługo chyba założyłem kolejne konto pograłem trochę i je też zostawiłem, teraz się na nie zalogowałem konto Szpek, no i odświeżam konto i sobie myślę zaraz, zaraz, miałem ty kiedyś konto dużo bardziej rozwinięte, patrze w statystyki jest patrze ban, wchodzę widzę powód bana to napisałem odwołanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.