Skocz do zawartości

Licytacja konta Alwego uniwersum 5


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chce serdecznie podziekowac graczowi Alwego za wiele lat gry i za to ze zdecydowal sie przekazac swoje konto z uniwersum 5 do licytacji, po ktorej pieniadza zostana przeslane do WOŚP.


Niewiele osob zachowaloby sie tak jak Alwego i  naprawde zdaje sobie sprawe ile czasu poswieciles dla tej gry, dziekuje w imieniu calej ekipy ogam.online i zycze szczescia w realnym zyciu :).


 


Moi drodzy uzytkownicy, mam do was pytanie albo nawet prosbe. Konto w chwili obecnej jest pod moim nadzorem i tak zostanie az do konca licytacji. No wlasnie, kiedy je lcytowac? macie jakis pomysl bo final WOŚP bedzie dopiero 12.01.2020 i czy wystawic je juz teraz a pieniadze wyslac dopiero w styczniu(zaufacie mi na tyle?) albo zrobimy licytacje dopiero 2 tygodnie przed finalem, a koniec 1 dzien przed?


 


Piszcie swoje pomysly, albo zrobmy  ankiete, jak kto woli - czekam na wasz glos


 


Pozdrawiam i raz jeszcze podziekowania dla Alwego


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOŚP można wspierać przez cały rok, choć myślę że można by poszukać innej instytucji np z chorymi noworodkami, niż wspierać seniorów.

 

Licytacje proponuje zrobić teraz, i niech trwa np 7dni, bez kwoty minimalnej. Myślę że kwota i tak będzie okazała.

 

Co do zasad, proponuję - brak możliwości wycofania się, jeśli osoba nie wpłaci określonej kwoty w wyznaczonym czasie, to BAN na wszystkie universa!! Były już licytacje i kilka osób poleciało w konia.

Co jeśli wygrany będzie miał inne konto na danym UNI? Mam nadzieję że nie będzie szopek jak przy obiecanym łączeniu uni, jakieś rekompensaty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował założyć temat z opisem konta by każdy mógł zapoznać się z tym co jest na koncie

oprócz oczywiście banku, astat i trytu.

Następnie licytację otworzyć w połowie grudnia na 2 tyg. i przed nowym rokiem wyłonić zwycięzcę. 

 

Dorzuciłbym trochę bonusów:

 

- pakiet surowców ze zmarnowanego konta na u7

- możliwość przeniesienia konta na uni 7-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pieniązki przekazał na dzieci/dom dziecka , WOŚP co rok zbiera rekordowe sumy , a domy dziecka niestety nie zbieraja nic , a mysle ze przekazanie kasy na dom dziecka bedzie o niebo lepszym pomyslem niz oddaniem do WOŚP. Prostujac , na WOŚP co roku wplacam uprzedzajac poniektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda pomoc dla dzieci/młodzieży będzie dobra. Tak jak zostało napisane wyżej, WOŚP wspiera cały rok, a takie małe ośrodki liczą na każdą pomoc z innej strony niż państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na poczatku chce serdecznie podziekowac graczowi Alwego za wiele lat gry i za to ze zdecydowal sie przekazac swoje konto z uniwersum 5 do licytacji, po ktorej pieniadza zostana przeslane do WOŚP.

Niewiele osob zachowaloby sie tak jak Alwego i  naprawde zdaje sobie sprawe ile czasu poswieciles dla tej gry, dziekuje w imieniu calej ekipy ogam.online i zycze szczescia w realnym zyciu :).

 

Moi drodzy uzytkownicy, mam do was pytanie albo nawet prosbe. Konto w chwili obecnej jest pod moim nadzorem i tak zostanie az do konca licytacji. No wlasnie, kiedy je lcytowac? macie jakis pomysl bo final WOŚP bedzie dopiero 12.01.2020 i czy wystawic je juz teraz a pieniadze wyslac dopiero w styczniu(zaufacie mi na tyle?) albo zrobimy licytacje dopiero 2 tygodnie przed finalem, a koniec 1 dzien przed?

 

Piszcie swoje pomysly, albo zrobmy  ankiete, jak kto woli - czekam na wasz glos

 

Pozdrawiam i raz jeszcze podziekowania dla Alwego

 

Wpiszę swoje trzy grosze :)

Wnioskując z powyższego wpisu Alwego oddał swoje konto na licytację WOSP

Dlaczego nie chcecie uszanować Jego i jego decyzji ?

Widzę tu powyżej pazerne sępy które już slinią się na jego konto ;)

 

Dlaczego chcecie robić licytację tutaj, kto zalicytuje ? Dwóch wałkarzy ? Co nam to da?

