Skocz do zawartości

Pytanie odnosnie zmian w regulaminie


MOCZAR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań odnosnie zmian wprowadzonych do regulaminu pozwalających łączyć i zamykać uni.

 

Co z bankami ?

Co z trytem ?

Co z badaniami (również trwającymi) ? 

 

Badania są tanie i dają mało pkt.

Czyli za moje rekordowe badania na które poswięciłem ok 6 lat i miliony trytu dostanę ile? 5 astatów  :troll:

 

Czy jakis mistrz liczenia potrafi policzyć jaki procent wartosci konta będzie wynosiło odszkodowanie liczone wg  (każde 10.000.000.000 pkt. = 1 Astat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ale się zmyło  ;P

 

kiros

ktosiek

  • photo-thumb-4619.png?_r=1560208717
  • Administrator
  • Admin.jpg
  • 204 postów
    • Online: 15d 10h 6m 39s
  • Nazwa z gry:kiros/looper
  • Uniwersum:Administartor wszystkie Uni

Napisano wczoraj, 17:24

Witam serdecznie, chciałbym poinformować że od dnia 01.09.2019 będzie obowiązywał nowy Regulamin na serwisie OGame.net.pl, proszę wszystkich użytkowników o dokładne przeczytanie i zapoznanie się z naszym nowym regulaminem.
 
Nowe zmiany i podpunkty zaznaczyłem tym kolorem.
 
Pozdarwiam!
 
edit 1:
korektura, zmieniam §4 pkt.7 podpunkt d (z 1.000.000.000 na  10.000.000.000)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak zmienilem bo byla to zbyt wygorowana cena, jesli chodzi o bank to moge ta rownowartosc rowniez uwzglednic wraz z trytem i astatami. Zrobie kolejny wpis/korekte do regulaminu. Jezeli chodzi o badania to tutaj raczej nic nie wymysle, albo ma ktos jakis pomysl?  Jest jeszcze troche czasu do terminu, mozecie sie wypowiadac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą kiros to żaden rozbój.

Rozumiem że to ma być rekompensata a nie wyrównanie.

Jedynym moim problemem  ;)

Jest to że gram na 4 uniach i na każdym wybrałem inną drogę rozwoju.

I o ile jestem w stanie zaakceptować stratę we flotach, budynkach czy obronie (można to odbudować jednym kliknięciem)

To kwestia badań jest dla mnie bolesna

Na u7 mam badania największe na całym ogam, a na u8 badania słabe bo tam grałem flotą, jednak mam tam lvl exp 31 i ok. 2 lat temu wrzuciłem 32 lvl

którego koniec będzie: 

Koniec: 20.07.2021 14:12:33

I co mam wybrać ? Z tym się nie mogę pogodzić. To naprawdę dużo czasu. Lubię tą grę i lubię rekordy i jak mam wybierać?

Może w tej kwestii zrobić jak proponował Dagger157

 

  • Może się komuś nie podobać, że na jednym koncie ma rekord technologii, a na drugim budynków, więc można połączyć na zasadzie, że na wybranym przez nas koncie dodajemy nadwyżkę poziomów z innego konta (odejmując przy tym różnicę w surowcach, która nie pójdzie do banku), w ten sposób gracz zachowuje swój poświęcony czas na budowanie/badanie.

Tylko pozostaje kwestia co z badaniami trwającymi?

Co do idlaków to uważam ż wszystkie z każdego uni do top 200/300 powinny być przeniesione na uni docelowe resztę usunąć.

Ew. jako drugi warunek uwzględnić magazyny powiedzmy 29/27/27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie bede wpadal jak piorun i od ciach bede kasowal wszystkie uni, nie wiem czy w nastepnych 12 miesiacach do tego dojdzie. Z pewnoscia bedziemy mogli o tym podyskutowac, zastanawialem sie moze czy w przypadku takich jak MOCZAR i wielu innych nie zezwolic na zatrzymaniu wszystkich/czesci tych kont z jakas specjalna blokada. Musze sie zastanowic jakby to moglo wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenie dwóch kont w jedno, czyli z jednego konta budynki, z drugiego badania nie jest takim dobrym pomysłem.

To tak jak by w jakieś grze RPG połączyć maga i wojownika, powstanie super postać nie do pokonania.

