Skocz do zawartości

Analizator raportów szpiegowskich


Inik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Łapcie analizator raportów szpiegowskich

 

Film instruktażowy

 

Link do analizatora

http://inik.pl/ogam

 

Gadałem z kirosem, program jest legalny.

 

Jest to wczesna wersja beta. Jeszcze nie jest brana np. obecność floty z raportów.

 

W wynikach są wyświetlane tylko te cele, gdzie jest ponad 50mld surowca przeliczonego na deuter.

Dalej na zielono w falach jest uproszczona suma ilości surowca 50% metalu + 50% kryształu + 50% deuteru,,

 

Piszcie swoje uwagi, pomysły i hejty.

 

PS

Gdyby ktoś chciał mi dać donajta za korzystanie z analizatora, to osuńcie z jego adresu "ogam": Poklikajcie, jest tam wiele metod dania donejta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę mija się z celem ponieważ traci się czas. Raportów i tak można maksymalnie 100 wyświetlić na raz. Wiec zanim skopiujesz wkleisz itd to już je ogarniesz. To tylko moje zdanie jest. Nie farmie wiec moge nie widzieć plusów.

 

To nie jest hejt. Ogólnie robota fajna i fajnie ze Ci się chce ale można te chęci inaczej i na pewno bardziej pożytecznie wykorzystać:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu opisywać

1. wchodzisz na strone z raportami

2. CTRL+A, CTRL+C

3. wchodzisz na tą moją stronę

4. wklejasz raporty i klikasz w button

 

Linki szpiegowskie,, przyznam się że zwróciłem uwage na ich budowe,, Prosto by było je zrobić przy celach.

Jednak to by była już przesada,,, mamy normalnie klikać w grze,,,, 

 

Drop, zachwytu wielkiego nie będzie,,, to nie ma za nas grać.

Jest to narzędzie dla tych co robią mapę UNI z idlakami.

 

Ja czasem wykonuje po 1tys skanów i dopiero potem szukam celów. Pod taki styl gry to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty, jednak nie obraź się ale tą analizę trzeba nadal analizować, czyli czas nadal umyka

U mnie wylicza tylko te gdzie same UT dają radę i ile ich wysłać, a to automatycznie do notatnika i obok przeglądarki mam koordynaty farm.

 

Wyglądają mniej więcej tak

 

 

8    380    7    1 150 000
8    376    7    1 050 000
8    376    5    1 350 000
8    375    7    1 450 000
8    350    6    3 100 000
8    350    6    1 550 000
8    347    9    2 200 000
8    347    9    1 100 000
8    342    7    1 150 000
 

Potem tylko klepanie po klawiszach, i tak 100 po 100 nie więcej bo to dla mnie bez sensu, ja robię 1000 skan a te z przodu rozgrabione

 

A kopiowanie i wklejanie raportów mamy niemal identyczne

Edytowane przez Szaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzień farmera polegał na tym by tylko transporterami latać

 

W sumie to wystarcza na każdy dzień, ja samymi UT latam,,, chociaż ostatnio zaczynam rozwalać mniejsze bunkry idlakom. Przez co powoli flotka mi się rozbudowywuje, kto wie, może flociarzy zaatakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W sumie to wystarcza na każdy dzień, ja samymi UT latam,,, chociaż ostatnio zaczynam rozwalać mniejsze bunkry idlakom. Przez co powoli flotka mi się rozbudowywuje, kto wie, może flociarzy zaatakuje.

 


Link do analizatora

http://inik.pl/ogam



Gadałem z kirosem, program jest legalny.



Jest to wczesna wersja beta. Jeszcze nie jest brana np. obecność floty z raportów.



W wynikach są wyświetlane tylko te cele, gdzie jest ponad 50mld surowca przeliczonego na deuter.

Dalej na zielono w falach jest uproszczona suma ilości surowca 50% metalu + 50% kryształu + 50% deuteru,,



Piszcie swoje uwagi, pomysły i hejty.



PS

Gdyby ktoś chciał mi dać donajta za korzystanie z analizatora, to osuńcie z jego adresu "ogam": Poklikajcie, jest tam wiele metod dania donejta

 

No to piszę.

Grasz z mała około 60 dni. Data rejestracji na forum to 15 lipiec a masz już sporo w statystykach:

6 * inik http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif

20.971

 

 to około 350 ataków dziennie.
czy to dużo, czy mał?

Ja uważam, że za dużo jak na tak krótki czas gry i w sumie za mało jak na wiedzę, którą się chwalisz "analizator"

 

Morał nasuwa się sam.

Pachnie nieczystą grą.

Odejmując czas, który potrzebujesz na pisanie programów i na zabawę na U testowym, średnia ataków jest dużo wyższa.

tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.