Skocz do zawartości

Urlop w grze


Drop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wnoszę propozycję, żeby z momentem włączenia urlopu w grze - równałoby się to włączeniu urlopu na forum.

 

Skoro gracz X nie ma czasu na grę, to chyba jasne, że na forum też nie znajdzie czasu.

Urlop w grze jest nadużywany a później urlopowicze prowokują na forum. To raz.

 

Dwa - włączają urlopy i obserwują forum i SB. Wykorzystują tam podane informacje i wyłączają urlopy na kilka godzin.

 

Trzy.

Urlop w grze = brak dostępu nie tylko do pisania na SB, ale też, do czytania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz powiązania kont z gry i forum. Do tego potrzeba przebudowy i połączenia baz.

 

Temat uważam za całkowicie pod uszczypnięcie Revenga, wnioskuję to właśnie po wpisach na sb.

 

Pomijając jego, taka ingerencja jest zniechęcająca jak i krzywdząca. Niezalogowany miałby większy dostęp jak urlopowicz(czytanie sb). To, że ktoś może mieć czas 30 minut dziennie nie powinno go wydalać z forum.

Nie wiem czy jest blokada, ale może po prostu po ściągnięciu urlopu ją wprowadzić na 48h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka blokada jest dziurawa - proxy. A proxy może być nawet twój czy mój komputer. A poza tym jest wadliwa 1 osoba =/= 1 IP. Tutaj może być kilka IP do jednej osoby jak i kilka osób do jednego IP.

 

Bardziej mi chodziło o blokadę założenia urlopu. Jeśli już udałoby ci się przeforsować blokadę ataków to niech to działa w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Taka blokada jest dziurawa - proxy. A proxy może być nawet twój czy mój komputer. A poza tym jest wadliwa 1 osoba =/= 1 IP. Tutaj może być kilka IP do jednej osoby jak i kilka osób do jednego IP.



Bardziej mi chodziło o blokadę założenia urlopu. Jeśli już udałoby ci się przeforsować blokadę ataków to niech to działa w dwie strony.

 

Sorry ale nie rozumiem. Za wysokie progi dla mnie.

Chodzi o to, żeby po wyłączeniu urlopu, była blokada na ataki. Może 48h to za dużo, ale za 12h by przypasiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha powiem ci szczerze od serca żebyś na łeb się juz nie leczył bo to nie ma efektu żadnego ^^ jak ja mam nie pisać ze jesteś głupi ? Jak twoje śmieszne pomysły obniżają poziom tego forum do zera...

 

Gram kiedy chce i ile chce a na forum pisze jak mam czas i nic ci do tego ;)

 

To może zróbmy pomysł ze warunkiem bycia na forum jest robienie jednego ST w miesiącu he? Myślałem ze masz coś w tej głowie jeszcze ale raczej same wióry zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.