Skocz do zawartości

[poradnik] Ukryte ceny i limity


Inik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystko w opisach funkcji w grze jest dobrze opisane.Postanowiłem po ponad dwumiesięcznej grze podzielić się zdobytą wiedzą.

 

Skracanie badań (dotyczy tylko danego badania, przy kolejnym wszystkie ceny i limity się zerują).

  • By móc skrócić badanie o 10 dni to pierw trzeba je skrócić o 5 dni
  • Pierwsze dwa skrócenia badania po 10 dni kosztują po 150tys trytu. Każde następne 10 dni o 50% więcej, czyli trzecie skrócenie o 10 dni kosztuje 225tys, czwarte skrócenie 337,5tys itd w nieskończoność. 
  • Ochładzanie planety. Każde następne schłodzenie o jeden stopień kosztuje o 250 trytu więcej. Cena zatrzymuje się na 16.500 trytu. Wtedy każdy każdy kolejny stopień kosztuje tyle samo.
  • Są limity w ilości użyć pakietu skracania badania o mniej niż 10 dni. 

Konkursy, losowanie

  • Maksymalnie można postawić 100bln surowca. Czyli grając metodą progresji pamiętajmy o tym. Bardziej ma ta się uwaga na UNI testowego, tam grałem tą metodą i utopiłem kasę. Gdybym znał limit to bym nie grał zaczynając od 1bln.

Budynki

  • Zburzenie budynku kosztuje tyle co rozbudowanie go o jeden poziom. Czyli mamy np. budynek na poziomie 50, to za jego wyburzenie zapłacimy tyle ile kosztuje rozbudowa\nie go na 51 poziom. Nigdzie nie piszę, że zburzenie coś kosztuje.

Wiadomości w grze

  • Pisząc do nowego gracza pamiętajmy, że nie może on nam odpisać. Wysyłać wiadomości w grze można od 1mld punktów o ile dobrze pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 22.04.2023 o 08:03, kiros napisał:

Nie, tylko cena wzrasta po każdym zakupie 

Komunikat gry

Wykorzystałeś limit skrócenia czasu badania, dostępny jest tylko pakiet 10 dniowy.


Jest określona ilość pakietów na 1 badanie?

Edytowane przez Bacho
nie dopisałem wxzystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.