Skocz do zawartości

Limit kuponów Uniwersum Jackpot


mirai99

Rekomendowane odpowiedzi

Na innych uniwersa jest bez limitu, ze wzgledu na to ze tam i tak mozna kupowac surowce i w takim przypadku nie widze powodu zeby byl jakikolwiek limit.

Uniwersum 10 jest jedyne na ktorym nie mozna kupowac surwcow a dzieki duzej ilosci kuponow mozna szybko nabyc spore ilosci trytu, dzieki ktorym mozna zarobic mase surowca.

Wlasnie dlatego jest limit na uniwersum 10

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja między innymi byłem za tym, aby ograniczyć ilość kuponów. To było bez sensu, dodam że sam kupowałem podczas jednego losowania około 100 kuponów i z jednego losowania przy nawet najmniejszym szczęściu miałem około 1mln trytu. Wyobraźmy sobie że ktoś daje 200 bliźniaczych kuponów i trafia na nich trójkę... taki Jegomość ma wtedy 20mln trytu i 1000 astatów, szansa na trafienie trójki to chyba 1;59... więc szansa realna jest.

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych uniwersa jest bez limitu, ze wzgledu na to ze tam i tak mozna kupowac surowce i w takim przypadku nie widze powodu zeby byl jakikolwiek limit.

Uniwersum 10 jest jedyne na ktorym nie mozna kupowac surwcow a dzieki duzej ilosci kuponow mozna szybko nabyc spore ilosci trytu, dzieki ktorym mozna zarobic mase surowca.

Wlasnie dlatego jest limit na uniwersum 10

 

Pozdrawiam :)

zgadzam się w 100%  Panowie nie róbmy sobie jaj, 15 kuponów to wystarczająca ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja między innymi byłem za tym, aby ograniczyć ilość kuponów. To było bez sensu, dodam że sam kupowałem podczas jednego losowania około 100 kuponów i z jednego losowania przy nawet najmniejszym szczęściu miałem około 1mln trytu. Wyobraźmy sobie że ktoś daje 200 bliźniaczych kuponów i trafia na nich trójkę... taki Jegomość ma wtedy 20mln trytu i 1000 astatów, szansa na trafienie trójki to chyba 1;59... więc szansa realna jest.

 

100 kuponów, czyli trafimy minimum

41 jedynek, 20k trytu każda, czyli 820k trytu

lub

13 dwójek, 30k każda, czyli 390k

lub

jedną trójkę, czyli 100k trytu.

 

Tutaj nie ma gry systemowej, więc trafiając trójkę, nie dostaniemy wygranej za dwójki i jedynki,,,

więc

1 x 100k trytu

+

12 x 30k trytu = 360k

+

28 x 20k trytu = 560k

=

1020k trytu

 

Z matmy super nie jestem,, ale wychodzi ~ że 100 kuponów daje 1m trytu.

Oczywiście 100 kuponów postawione na jedno losowanie,,, ponieważ każde losowanie to zdarzenie niezależne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.