Skocz do zawartości

Spitzer - moja opinia.


KMuellerek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiros, twoi podwładni nic nie robią. Ja wiem ze w Polsce, panuje taka mentalność ze rząd nic robi, i się z nim tez nic nie robi. Ale może czas najwyższy rozliczyć Nebu, Leonardo i tego na G, co od kilku dni zaczął się w ogóle pokazywać na forum.

 

Chociaż czy to ma nas dziwić? Skoro admin dostaje czarne na biały, a broni gościa bo mu wpłaca $$$$$$$$.

Edytowane przez Spitzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros, twoi podwładni nic nie robią. Ja wiem ze w Polsce, panuje taka mentalność ze rząd nic robi, i się z nim tez nic nie robi. Ale może czas najwyższy rozliczyć Nebu, Leonardo i tego na G, co od kilku dni zaczął się w ogóle pokazywać na forum.

 

Chociaż czy to ma nas dziwić? Skoro admin dostaje czarne na biały, a broni gościa bo mu wpłaca $$$$$$$$.

 Nie za bardzo rozumiem co Ty się mnie czepiasz??  więc jakbyś był tak miły i przytoczył tu parę faktów to się zapoznam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros, twoi podwładni nic nie robią. Ja wiem ze w Polsce, panuje taka mentalność ze rząd nic robi, i się z nim tez nic nie robi. Ale może czas najwyższy rozliczyć Nebu, Leonardo i tego na G, co od kilku dni zaczął się w ogóle pokazywać na forum.

 

Chociaż czy to ma nas dziwić? Skoro admin dostaje czarne na biały, a broni gościa bo mu wpłaca $$$$$$$$.

Nie wiesz co bylo i jak, tylko jakies domysly, przestancie siac zament i obrazac innych uzytkownikow. I nie widze tutaj rowniez powodu wytykac reszcie ekipy zaniedbania, kazdy z nich daje tyle ile moze i jestem im wdzieczny za pomoc.

Temat zamykam, bo nie widze tutaj powiazania do niczego co byloby istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.