Skocz do zawartości

regulamin


em

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego regulamin gry jest niezgodny z regulaminem gry?

 

Jezykiem obowiazujacym w grze jest jezyk polski, a w tresci regulaminu brak polskich znakow diakrytycznych

 

Pocikola jakbys uwaznie czytal/a moje posty to bys widzial/a, ze jestem plci zenskiej - to odnosnie uwaznego czytania forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyrylica to chyba lekka przesada...

 

w naszym kraju obowiazuje ustawa o jezyku polskim i chyba nawet prywatny serwer powinien sie do niej stosowac, zwlaszcza wtedy gdy w swoim regulaminie jasno okresla jezyk gry

 

chyba brak wam rozsadnych argumentow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumenty?

to nie moj serwer, ja tu tylko gram, ale podstawy chociaz znam...

 

na prywatnym serwerze mozesz sobie wstawic hinduski, bo to twoj wolny wybor. ustawa odnosi sie tylko do urzedniczych spraw

 

polskie znaki? kwestia techniczna, gdzie - albo nie masz klawiatury do tego, albo skrypt tego nie przewiduje ( bo praktycznie wszystkie jezyki programowania sa po eng, a polskie znaki to nakladka...)

 

no i finalne

Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 1. Przepisy ustawy dotycza ochrony jezyka polskiego i uzywania go w dzialalnosci publicznej oraz w obrocie prawnym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Art. 7. 1. Jezyka polskiego uzywa sie w obrocie prawnym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pomiedzy podmiotami polskimi oraz gdy jedna ze stron jest podmiot polski. Dotyczy to w szczegolnosci nazewnictwa towarow i uslug, ofert, reklamy, instrukcji obslugi, informacji o wlasciwosciach towarow i uslug, warunkow gwarancji, faktur, rachunkow i pokwitowan.

 

2. Podmiotem polskim w rozumieniu ustawy jest:

 

1) osoba fizyczna majaca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Podmiotem polskim w rozumieniu ustawy jest:

 

1) osoba fizyczna majaca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

 

Skad pewnosc, ze administrator gry ma miejsce zamieszkania na terytorium RP ?

Sam serwer gry, jak i forum stoi za granica...

 

Zastanawiam sie, co Ci to daje ? Masz z tego satysfakcje ?

Odpusc i sprobuj sie bawic. Pamietaj, ze nikt Ciebie tutaj na sile nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwaz ze dalej chodzi o prawne zastosowanie. nic w zwiazku z ta gra wiec nie wiem po co to wklejasz....

 

jezeli bys chiala to wprowadzic na sile to polowa dzialalnosci gospodarczej by upadla...

 

edit

jezeli gra stoi na zagranicznym serwerze obowiazuje tamto prawo. gdyby bylo inaczej, to pojechalbym do chin, zalogowal sie a potem roscil sobie prawo do tej gry, gdzie sad by mi przyznal racje:)

 

i przestan pisac jak ci sie wydaje ze jest bo to nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde i ty sie dziwisz ze ci tematy usuwaja jak takie durne posty piszesz, jak ci nie pasuje zrob sobie wlasny serwer i tak sie wymadrzaj. Ja gralem na wielu serwerach i tu jest naprawde ladnie polatana gra z bugow a administracja sprawnie dziala a ty sie czepiasz nieistotnych problemow zal mi takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisze, ze obowiazujacym jezykiem jest jezyk polski

 

"9.1. Jezyk polski jest podstawowym jezykiem w grze. Wszelki kontakt z administracja prosimy kierowac w jezyku polskim. Obcojezyczne wiadomosci nie beda czytane, gdyz nie sa przez nas rozumiane."

 

 

Temat kompletnie bez sensu, nawet autor nie czytal regulaminu, za co warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.