Skocz do zawartości

Plan zmian


Viher

Rekomendowane odpowiedzi

Kiros - pisałeś w jednym z tematów, że zanim zajmiesz się nowym uni masz jeszcze kilka projektów do ogarnięcia. Niemniej, nigdzie nie ma podanych informacji, jakie zmiany się szykują, nad czym pracujesz, w którą stronę wszystko idzie. Może wartoby było poinformować swoich graczy jakie zmiany są planowane w najbliższym czasie, z jakimś małym zarysem/harmonogramem co i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadził już kilka rzeczy.

 

- popsuł urlopy

- przenoszenie planet $$

- ochładzanie planet $$

Spitzer chłopaku zawsze darzyłem Cię sympatią, więc mam do Ciebie jedną prośbę, mianowicie zajmij się swoją grą i nie siej mi tu zamętu proszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że zlikwidował to wielki błąd,ale sposób w jaki to zrobił to już tylko świadczy o nim.

 

Nie można takich ważnych decyzji podejmować samemu bez informacji i według mnie kiros

pokazał ,że jest takim typowym Polakiem któremu dać tylko troche władzy i już widać

jakim jest człowiekiem myślacym tylko o swoich celach.

 

 

Nawet jak już chciał to zmienić to trzeba to obgadać ze wszystkimi ustalić coś i przede wszystkim 

dać jakiś termin ostateczny.Są np. jeszcze 2 losowania po starej wartości wtedy ludzie mają jeszcze czas 

wydać zbierane na ten cel astaty a nie dać informacje po dokonanej zmianie bez możliwosci reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zmian ??? jaki plan zmian ?/

Nasz pan i władca kosmosu plany wprowadza po cichutku z bunkierka z pomocą jakiejś przyzwoity ktora mu szepcze do ucha

o pomysłach jak wydoić wiecej hajsu z padającego serwera.

Chłop któryś miesiąc sie buja z nowym uniwersum i nie moze sie zebrać bo projekty na papierze na biurku narazie.

Jak przypali sobie dobrą lufe na wieczór i załapie jakąs dobrą wizje to z rana już bedziecie to mieli na koncie ale nie martwcie sie nic na szybko.

Za kazdym razem jak sie logujesz to musisz zaakceptowac regulamin który niewiadomo co zawiera bo wczoraj w nocy mogl sie zmienić tylko

po co o tym wspominac komukolwiek. Klikasz tak wiec sie zgadzasz. Nooooo ale zeby nie było że nic nie robi to zmiany w urlopach mistrzostwo świata.

A ten nowy handlarz to dopiero rarytas. Na pewno zaraz po tych zmianach liczba graczy wzrosła o 100 %

 

Nasz prezes to człowiek najlepszy a jeszcze inni wtykają mu szpilki. To nie ludzie to wilki.

To mówiłem ja Jarząbek Wacław ....

 

 

Nooo i mały edit. 

Bym zapomniał o najwiekszej zmianie ktora przepełnia me serce radością

Nowy regulamin forum ogam.online - zapraszam do lektury REGULAMIN

Baner ktory wisi i swieci abys pamietał moj drogi urzytkowniku co jest tu najwazniejsze

wchodz i czytaj ucz sie na pamiec a jak juz sie nauczysz to i tak zmienie go pod siebie

Aaaaaaaameeeeeeen

Edytowane przez Niucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planu dzialan, jestem jeszcze w krotkiej fazie testowania i nie jestem pewien ktore pomysly beda sie nadawac a ktore nie. Pracuje nad kilkoma rzeczami mechanicznymi , takie ktore poprawia plynnosc gry, chce rowniez dodac opcje mobilna. Jest jeszcze kilka innych projektow, ale z tym musze jeszcze zaczekac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spitzer chłopaku zawsze darzyłem Cię sympatią, więc mam do Ciebie jedną prośbę, mianowicie zajmij się swoją grą i nie siej mi tu zamętu proszę....

To była ironia przyjacielu hehe :)

 

Bez przesady nie może być wszystkiego za free

Akurat uważam że za te funkcje cena, powinna być sporo większa. Przenoszenie planet, Tylko 100astatów? Schładzanie 1astat?? Dobrze wiemy że rozwój tego, czas, zakup trytu/ekspy...kosztuje sporo więcej. 

Edytowane przez Spitzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.