 

Pójdźmy dalej: oddajmy to konto na licytację WOSP na Allegro

 

Korzysci:

1) gwarancja wpłaty

2) darmowa reklama serwera

3) potencjalne tysiące graczy

4) szansa na dużo większy "dochód" dla dzieci

 

Wykorzystajmy sytuację, a może wszyscy "razem z dziecmi" na tym skorzystamy.

Wystarczy ładnie ubrać to w słowa np: TOP1 najstarszego uni najstarszego prywatnego serwera w Polsce,

a myslę, że zainteresowanie może być spore.

Zainteresowani wałkarze stąd też tam wejdą  :D

Edytowane przez MOCZAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz miałem pytać '' ile ? '' , bo nie lubie owijac w bawełne, ale zalogowałem sie na u5 i okazuje sie że na u8 mam wiecej punktów od Alwego.

 

Tak czy inaczej szacun za poziom kopalni  :)

Ano masz, tylko różnica jest taka że Alwego to wypracował ciężką pracą, a Ty ciężko zarobionymi pieniędzmi.

 

Wnioskując z powyższego wpisu Alwego oddał swoje konto na licytację WOSP

Dlaczego nie chcecie uszanować Jego i jego decyzji ?

Widzę tu powyżej pazerne sępy które już slinią się na jego konto  ;)

Admin prosił o wyrażenie opini, a Ty obraziłeś co najmniej dwie osoby. Ślinią się? Ano nie! Ja uważam że an taki cel można wydać trochę kasy, uważam tylko że owsiak nie jest dobrym wyborem bo wspiera głównie seniorów którym już nic nie pomoże.

 

Dlaczego chcecie robić licytację tutaj, kto zalicytuje ? Dwóch wałkarzy ? Co nam to da?

 

Taka wola Alwego, a największym wałkarzem u5 jesteś Ty. Szkoda tylko że Necro się doronił na twojej "wałkowanej" flocie   :cisza:  :cisza:

A jak wygram licytacje to nic Ci do tego.

 

 

Korzysci:

1) gwarancja wpłaty

2) darmowa reklama serwera

3) potencjalne tysiące graczy

4) szansa na dużo większy "dochód" dla dzieci

 

Tego nawet nie będę komentował, a na Allegro kupuje tylko dlatego że Allegro ubezpiecza zakupy. Poczytaj powyżej, było gdzieś napisane aby stworzyć regulamin licytacji, bez możliwości wycofania się, a myślę że Ty byłbyś pierwszym któryby "podbijał".

 

 

Wykorzystajmy sytuację, a może wszyscy "razem z dziecmi" na tym skorzystamy.

Wystarczy ładnie ubrać to w słowa np: TOP1 najstarszego uni najstarszego prywatnego serwera w Polsce,

a myslę, że zainteresowanie może być spore.

Zainteresowani wałkarze stąd też tam wejdą   :D

 

Ładnie ubrać w słowa  :omg:  :omg:  Konto jest warte z 15k i tyle za nie dam jak będzie trzeba dla dzieciaków :) Ten serwer dobrze już wiesz że ma max 10 aktywnych graczy, i nic tego nie zmieni. Zobacz na serwer spieriza który, ma lepszy silnik jak ten. Czasy świetności takich gier minęły, i nie wrócą. To nie tibia.

Edytowane przez ToJoZlodziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszę swoje trzy grosze :)

Wnioskując z powyższego wpisu Alwego oddał swoje konto na licytację WOSP

Dlaczego nie chcecie uszanować Jego i jego decyzji ?

Widzę tu powyżej pazerne sępy które już slinią się na jego konto ;)

 

Dlaczego chcecie robić licytację tutaj, kto zalicytuje ? Dwóch wałkarzy ? Co nam to da?

 

Pójdźmy dalej: oddajmy to konto na licytację WOSP na Allegro

 

Korzysci:

1) gwarancja wpłaty

2) darmowa reklama serwera

3) potencjalne tysiące graczy

4) szansa na dużo większy "dochód" dla dzieci

 

Wykorzystajmy sytuację, a może wszyscy "razem z dziecmi" na tym skorzystamy.

Wystarczy ładnie ubrać to w słowa np: TOP1 najstarszego uni najstarszego prywatnego serwera w Polsce,

a myslę, że zainteresowanie może być spore.

Zainteresowani wałkarze stąd też tam wejdą  :D

No cos w tym jest :)

Sprostuje tylko jedno, Alwego nie upieral sie zeby to mialo byc WOSP - to byla tylko propozycja

 

_____________________________________________________________________________________

 

Mysle ze trzeba zebrac fakty i ustalic jakis termin i miejsce, allegro raczej odpada bo nie mam tam konta, kupuje i sprzedaje gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dinozaury były zadowolone, to nie rób jej wcale.

 

A na Allegro możesz wystawić przedmiot bez konta, i może było by to dobrym pomysłem. Kupujący byłby anonimowy, no i te miliony osób bijące się w aukcji

Edytowane przez ToJoZlodziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.