Skocz do zawartości

NOWE UNIVERSUM - SEZONOWE!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy Gracze!  :troll:

 

Idąc z myślą o aktywnych graczach a zwłaszcza flociarzach, wpadłem na taki pomysł, aby stworzyć NOWE universum SEZONOWE.

 

Parametry do ustalenia, ale proponuje

 

- Szybkość x500

   Wydobycie x500

    Floty x100

     Pz z floty - 60%

      Pz z obrony - 60%

- Na start rozbudowana matka, obraz badania min. 10LVL

- Wprowadzenie dodatku "floty"

- Nazwa do ustalenia

- Czas rozgrywki 3 msc (potem reset).

- Przy każdym resecie, wyłaniano by najlepszego gracza universum, który jako nagrodę dostawałby powiedzmy hmmm 500/1000astatów? na dowolne swoje konto.

 

Aby universum przynosiło jaki kol wiek zysk dla Administracji, proponuje takie zakładki jak IMPERIUM, Handlarz, Mapa UNI, FALANGA, zrobić płatne. Powiedzmy 10zł na miesiąc? Nie wiem jaki jest koszt utrzymania UNIVERSUM - może tutaj wypowie się Admin jaka kwota by go satysfakcjonowała.

 

Na takim universum, oczywiście obowiązywałby zmieniony REGULAMIN GRY. Powiedzmy, całkowite zniesienie liczby misji napadaj/niszcz na aktywnych.

 

Co do reszty, myślę że powinni się wypowiedzieć inni gracze. Oczywiście proponuje zrobienie ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł mega. Niemniej uważam, że jeśli ktoś aktywnie pogra przez miesiąc to innym, którzy chcieliby dołączyć później żeby się trochę pobawić, może być zbyt trudno go dogonić. Dlatego 3 miesiące to zbyt dług, uważam, że takie uni powinno trwać miesiąc, no maksymalnie 6 tygodni.

 

Co do płatności, to sądzę, że 10zł za dodatki na takim sezonowym uni chyba byłoby rozsądne, ale fakt, tu się administracja powinna wypowiedzieć.

 

Co do regulaminu, to całkowite zniesienie liczby misji napadaj/niszcz to trochę przesada ;) Powiększenie ich np. trzykrotnie to już byłoby sporo, ale całkowite zniesienie limitu to przesada :) 

 

Ponadto uważam, że fajnie byłoby na takim uni zmniejszyć ilość galaktyk/układów, gdyż jeśli miałoby aktywnie grać jednorazowo np.20 osób, to 11x499 chyba nam niepotrzebne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dobra, ale po resecie zwracają za astaty :P

..dobra, ale po resecie zwracają za astaty :P

Chyba logiczne na takim uniwersum nie byłoby sutki za astaty. Byłby dodatek „floty”, wygrałby najlepszy ;) a nie najbogatszy...

 

To ma być uniwersum do zabawy, i czystej rywalizacji. zaznaczyłem wyżej z myślą o ”flociarzach”

Edytowane przez Pro100wPunkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.