 

Kilka kont na jednym UNI, specjalne blokady. Dla mnie to takie głupie po prostu by gracz z TOP miał takie konta, mi by się nie chciało tak bawić. Najlepiej by tacy gracze się wypowiedzieli.

 

Mamy dużo czasu na przemyślenia,,, może coś pomogę wymyślić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moczarku nic do Ciebie nie mam, ale admin daje palec (Uważam że to sporo w tym przypadku) a wy chcecie całą rękę. Zakładając konto na więcej niż jednym UNI, raczej liczyłeś się z tym że zostaną one kiedyś połączone. Marcin może nie dawał na to nadziei w ostatnim czasie, ale takie rzeczy się zdarzyły w przeszłości, i nikt nie wymagał trytu, bank, badań i surowców. Była krótka piłka, przenosisz lub nie.

 

Cytuję informacja z czasów Deusxa odnośnie łączenia

 

Napisano 12 maj 2015 - 09:47

Witamy !

W wyniku przeprowadzonej ankiety odbędzie się połączenie uniwersów 3 i 5 - 14 maja po godzinie 20:00.

Gracze z uniwersum 3 będą mogli przenieść się na uniwersum 5, jeżeli nick będzie zajęty - musimy wybrać nowy, jeżeli pozycja planety będzie zajęta - system automatycznie dobierze nam najbliższą wolną pozycję, konto w trakcie przenosin będzie objęte ochroną.

Gracze z uniwersum 5 będą mieli o 50% podbite wydobycie przez 30 dni (przeniesione konta nie).

Jeżeli ktoś posiada konto na obu uniwersach - nie może grać jednocześnie na nich zgodnie z regulaminem.

 

 

Proszę zadawać pytania i podawać swoje sugestię. Myślimy nad rozwiązaniem alternatywnym, które będzie dotyczyć już raczej uniwersum 7, jednak to zostanie poddane ocenie waszej uprzednio i ciągle zbieramy informacje i pomysły.

 

 

 

Może moje zdanie nie każdego interesuje, ale od tego jest ten temat aby wyrazić swoją opinie.

Myślę że wypłata w ASTATACH za PKT, to wystarczająca rekompensata a nawet za DUŻA. Biorąc pod uwagę że są osoby które grają tylko na jednym koncie to jesteś i tak sporo do przodu, a przypomnijmy sobie poprzednie łączenia przy których nie dostawało się NIC. Bank zawsze możesz wydać w obronę/flotę i zyskasz dodatkowe PKT, za które dostaniesz astaty, choć ja bym to jeszcze na miejscu ZARZĄDU przemyślał.

 

Co zmieni wypłato-połączenie uni? NIC. Aktywnych graczy jest mało, i myślę że nad tym powinno się skupić. Wypłata astatów spowoduje że GIGANCI staną się jeszcze większymi GIGANTAMI. Tylko na twoim przykładzie MOCZAR, z samych astatów powstanie konto nie do POBICIA, a chyba nie oto chodzi? To powinna być zwykła fuzja, masz 2,3,4 konta? Trudno powinno się wybrać te na którym chcesz grać i tyle. Resztę zostawiasz, kasujesz, oddajesz - można zamiast rozliczania w astatach zrobić coś takiego jak nie wiem, Tablica chwały? I wtedy takie najlepsze konta, które nie zostały przeniesione znalazły by się na niej, a gracz w zamian dostałby jakaś kolorowa range na forum?

Edytowane przez Zmijka1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zmijka1982, w 100% się z Tobą zgadzam.Trzeba się liczyć z tym, że to gra on-line, prędzej czy później będą zmiany na naszą niekorzyść.

 

Kolorowa ranga dobry pomysł, a nawet kolorowy nick w grze z rangą Weteran,,, tylko z informacją pod tabelką z układem galaktyki, że to normalny gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Każde Uniwersum które istnieje ponad 2 lata może zostać usunięte, jeśli nie ma na nim minimum 50 aktywnych graczy.

do przeniesienia lub możliwości otrzymania rekompensaty.

f) Zawartosc banku, ilość trytu i astatów będzie również przeniesiona do jednego konta.

 

Moczar, odnośnie bank, trytu i astatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.