Skocz do zawartości

Na ktorym uni jeat obecnie największa aktywność


Versace

Rekomendowane odpowiedzi

Wara od uni8 !  Niech wypowiadają się na jej temat gracze z tej właśnie unii, a nie iz innych.  Ponad to ''ósmo-unianie'' wypowiadający się muszą mieć odpowiednią ilość punktów, by mieć głos. Nie może być tak żeby byle pajac mógł decydować czy łączyć się z inną unia, likwidować dilerów, czy bank - bo i taki pomysł pojawił się.

Naprawdę większość ostatnich pomysłów powinno być w specjalnym dziale '' jak chamsko zmniejszyć już i tak małą liczbę graczy ''.

Aż mi się deuter gotuje jak czytam te bzdury.

...natomiast pomysł z tymi statkami nie jest zły.

Edytowane przez GREGx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wara od uni8 !  Niech wypowiadają się na jej temat gracze z tej właśnie unii, a nie iz innych.  Ponad to ''ósmo-unianie'' wypowiadający się muszą mieć odpowiednią ilość punktów, by mieć głos. Nie może być tak żeby byle pajac mógł decydować czy łączyć się z inną unia, likwidować dilerów, czy bank - bo i taki pomysł pojawił się.

 

Naprawdę większość ostatnich pomysłów powinno być w specjalnym dziale '' jak chamsko zmniejszyć już i tak małą liczbę graczy ''.

 

Aż mi się deuter gotuje jak czytam te bzdury.

 

...natomiast pomysł z tymi statkami nie jest zły.

Ze statkami? Ten co wczoraj nie przeszedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versace No takie czasy większość młodych osób preferuje teraz innego typu gry.Musi to przede wszystkim ładnie wyglądać .Gry które nie mają ładnej grafiki z założenia są odrzucane.

 

Większość graczy to osoby 30 +   a wiadomo w takim wieku to już często inne sprawy są na głowie .Ja też zaczynałem na ogame grać kilkanaście lat temu jako nastolatek ,ale wtedy 

 

młodzież była inna. Teraz pewnie duża część nastolatków by mnie wyśmaiła jakbym ich namawiał na tę gre.Tego już nie zmienimy i trzeba liczyć ,że może dołącza do nas ludzie z 

 

pokolenia ktore grało już w ogame kiedyś i sentemunt im powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versace No takie czasy większość młodych osób preferuje teraz innego typu gry.Musi to przede wszystkim ładnie wyglądać .Gry które nie mają ładnej grafiki z założenia są odrzucane.

 

Większość graczy to osoby 30 +   a wiadomo w takim wieku to już często inne sprawy są na głowie .Ja też zaczynałem na ogame grać kilkanaście lat temu jako nastolatek ,ale wtedy 

 

młodzież była inna. Teraz pewnie duża część nastolatków by mnie wyśmaiła jakbym ich namawiał na tę gre.Tego już nie zmienimy i trzeba liczyć ,że może dołącza do nas ludzie z 

 

pokolenia ktore grało już w ogame kiedyś i sentemunt im powróci.

A ja się w ogole z tym nie zgodze. Innego typu gry? Spójrzcie sobie w google play na najpopularniejsze gry - w  wiekszosci sa to strategie tylko motyw się zmienia i czasy, w których dana gra jest rozgrywana. Problemem nie jest młodzież i typ gier w które graja bo strategie nadal są jednymi z najpopularniejszych, problemem jest to, ze młodzież jest uzależniona od telefonów komórkowych i nikt już nie gra w gry przeglądarkowe oprócz osób takich jak my, które zaczynały w tamtych czasach i mamy do tego sentyment.

 

Od dawien dawna mowie ze Ogam, Ogame, i tego typu gry nadal maja mega potencjał - kto pierwszy zrobi apke w sklepie play czy app storze odniesie mega sukces. 

 

 

PS. Za przykład podam gry typu GoG, KOA itp itd - to samo tylko średniowieczne czasy. I robia takie kokosy na nowych królestwach które wychodza co tydzien. I osob od cholery gra. Kwestia łatwości w dostępie - czyli telefon, i gra do tego przystosowana. Nic wiecej. 

Edytowane przez Nyczu99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wypowiedzi tego Gregxa, to mnie trzęsie. Skąd On się urwał?

 

No jasne ze na 10, chyba ze nie lubisz być farmiony to np u5.

 

 

Nyczu, w pełni się z Tobą zgadzam. Powinno powstać nowe uniwersum „sezonowe”. I na takim uniwersum powiedzmy co miesięcy/dwa reset. Na takim uniwersum można wprowadzić pomysł z tymi statkami, który próbowano upchnąć na stare uni...które by to kompletnie zrujnowało. Taki uni sezonowe, mysle ze było by ciekawe..powiedzmy ci reset można by wyłaniać najlepszego flociarza/ekowca/farmera?

Edytowane przez Pro100wPunkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wypowiedzi tego Gregxa, to mnie trzęsie. Skąd On się urwał?

 

 

... no muszę się przyznać, że jak czasem czytam swoje komentarze (po jakimś czasie) to sam się zastanawiam z kąd ja się urwałem :P

 

Dlatego od jakiegoś czasu nie czytam i żyje mi się lepiej :P

 

P.S. czyli że co to było na ó5 i jednak jest szansa na te statki na ó8 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versace No takie czasy większość młodych osób preferuje teraz innego typu gry.Musi to przede wszystkim ładnie wyglądać .Gry które nie mają ładnej grafiki z założenia są odrzucane.

 

Większość graczy to osoby 30 +   a wiadomo w takim wieku to już często inne sprawy są na głowie .Ja też zaczynałem na ogame grać kilkanaście lat temu jako nastolatek ,ale wtedy 

 

młodzież była inna. Teraz pewnie duża część nastolatków by mnie wyśmaiła jakbym ich namawiał na tę gre.Tego już nie zmienimy i trzeba liczyć ,że może dołącza do nas ludzie z 

 

pokolenia ktore grało już w ogame kiedyś i sentemunt im powróci.

... kij z grafiką, ważne że efekty dźwiękowe są super   :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.